Şimdi Ara

alldebrid mi? real-debrid mi? yada hangi debrid? (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.063
Cevap
45
Favori
168.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muhahata

orda da banka ile alınıyor paypal yok , şimdi sitenin msn sini ekledim bakalım

ben o siteden paypal ile aldım. sorun yok. Hatta paypalla ödeme aldıkları da yazıyor orada
  • quote:

hiçbirinden paypal da ki bakiyen ile alamazsın dostum

epey oldu bu kural çıkalı, paranı bankaya çekeceksin ondan sonra bankadaki paranı paypal aracılığı ile alacaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: fireforge35

quote:

ben o siteden paypal ile aldım. sorun yok. Hatta paypalla ödeme aldıkları da yazıyor orada

paypalla aldıkları yazıyor ama paypal adresleri yazılmamış :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YunusPhp

Bende satın aldım şuanda alldebrid 30 günlük 3 ay olarak geldi kod

o iş nasıl oldu yahu?

Nasil oldu bilememde iyi oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • real-debrid 90 gün premium var bende de, 57 gün mü ne kaldı bitmesine. 400'de puan veriyor tabi.
    turbobit ve hotfile dışında tüm servislerden full performans aldım. letitbit, sharefile ve vip-file'ın kotalı olması tabi büyük sıkıntı, alldebrid'de de varmış bu.
    bunun dışında gayet iyi bir servis, hat hızıyla indirme de yapıyorum. bir daha almayı düşünüyorum kesinlikle.
  • iyi akşamlar arkadaşlar yaklaşık bir yıldır alldebrid kullanıyordum bugün real aldım ama sorunum var linkleri çeviriyor ama idm ile indiremiyorum sorun neden kaynaklanıyor olabilir yardımcı olursanız sevinirim
  • Real-Debrid'de bugün indirdiğim rar dosylarında cilt hatası verdi hep. Linler: Netload/****/Letitbit/Upload.to

Normal Real Debrid'i kullanamdan indirdiğimde rar dosylarında cilt hatası vermedi.

Sizde bu durum var mı?

Real-Debrid'den indirilen rar dosyları hatalı iniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmdynr

iyi akşamlar arkadaşlar yaklaşık bir yıldır alldebrid kullanıyordum bugün real aldım ama sorunum var linkleri çeviriyor ama idm ile indiremiyorum sorun neden kaynaklanıyor olabilir yardımcı olursanız sevinirim

dostum en iyi site bildiğin site demişler

all kullanırken neden macera aradın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

iyi akşamlar arkadaşlar yaklaşık bir yıldır alldebrid kullanıyordum bugün real aldım ama sorunum var linkleri çeviriyor ama idm ile indiremiyorum sorun neden kaynaklanıyor olabilir yardımcı olursanız sevinirim

sorma kardeşim ya alldebrid de idm https indirmiyordu her seferinde s leri tek tek silmek zorunda kalıyordum birde real i deneyeyim dedim bu http veriyor linki ama indirmiyor letitbit ve turbobit i diğerlerinde sorun yok gibi bugün denedim neyse birde alldebrid alırız artık
  • quote:

quote:

quote:

sorma kardeşim ya alldebrid de idm https indirmiyordu her seferinde s leri tek tek silmek zorunda kalıyordum birde real i deneyeyim dedim bu http veriyor linki ama indirmiyor letitbit ve turbobit i diğerlerinde sorun yok gibi bugün denedim neyse birde alldebrid alırız artık

abi niye tek tek siliyorsun

notpad e at

CTRL +H yap

https leri http ile tümünü değiştir de

OK'dir

• Arkadaşlar bu real debrid'de kotalı olanalr ne zaman sıfırlanıyor?

Mesela letitbit 4 gb kota koymuş onu kullandım bu ne zaman sıfırlanır? 2 gün geçti aradan hala sıfırlanmadı.
  • WebMoney ile ödeme alan arkadaşlar varsa, webmoney alım satımı yapıyorum pm atınız..

ayrıca WebMoney ile ilgili her türlü desteği vermekteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: altuntug

Arkadaşlar bu real debrid'de kotalı olanalr ne zaman sıfırlanıyor?

Mesela letitbit 4 gb kota koymuş onu kullandım bu ne zaman sıfırlanır? 2 gün geçti aradan hala sıfırlanmadı.

aylık olmasın o kotalar

bilmiyorum ama tahmin sadece
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: altuntug

Arkadaşlar bu real debrid'de kotalı olanalr ne zaman sıfırlanıyor?

aylık olmasın o kotalar

bilmiyorum ama tahmin sadece

yok yok o kotalar günlük de realdebrid çakallık yapıp 2 gün geçmesine rağmen sıfırlamıyor. Bazen de kotanın bellil bir kısmını düşürüyor. Real debrid de az üçkağıtçı değil hani!
  • Walla real kullanıyorum ilk günden beri , zerre pişman değilim hiçde sorun yaşamadım
  • Alldebrid almak istiyorum ama hafta sonu başka bir bilgisayarda kullanmak istiyorum bir sorun çıkar mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SwGExE

Alldebrid almak istiyorum ama hafta sonu başka bir bilgisayarda kullanmak istiyorum bir sorun çıkar mı acaba ?

linkleri convert et at

notpade e ondan sonra o pc den indir.
  • quote:

quote:

Alldebrid almak istiyorum ama hafta sonu başka bir bilgisayarda kullanmak istiyorum bir sorun çıkar mı acaba ?

linkleri convert et at

Hmm iyi yöntem aldığım zaman deneyeceğim teşekkürler.
  • quote:

quote:

linkleri convert et at

hocam ne gerek var. Yeni gittiği PC'de link asıllarını orada convert etsin. Çünkü farklı IP'li başka bir bilgisayara geçilince o convert edilen linkler indirilmiyor. all ve real bunun önüne çoktan geçti.

O zaman bir kişi alldebrid üyeliği alır, tüm linkler oradan çevrilir, hesap ortakları indirir. Bunun önüne çoktan geçtiler. Hesabı bile banlamaya kadar gider convert edilen linklerin başka yerde indirilmeye çalışılması. Çevrilen linkler sadece hesaba ve çevrilen IP'ye ait oluyor

• quote:

quote:

quote:

linkleri convert et at

hocam ne gerek var. Yeni gittiği PC'de link asıllarını orada convert etsin. Çünkü farklı IP'li başka bir bilgisayara geçilince o convert edilen linkler indirilmiyor. all ve real bunun önüne çoktan geçti.

O zaman bir kişi alldebrid üyeliği alır, tüm linkler oradan çevrilir, hesap ortakları indirir. Bunun önüne çoktan geçtiler. Hesabı bile banlamaya kadar gider convert edilen linklerin başka yerde indirilmeye çalışılması. Çevrilen linkler sadece hesaba ve çevrilen IP'ye ait oluyor

Çıkış yapsak, sonrada yeni bilgisayardan giriş yapsak olmuyor mu ? En kötü 1 ay alıp deneyeceğiz

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.