Şimdi Ara

Akdağ: Suriyelilere 31 milyar euro harcadık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, uluslararası toplumun yük paylaşımı ve sorumluluk üstlenme testini geçemediğini söyleyerek, "Türkiye şimdiye kadar 31 milyar euro harcadı" diye konuştu.

https://tr.sputniknews.com/turkiye/201804261033187622-turkiye-suriyelilere-harcanan-miktar/

• Siz Suriyelilere milyon dolarlar harcayın.

Çalışmadığım ve hiçbir şekilde hstaneye gitmediğim dönem için benden aşağıdaki parayı isteyin:

Akdağ: Suriyelilere 31 milyar euro harcadık

Haram zıkkım olsun. Suriyelilerin bedava tedavi ve ameliyat paralarını bizden zorla haraç keserek alıyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi... bu olay sadece suriyeliler için ise.... kusura bakma sana da muahlifim

rahmetli özal.... saddam dan kaçan peşmergeleri aldı.. ne olduk ?
    bugün bize adı farklı bir sürü grub olarak silah çekiyorlar.

pkk ve fraksiyonları içinde oldukça fazla TC kimliği taşıyan mevcut.

şimdi avrupa göçmenleri sadece din ve kültür farkı sebebi ile veya harcayacağı para sebebi ile istemiyor
    maalesef olayı basitleştirmiş olursunuz. ve bana at gözlüğü takmı diyen sol görüşe at gözlüğünü kim takıyor o kısım soru işareti

ist da özellikle vakıf haztahaneleri ile esenyurt gibi devlet hastanelerine gidin ve aylık ve yıllık hastalık index lerini kontrol edin

örnek olması için... ülkemizde nerdeyse uzun süredir görülmeyen kara çıban gibi daha çok taşra hastalıkları aşırı derece büyük şehirlerde gözükmeye başladı ve salgın gibi de artıyor
    bu suriye veya herhangi bir ülke bu bulgaristan/yunanistan bile olsa... onların çok uzun süreden beri gelmiş sağlık çalışmaları ve bölgenin ekolojik yapısı sebebi ile gözükmeyen rahatsızlıklar diğer gölgede fazlalaşabilir veya daha baskın hale gelebilir

maalesef suriye lilerin bize en büyük sorunu sağlık konusundadır. daha önce peşmergelerde olduğu gibi

bu konu siyasiler cenahında.. ister iktidar ister muhalefet gündem yapılmıyor

başka bir kıyaslama.. suriye de kanser den ölen veya farklı kanser rahatsızlık oranı ile ülkemizdeki farklı. çünkü oranın çoğrafik ve ekonomik yapısı kanser riski açısından daha az iken.. çocuk ölümleri veya çocuk rahatsızlıkları en iyi örnek çocuk felci'dir.. o bölgelerde fazladır. aynı şekilde kızıl kızamık gibi en eski bilinen rahatsızlıklar

RTE nin düşüncesi veya ileriye dönük projesi neydi de bu riski göze aldı bilinmiyor. daha doğrusu yanındaki yardımcılarına da söylediğini sanmıyorum

ve işin daha garibi de şu
    muhalefet bu rakamları muhalefet ve karalama olarak söylerken bu kadar para ve yatırım nasıl yapıldı niçin yapıldı siye soran yok..

sonuçda

https://www.youtube.com/watch?v=2YmVAI1sFaY

• Basit soru?

Banane?

Bana faydası ne?
  • Ben hayatım da böyle saçma sapan bir politika görmedim
  • ama bize gelince KYK ve GSS borcun var öde .
  • Ülke tarihindeki en vasat politika ülkeye atılmış en büyük kazık Suriye'ye karışması akp hükümetinin...
  • Ve bunu övünülecek birşeymiş gibi anlatmak
    Çok şükür bugün de kandırıldık ey halkım
  • bu konuya muhalefet yapan az ama güzel muhalefet edilmiş aslında

en güzel cevap da .. bana ne faydası var sorusu olmuş...

