Şimdi Ara

Amazondan. Gtx 980. Ve Gümrük

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Toplam bana kaça mâl olur . amazondan Türkiye fiyatıyla 1331tl küsür gtx 980 biraz az gibi geldi bana. Amazon güvenilirmi ve bu gtx 980 sıfır demi. 2. El falan değil yani şimdi o kadar para vercez. 2 gün sonra bozulursa kötü olurum :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• finlanf F kullanıcısına yanıt
    Yanlışın var. En ucuz 980 fiyatının maliyeti şuan 1683 tl.Amazon Türkiyedeki şirketlerin (benim bildiğim en azından) hepsinden daha güvenilirdir.Senin baktığın linki atarmısın.Ben sıfır seçtim seçeneklerden.
    Bu mesaja eklenen görseller:
    Orada yazan 101 doları amazon gümrük maliyeti olarak baştan keser.Ürün sana uğraşmadan gelir.Yani gümrük ücretini baştan ödemiş oluyorsun.

http://www.amazon.com/MSI-GAMING-GTX-980-4G/dp/B00OD38516?ie=UTF8&psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_sfl_title_1&smid=ATVPDKIKX0DER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 31 Mart 2016; 0:03:25 >

• vollkan59 kullanıcısına yanıt
    Msi daha ucuz

• rorschach_ kullanıcısına yanıt
    Evet benim verdiğm link msi zaten.
    20 dolar fark niye var sizde ?
    Bu mesaja eklenen görseller:

Ayrica bende cikan fiyat ile 1638 oluyor sizdeki ile daha fazla oluyor? :))

• rorschach_ kullanıcısına yanıt
    Fark yok aslında :)) Ben bakarken 9-14 gün kargo olanı seçmişim :)) Şimdi 12-17 gün kargoyu seçtiğimde aynı oldu, seninle...Şimdi 1635 tl tuttu böyle girince...2.835 tan hesapladım doları 576.93 dolar yuvarladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 31 Mart 2016; 0:25:54 >
  • Bence bu kadar para verip amazondan almak mantıklı değil evet fiyat farkı vardır ama Türkiye garantisi yok.
    Örnek vereyim ebaydan aldığım ses kartı bozuk cıktı üç beş ucuza alalım dedik şimdi tekrar pttye verip ispanyaya göndericem ürünü oraya gitmeside yine 10 gün sürecek en az 1 ay kafadan gitti gelip gitmesi parama ulaşmam vs.
  • garantiye yurt disina gondermesi sorun degil de sifir urun verip geri gelirken gumruge takiliyor o kotu ugrasiyorsunuz ve tekrar gumruk vergisi veriyorsunuz.gumruk olayi biraz keyfi oldugu icin %100 boyledir demiyorum ama olursa diyecek bir seyiniz yok.
  • Buda çok saçma değil mi hocam? Ben ürünü alırken zaten vergisini vermişim.Şimdi değişim için gönderiyorum.adamlar yenisini gönderiyor.muhtemelen değişim olduğu servis kağıdında falan yazıyordur. Tekrar niye vergi ödeyelim

• Amazon güvenilir mi? yazınca bir tuhaf oldum

her neyse türkiye'ye oranla fiyatlar çok daha iyi amazonda hatta gümrük vergisi de iade edilirse yemede yanında yat ama tek kötü yanı var arıza durumu

eğer gelen kart arızalıysa veya bir süre sonra arızalanırsa geri gönderme süreci çok meşakkatli, kargo ücretini senin ödemen gerekiyor. kargo'nun takibi zor gittimi gitmedi mi diye ikilemde kalmak falan filan, kaldı ki amazon ilk 1 ay yardımcı oluyor sonrasında ilgili kart üreticisinin servisi ile görüşmenizi istiyor. genellikle amazon'dan evga kart alındığı içinde kart arızalanırsa rma açıp evga eu'ya gönderiyorsun kart onlara ulaşınca ya tamir ediyorlar yada yenisini gönderiyorlar, o da bir güzel gümrüğe takılıyor ekstradan bir gümrük vergisi daha ödüyorsun neredeyse türkiye fiyatına geliyor bu seferde

yani uzun lafın kısası amazon'dan ekran kartı alacaksanız dua etmek gerek arızalı olmasın diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerosol 34 -- 31 Mart 2016; 13:04:52 >

• Bence amazondan vergiye takılmayan ürürünler almak mantıklı geliyor amazon dan ucuz alıp mutlu mesut yaşayan çok ama magdur olanda var arıza çıktımı keşke buradan alsaydım dersin yani kesin benim çocuga yazlık giysilerini falan şimdiden aldım aliexpresden yarı fiyatına yaza ancak gelir zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selçux -- 31 Mart 2016; 13:39:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.