Şimdi Ara

AMD anakart tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

yeni bir sistem toplamayı düşünüyorum.

Ana kart olarak karasız kaldım.

işlemci olarak 5200 veya 7750 olacak (karar veremedim)

anakart için fiyat olarak 100-150 arası 780 bir kart düşünüyorum.

anakart için marka model ve nerden alınır. görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

• arkadasım gıgabyte ma 780g ud3 amd 5200 işlemciyle kullanıyorum sorunsuz bı ıncele derım
  • bende biostar ta780g ile kullaniyorum gayet iyi otomatik oc felan var 95 w a kadar islemci destegi gigabyte iyi ama pahali bence birde onboard mukemmel :) otomatik oc ile orta secenegi kullanarak 3.1 ghz a kadar yukselte biliyorum en yuksegi daha denemedim .bu arada islemcim amd 5200 2.7 ghz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mR_BLacKLioN -- 4 Nisan 2009; 13:42:35 >

• cevaplar için teşekkürler,

Biostar TA780 kartına crative 4.1 ses sistemi bağlanır mı?

diğer kartlarda 6 giriş var bu kart da 3 giriş var ikisi arasında ne fark var
  • 4.1 hoparlor baglanmasi lazim 6 giris olan 5.1 7.1 filan icin.3 giris de gider yalniz mikrofon takamazsin.su anakarta da bakabilirsin 7.1 ses var.

http://www.ekonomikticaret.com/Product.aspx?_pId=2287940&_catId=1521
  • imzamdaki anakartı bir araştır istersen.
  • 100-150 arasında demiştim senin kart daha pahalı bir kart.
    pci-e 16 1 adet olsa yeter

4.1 ses ile ilgili kasanın ön tarafında mic. girişi var onu kullanma şansımız yok mu?
  • var tabii ki kasanin kablosunu anakart uzerine takarsin girisi kasadan alirsin.
  • Bir sorum daha var

Yeni anakartlar hepsi 24 pin atx giriş var. Benim psu (aopen 300 watt) da galiba 20 pin atx çıkış var. Sorun olur mu ?

psu ya da mı değiştirmek lazım
  • anakartin ekran kartini kullanacaksan ve 5200 alip overclock yapmayacaksan aopen 300 yetebilir 20-24 cevirici kablo satiliyor ondan alirsin ama bunun harici durumlarda 300w yetmez.
  • ben minton 4+1 kullaniyorum ses onboard realtek hd guzel yani ses

• bu kartlar degil hepsi biostar 780g linktekilerin.139 lira ayrica 190 degil.arkadasin ob ses karti konusunda cekincesi var ona gore de kart gosterdim bu kadar ustune gitmeyin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.