Şimdi Ara

Amazon Titanfall ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler amazonda titanfall bilenlerede bilmeyenelrede söliyim 10 dolar şuanda ben bunu alsammı diye kararsızım he titanfall istiyorum sadece kartım ininal ve amazon da kullanıyımmi sorun çıkarmı malum us'da da yaşamıyoruz sorun çıkartır mı amazon yada sorun çıkarmı ne biliyim kodlar global mi originde sorun çıakrtırmı? cevaplar mısınız lütfen

tanıdığım adıyla bjk__muratt kardeşim bi bilgin varsa paylaşır mısın? saolun hepinize şimdiden

• quote:

Orijinalden alıntı: KieWoneR

beyler amazonda titanfall bilenlerede bilmeyenelrede söliyim 10 dolar şuanda ben bunu alsammı diye kararsızım he titanfall istiyorum sadece kartım ininal ve amazon da kullanıyımmi sorun çıkarmı malum us'da da yaşamıyoruz sorun çıkartır mı amazon yada sorun çıkarmı ne biliyim kodlar global mi originde sorun çıakrtırmı? cevaplar mısınız lütfen

tanıdığım adıyla bjk__muratt kardeşim bi bilgin varsa paylaşır mısın? saolun hepinize şimdiden

hocam bilgim yok alanlar vardı galiba ama tam birşey demiyeyim ben sadece kredi kartı ile alışveriş yaptım ve sorun olmadı.

ha oradan aldığın oyun originde felan sorun olacağını sanmıyorum hatta onunkilerde olmaz bizimkilerde olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 9 Kasım 2014; 16:07:01 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.