Şimdi Ara

alldebrid mi? real-debrid mi? yada hangi debrid? (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.063
Cevap
45
Favori
168.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: XanthiN

quote:

Orijinalden alıntı: wa$abi

Youtube linklerini nasıl indiriyorsunuz alldebrid ile. youtube adresini alldebrid e giriyorum. çevirmiyor

alldebrid premium üyeliğim var. ve alldebrid youtube desteklediğini söylüyor. youtube adresini alldebrid ekliyorum ama çevirmiyor.konu hakkında bilgisi olanların yardımı istiyorum

Debridlere gerek yok onun için. IDM yi indir. Rahatlıkla indirebilirsin videoları.

idm'yi biliyorum zaten :) de alldebrid ile indirmek istedim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

quote:

Youtube linklerini nasıl indiriyorsunuz alldebrid ile. youtube adresini alldebrid e giriyorum. çevirmiyor

alldebrid premium üyeliğim var. ve alldebrid youtube desteklediğini söylüyor. youtube adresini alldebrid ekliyorum ama çevirmiyor.konu hakkında bilgisi olanların yardımı istiyorum

Debridlere gerek yok onun için. IDM yi indir. Rahatlıkla indirebilirsin videoları.

idm'yi biliyorum zaten :) de alldebrid ile indirmek istedim

Boşver zorlama

• Haftasonu olduğu için eft yapamadım ve pazartesiye uzadı.
    Voucher sitelerin birinden 3 aylık premium almayı düşünüyorum, daha önce 1 ay real-debrid, 3 ay zevera, 2 ay da alldebrid kullandım. fast-debrid'i de 15 gün.
    Real debrid çok çok iyiydi ama aralık ayından bahsediyorum. FS, FSN, MU, WU çökmeden önce.
    alldebrid mi real-debrid mi önerirsiniz ? UL, NL, RS, RG, Letitbit ve Shareflare'i daha çok kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jokě

Haftasonu olduğu için eft yapamadım ve pazartesiye uzadı.
    Voucher sitelerin birinden 3 aylık premium almayı düşünüyorum, daha önce 1 ay real-debrid, 3 ay zevera, 2 ay da alldebrid kullandım. fast-debrid'i de 15 gün.
    Real debrid çok çok iyiydi ama aralık ayından bahsediyorum. FS, FSN, MU, WU çökmeden önce.
    alldebrid mi real-debrid mi önerirsiniz ? UL, NL, RS, RG, Letitbit ve Shareflare'i daha çok kullanıyorum.

letitbit ve Shareflare çok sorun olmayacaksa alldebrid, sorun olursa real alın derim. Ben de real kullanıyorum, server çökme olayını baya baya düzelttiler. Arada bir bulanamadı diyor ama mühim değil.

Yok yok siz real alın

• quote:

Orijinalden alıntı: Jokě

Haftasonu olduğu için eft yapamadım ve pazartesiye uzadı.

all deb kullanıyorum şuanda

RS NL den full hız alıyorum 1mb ile sıkıntı yaşamazsın
  • su son bir kac gundur extabit ile alldebrid 'i kullanamiyorum..Deli etti , sizde de böle mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: streamin

su son bir kac gundur extabit ile alldebrid 'i kullanamiyorum..Deli etti , sizde de böle mi ?

evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

şuanda 1 aylık aldım

9.28 TL kesti

Extabit için almıştım ama çalışmıyor, NL için kullanıyorum şimdi.

şimdiye kadar hakikaten memnun kaldım sanırım 6 aylık alıcam

37 tl ye geliyor,

aylık 6 tl civarı

rakam mükemmel ucuz
  • Arkadaşlar ben şimdi megashares linki üzerinden dosya çekiyorum ama 80-100 kb/sn'yi geçmiyor. 8 limitsiz yazlıkçı biri tarifesini kullanıyorum. Megashares şu an compera'de sorunlu gözüküyor ama ben indirme yapabiliyorum. Bu nasıl iş? bileniniz var mı?
  • arkadaşlar turbobit için öneriniz ne olur leech sitelerinin tamamına yakını kapalı ya da turbobit çeviremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: laerrof

arkadaşlar turbobit için öneriniz ne olur leech sitelerinin tamamına yakını kapalı ya da turbobit çeviremiyorum

turbo alldebrid te çalışıyor
  • quote:

quote:

arkadaşlar turbobit için öneriniz ne olur leech sitelerinin tamamına yakını kapalı ya da turbobit çeviremiyorum

peki full premium da mı yoksa 2 günlük hesaplarda da çeviriyor mu turbobiti :)
  • quote:

quote:

quote:

çeviriyor.
  • quote:

quote:

quote:

bende pre var, turbo çeviriyor ama free de denemedim.

• rdp de calısmadıkdan sonra 4 mbit ile ne yapayım boyle siteleri. Zaten bu debridler bitirdi paylaşımcılıgı
    1 sene sonra ortada paylaşcak ne dosya kalacak nede size cekecek dosya.
    Beleş beleş beleş hep beleş sonucda bu.
  • Arkadaşlar real-debrid'de ürettiğimiz link ne kadar zaman dayanıyor ve ürettiğimiz linki kendimiz silebiliyormuyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: altuntug

Arkadaşlar real-debrid'de ürettiğimiz link ne kadar zaman dayanıyor ve ürettiğimiz linki kendimiz silebiliyormuyuz?

real debridde ürettiğim bazı linkler 5-6 gün dayanıyor. Kendi linkimizi silemiyoruz, kendileri siliyorlar, zaten kendi linkimizi başkasıyla paylaşmadığımız için sorun yok. O çevrilen linkler de bizim hesabımız için herhangi bir yük oluşturmuyor. Ben tek part için 25 defa farklı link ürettiğimi bilirim
  • alldebrid sitesi konusunda diyeceğim tek şey var bazen sorun cıkarsada yinede iyi bir sitedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OKANI[L]

alldebrid sitesi konusunda diyeceğim tek şey var bazen sorun cıkarsada yinede iyi bir sitedir.

mükemmel abi daha ne olsun 6 aylık al

5 tl ye nl rs ul, vs vs vs hepsini koy indir

oron'a neden sökmüyor onu çözemedim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OKANI[L]

alldebrid sitesi konusunda diyeceğim tek şey var bazen sorun cıkarsada yinede iyi bir sitedir.

mükemmel abi daha ne olsun 6 aylık al

5 tl ye nl rs ul, vs vs vs hepsini koy indir

oron'a neden sökmüyor onu çözemedim.

Valla bende bu sitelerin premiumunu satıyorum.. sorunsuz alışverişide sağluyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.