şimdi insanlık vs diye başlayan cevap gelmesin.

kendi partime de bu soruyu sorduğum gibi.....

ana muhalefete bu konuda neden gerçek bir muhalefet ve soru sormadıkları..

siyasi gündemi veya meclisi öldürülen pkk ve yandaşları için oyaladıkları için.......

yani oy verdiğim siyasilere de RTE ye de soralım hep birlikte.....

herkese önerim turkiye.gov.tr ye girip bu soryu sorsun.. kime oy verdiğinin önemi yok

birlik olalım ve bu soruyu soralım
  • Yuh lan 30 milyar dolardan 31 milyar euro ya çıktınız???

• tosuntosun T kullanıcısına yanıt
    siz kimsiniz ki oy verdiğiniz rte ve siyasilerine soruyorsunuz?

oturun oturduğunuz yerde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun için tebrik mi bekliyorlar nedir yani? Sakın particilik yapmasın kimse bu konuda. Bu yapılanların zararı çok büyük. Keşke ekonomiyle kalsaydı sadece. Asıl sıkıntı ileride başlayacak.

• Yarasınnn Suri kardeşlerime Bu GSS muhabbetinden haberi bile olmayan milyonların yarın evine dayandıklarında görüşürüz.31 milyar euro ayrı devleti zorla borca bağlayıp yandaşa peşkeş çekilen köprü milyarları ayrı girecek birilerine

• quote:

Orijinalden alıntı: Wake Up Lieutenant

siz kimsiniz ki oy verdiğiniz rte ve siyasilerine soruyorsunuz?

oturun oturduğunuz yerde.
    ben sorumu şimdi turkiye.gov.tr üzerinden yaptım

kontrol etmek isteyenler için kayıt id sini paylaşıyorum "3115789"

eğer bu ülkenin bir bireyi ve vatandaşı olduğunuzu düşünüyor, gerçekten bu ülke için birşeyler yapmak istiyorsanız sizde gerekli bilgi edinme soru sorma hakkınızı kullanın

değilseniz zaten ana muhalefet koltuğunda yerinizi alabilirsiniz
  • Suriyelilere 31 milyar euro harcadık değil, harcadınız.kendi paraları sanki istediği gibi harcıyor.
    bizim paramızı bizle alakası olmayani bop için çıkarttığınız bir savaş için harcadınız.
    allah belanızı versini canınız cehenneme
  • Sonra kendi vatandasini agir vergilerle cezalandir. Basin sikistiginda birlik beraberlik de. Yemezler.

Akp oldugu surece ulke isgale ugrasa kilimi kipirdatmam. Kaybecek birseyim yok benim. Suriyelilerden yardim istersiniz.

• Tebrik bekliyorlar birde galiba.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • din kardeşimmiş yardım etmem gerekmiş, yok öyle ekmek elden su gölden, hakkım haram olsun.
    kadın, çocuk ve yaşlıları çadırkent kuramayıp oraya koyamayan beceriksizler sürüsü geldiler mahallelerimize soktular, işlerimizi bozdular üstüne üstlük yetmeyip bu kadar parayı gömdüler elin vatan haini savaştan kaçan arabına. elalemin namusuna göz dikip, keyiflerine keyif katmaları da bir ayrı boyut.

kime diyorum ki daha sınırlarını koruyabilecek vizyon yok bu heriflerde marifet sayıyorlar bunları, iş işten geçtikten sonra da biz şurayı aldık biz burayı aldık diye ahkam kesiyorlar. bunlara siz izin verdiniz, siz inandınız. ananızı da alın gidin artık, sabır kalmadı

biz türkiye halkı da açık net beyin yoksunuyuz, hepimiz. biz böyle bi durum yaşasak kimse almaz, alsa bile mazlum çocuklar gibi oturur bekleriz hak mak istemez kuru ekmekle yetiniriz. göz göre göre hepimiz izin veriyoruz, neymiş din kardeşiymiş hasssssss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi upsewen -- 26 Nisan 2018; 17:21:44 >

• tosuntosun T kullanıcısına yanıt
    işte sıkıntı da burda.

biz bu ülkenin vatandaşıyız AMA iktidar bizi vatandaş olarak GÖRMÜYOR...

tek dertleri kendi cepleri...

ayrıca dikkat edin, bu sorular karşısında fetocu ilan edilebilirsiniz.

• altin tl deyon euro sacion reiz oldumu bu simdi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.