Şimdi Ara

AMD işlemcileri bilgi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.a sayın DH ailesi amd işlemci kullamayı düşünüyorum şuanda intel sistemdeyim amd üzerine hiçbir bilgim yok bana yardımcı olurmusunuz karışık geld birazcık amd .

• Neyi karsik geldi mesala

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pin sayısı ve işlemci kaliteleri mesela intelde celeron pentium i sarisi düşükten büyüğe doğru ya şimdi ghz yüksek iyi derim celeron gibi birşey toplarım birde :)0 toplama gücüm yokta 2. el olarak düşünüyorum zaten
  • Öncelikle merhaba;

AMD işlemciler bütçe dostudur.f/p oranı yüksek işlemcilerdir.Günlük kullanımda aradaki farkı normal ev kullanıcısı hissetmez.Ancak oyunlarda bir kaç fps ile AMD nin mudaili olan intel işlemci önde olabilir.İntel işlemci almak yerine aradaki fiyat farkını ekran kartı veya SSD alarak telafi edilebilir.Eğer yeni sistem toplayacaksanız Sistem Tavsiyeleri bölümüne bütçenizi belirterek konu açın.
  • Bilgi sahibi olmadan başlamak istemiyorum toplamaya.
  • cang01 C kullanıcısına yanıt
    Oyun için alacaksanız zaten FX serisi tek seçim AMD için.

Bütçe dostu her işe yeten FX-6300, en iyi F/P için FX-8320, biraz daha üst seviyede FX-8350 alınır. 9000 serisine gerek yok, parasına değmez.

Günlük kullanım için (internet-müzik-video vb) diyorsanız yeni A8-6600K veya A10-6800K alabilirsiniz. Epey de oynatırlar orta seviyede. Veya az daha bekleyip A10-7850K alabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.