Şimdi Ara

AKK'den kurtulmak isteyenler. (Ana Konu - MTU ayarları vs) (318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.378
Cevap
175
Favori
789.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DSL N10E için mtu ayarı var mı ?
  • AKK doldu fakat MTU ile yardırıyorum :D

Şuan NETMTU programı ile internete girebiliyorum. Biraz yavaş olsa da harika :)

MSS : 352
    MTU : 392

http://i.hizliresim.com/pg9Z8m.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5888A84FC -- 4 Mayıs 2015; 18:43:38 >
  • yardır bakalım hakan arslan
  • ben yeni bağlattımda tilgin marka router verdiler arayüzde mtu diye bir şey göremedim sanırım bu routerlarda olmuyor mtu denen olay
  • arkadaş 4 günde 12 gb oldu delireceğim ya su gibi gidiyor resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

arkadaş 4 günde 12 gb oldu delireceğim ya su gibi gidiyor resmen

+1, 20 GB olmuş benimde, 720p kalitesinde video izlemeyi özlemişim . Bende MTU'da işe yaramıyor artık, 20 25 gün boyunca 3 mb ile eziyet çekicem yine
  • Ben geçen ay hiç akkye takılmadım. Tüm ay boyunca 8de kaldım düşürmediler hızı bu ayda düşürmeseler bari.
  • Poff 27 de benim olmuş.Artık bir şey indirdiğim falanda yok adam gibi.Evdeki herkes aktif net kullanmaya başladı arkadaş -_-
  • Ayın 6'sı 60 gb kullanım yapmışım. 24 gün bekle de AKK geçsin. Salak saçma bi mesele ve bu meseleyi kapatmayı da düşünmüyorlar galiba. En azından eskisi gibi 1mps'ye düşmüyor.
  • Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    Gün içinde geçersen o kotayı hızı düşürecekler gece 00 da sıfırlanacak ne dir bu saçmalık.
  • bi bok indirmedim hızımı düşürmüş şerefsizler! airties 5650 için modemden hız arttırma ayarları var mı?
  • lightwav3 L kullanıcısına yanıt
    Herşey kota yazıyor indirmekle alakası yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VDSL

Herşey kota yazıyor indirmekle alakası yok.

olayın nasıl olduğunu biliyorum ama video izlemeden vs hemen 75 gb dolması saçma değil mi?
  • ttnet fazladan kota felan yazmıyor. 2004 ten beri hiç öyle bişeyle karşılaşmadım çünkü neyin çok kota yiyeceğini biliyorum.
  • D-Smart'ın internet'ini kullanıyorum. Son ay neredeyse, 300GB'a yakın download yapmama rağmen, akk sorunu yaşamadım. 1.80MB hızla idm'den son sürat indirmeye devam. Birde torrent :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5-6 ay kadar ben de kullandım bu MTUyu 392 olarak ama son 1 aydır hiçbir şekilde kullanamıyorum bütün değerleri denedim.
    Modem airties 5444 yardımcı olabilecek varsa bekliyorum arkadaşlar
  • ghostweb kullanıcısına yanıt
    +1903
  • haha ayın altısına kadar iyi kullanmışsınız. benim ilk gün bittiydi.
    >inb4 ego tatmin edildi :D
     AKK'den kurtulmak isteyenler. (Ana Konu - MTU ayarları vs)
  • arkadaşlar elimde Air5650TT bu modemden var ttneitn verdiği eskiden 1 2 senedir yaklaşık mtu yu 392 ye getirdiğimde son sürat indiriyordum 2.5 mb altına düşmüyordu torrente ama artık çalışmıyor 5 10 tane kendş kafamdan başka değerlerde verdim ama yok hiçbiri olmadı anlayan birileri yardımcı olurmu modeme güncelleme filan gelmiş olabilir mi neden eskiden olan şey şimdi çalışmıyor ?

YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM <3<3<3<3
  • 
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.