Şimdi Ara

ALMALI MIYIM LENOVO Z575 AMD ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABALARhttp://www.sanalmarketim.com/urun/1df5d7a5d2afb551837673cee9b94cc9/LENOVO-Z575-59-326331-Amd-A8-3500M-6GB-500GB-HD6650M-15.6 ADRESİNDEKİ Z575 MODELİNİ ALMALI MIYIM AMD İŞLEMCİSİ VE EKRAN KARTI NASILDIR OYUN AMAÇLI ALIYORUM UZUN SÜRE 4-5 SENE OYUN AÇISINDAN DEVAM ETTİRİR Mİ YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

AMD İŞLEMCİ ÇOK ISINIR MI-EKRAN KARTI PERFORMANSI NASILDIR

• laptopta amd işlemci mi?Aman uzak dur hocam.2 tane amd laptopum vardi.Öyle bir ısınıyordu ki oyun oynanmıyordu.İntel islemcili notebook tercih et hocam
  • hadi ya yav bende amd çok ısınıyo diye biliyorum ama yeni modeller A6-A8-A10 da kimse problem yaşamadık diyolar. laptopun sistemide güzel intelli olanı 1600-1700 civarı aklım çok karıstı.Cevabınız için çok teşekkür ederim
  • Hocam 4-5 sene oyun kullanımında idare ettirmesi için ekran kartının çok yüksek olması lazım. Yeni çıkan oyunlar yüksek grafik istiyor. Her sene yenileniyor. Her sene yeni bir ekran kartı çıktığı için oyun açısından 4-5 sene idare etmesi zor biraz.
  • Evet haklisiniz peki suanlik iyi midir oyunlari akici bi sekilde oyanyabilir miyim. Bazilari nvidai nin 550sinden yuksek almanin daha iyi oldugunu soyluyolardi bu ekran karti nvidianin hangi serisine denktir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 tane ekran kartı kullanılmış. amd 6650m 141. sırada. gt540m den daha düşük.

http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.html

Ekran kartları sıralaması. Burdan bakabilirsin.
  • Dostum, ancak oyun amaçlı tasarlanan konsollar 4 seneyi aşabilir. O fiyata notebooklarda oyun için büyük beklentin olmasın.

Gösterdiğin laptop sağlam ama eski seri olmasına rağmen fiyatı yüksek. Yeni seriler Z585'ler ve teknik donanım olarak gösterdiğin laptoptan en az %25 daha kuvvetli ve kaliteli.

Z585 Vatan Bu ürünü vatan'ın klasik %25 indirim dönemlerinde 1480 liraya alabilirsin.

Z585'in detaylarını ise forumda aratarak bulabilirsin.

• herkese çok teşekkür ederim
  • Dell 5520 - Samsung np350v5c - Lenovo z580 > Bu modeller daha iyi alternatif olur. Ekran kartı ve donanım olarak daha iyiler.
  • bugün gold'dan z580 aldım :)
  • Hayırlı olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keyifle kullanman dileğiyle
  • çok teşekkür ederim inşallah pişman olmam :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.