Şimdi Ara

Amazon.com SPİGEN ekran koruyucu fiyatı ile TR fiyatı arasında dağlar kadar fark var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spigen full cover glass tam kaplayan ekran koruyucu-amazon fiyatı 11 dolar

http://www.amazon.com/Protector-Compatible--Coverage-Tempered-Resistant/dp/B010MVQHR6/ref=sr_1_2?s=wireless&ie=UTF8&qid=1445949844&sr=1-2&keywords=spigen+iphone+6s+plus+full+cover+glass

Spigen tr fiyatı 130 tl

http://www.spigen.com.tr/iPhone-6S-Plus-Cam-Ekran-Koruyucu-Spigen-Full-Kaplayan,PR-1568.html

Şimdi bu kadar fark neyin nesi,kimse vergi kdv demesin bu resmen rezalet bi fiyat politikası,amazon.com'dan sipariş etsek tr ye gönderilirmi.Gönderilirse az 3 tane alınsa kargo ne kadar tutar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Gönderilir tabi, kargo ücretsiz yazıyor.
  • agirseviyorum kullanıcısına yanıt
    Hocam tr ye hiç bi şekilde kargo bedava olmaz dedikleri için terettütte kaldım açıkçası,free shipping sadece amerika içi olabilirmi,gerçi kargoda ücretli olsa sorun değil 3 tane ordan sipariş versem mak 100-110 tl tutuyor,tr den alsam 3 tane 390 tl çok uygun gerçekten

• Amazon.com hesabı olanlar rica etsem deneyebilirlermi acaba tr ye gönderimi olup olmadığını

• Gönderim var ve kargo ücreti yok ödeme sayfasına kadar denedim 10,99 usd yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bluone

Amazon.com hesabı olanlar rica etsem deneyebilirlermi acaba tr ye gönderimi olup olmadığını

Ödeme kısmına geçtiğine göre var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • agirseviyorum kullanıcısına yanıt
    Çok tşkr ederim bilgi için

• Bluone kullanıcısına yanıt
    Amazondan alırsanız ne kadar kargo parası verdiniz kılıf hakkında görüşlerinizi yazarmısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sipariş verdiğim zaman bilgilendirme yaparım.

• Hocam takipteyim konuyu. Sipariş elinize gelirse bende deneyebilirim :)

• Ayrıca ;

https://www.monofe.com/urun/1217/spigen-iphone-6-plus-screen-protector-full-cover-glass.html

• 18 Ekim'de spigen ekran koruyucu ve kılıf aldım, biri TR'ye girdi öbürüde bugün girer sanırım.
     Amazon.com SPİGEN ekran koruyucu fiyatı ile TR fiyatı arasında dağlar kadar fark var Amazon.com SPİGEN ekran koruyucu fiyatı ile TR fiyatı arasında dağlar kadar fark var Amazon.com SPİGEN ekran koruyucu fiyatı ile TR fiyatı arasında dağlar kadar fark var

• MrBeyaz kullanıcısına yanıt
    Kargo ücreti ödedinizmi?

• amazondan alacağın kılıfa en yüksek 4 5 dolar kargo ödersin belki bu zamana 3000 lirayı geçik alışveriş yaptım sıkıntı durumlarda elimdeki ürünü talep etmeden yenisini bile yolladılar bizimkilerden çok daha iyi bu tür uçuk fiyatlı ürünlerde direk amazonu tercih edin normal standart kargoyla 12 13 günde geliyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 27 Ekim 2015; 23:15:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaglmz

Kargo ücreti ödedinizmi?

Ekran koruyucuda kargo bedeli yok, kılıfta ise $5.25 kargo bedeli var.

http://www.amazon.com/gp/product/B010MVQBBI?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00
    http://www.amazon.com/gp/product/B013TKNIOC?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o01_s00

• MrBeyaz kullanıcısına yanıt
    Üye olup 2 adet spigen full cover glass siyah,1 adet beyaz olmak üzere 3 ekran koruyucu spigen cam ve caudabe 6s plus kılıf 48 küsür dolar+32 dolarda kargo bedeli çıktı.Yani tr ye kesinlikle free shipping teslimat yok maalesef toplam kargo bedeli dahil 4 adet ürün 81 dolar tutuyor 75 euro sınırına yakın açıkçası bu haliyle gümrükte takılabilme olasılığı olabilir.Sipariş vermedim sadece konuyu takip eden arkadaşlara veya almak isteyenlere yol göstermesi açısından bilgi olarak paylaşıyorum.

• Glass için Türkiye'ye gönderim yapılamıyor hatası alıyorum
  • Kuray K kullanıcısına yanıt
    Bende ödeme sayfası geliyor.ama dediğim gibi bedava kargo yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Bluone

Bende ödeme sayfası geliyor.ama dediğim gibi bedava kargo yok

Kargonun bedava olması değil derdim, direk gönderilebiyor diyor bende.
  • Kuray K kullanıcısına yanıt
    bende yeni kullandığım için bu konuda tam bilgi sahibi değilim.ama ben ürünleri seçip ödeme sayfasına geçebildim,ama ödeme yaparak sipariş geçmedim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.