Şimdi Ara

Amazon ürün onaylama yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
936
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar ben amazon.com dan ilk kez bir alışveriş yaptım. daha önceleri aliexpres den alışveriş yapıyordum urun elimize geldiginde siteden onaylıyorduk ve para satıcıya aktarılıyordu. amazondan aldıgım urun geldi yalnız sitede çokca aramama ragmen onaylama ekranı falan göremedim. urunum geldi para satıcıya nasıl aktarılıcak bilen biri varsa yardımcı olabilir mi tşkler

• ben de arıyorum, bilen var mı?
  • amazon'da onay mekanizması yok. alıyorsunuz geliyor. Beğenmezseniz iade açıyorsunuz. Ödemeler amazonla satıcı arasında.
  • Güzelmiş... Teşekkürler.
  • vay be tam mağaralık konu
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaZAaRa

amazon'da onay mekanizması yok. alıyorsunuz geliyor. Beğenmezseniz iade açıyorsunuz. Ödemeler amazonla satıcı arasında.
    Hocam bi sorum daha olacak.
    Bu amazon.de 50 euro sonrası kargo ücretsiz diyor.
    Türkiye'de geçerli mi ? Geçerliyse 50 euro ve üstü ürünlerde mi, yoksa 25 euroluk 2 ürün alsak da geçerli olur mu?
  • ahmetsan01 A kullanıcısına yanıt
    50€ olayı toplam fiyat içindir. Ancak uluslararası kargo için olacağını sanmıyorum. Emin de değilim. Bilen biri varsa cevaplar.
  • ahmetsan01 A kullanıcısına yanıt
    Adresinizi girip son ödeme sayfasına geldiğinizde net ödemeniz gereken tutarı görürsünüz. Ücretsiz olayı amazon.de almanya içi alımlar için geçerli ( Büyük ihtimal prime aboneleri içindir ) Türkiyeye ücretsiz kargo yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.