Şimdi Ara

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020) (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.370
Cevap
52
Favori
93.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende ilk bölümü izledim sezona baya iyi girdiler umarım böyle devam eder.

may artık yokmu dizide ?
  • dimitradon kullanıcısına yanıt
    Kadroda ama diğer sezonda bırakmak istemişti sanırım ileriki bölümlerde geri döner büyük ihtimalle.
  • izleyen varmı bilmiyorum ama 3. sezon güzel başladı
  • Bu AOS'ın yeri bir başka. Diğer süperkhraman dizilerinide izliyorum ama AOS bana diğerlerinden çok farklı geliyor.Çok kaliteli olduğu söylenemez ama Netflix gibi bütün bölümleri 1 günde çıksa ne yapar ne eder bu okul günlerinde 1.5 günde sezonu bitiririm.Herhalde Chloe Bennet'in etkisi büyük benim için.

Ekleme:Elizabeth Henstridge'nin konuşması ingilizceye küsen adamı,barıştırmakla kalmaz ana dil seviyesine bile çıkartabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsclobberintime -- 4 Ekim 2015; 20:49:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1.26 - Secret Warriors

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. sezonun son 5 bölümünü ve 3*1'i izledim bi kaç günde. Dizi ile film evreninin birleşecek olması çok iyi olacak gibi duruyor.
    Inhumans filminde Sky yani yeni Daisy olacak muhtemelen.
    "Avengers gibi göz önünde değil yer altında olacağız" tanımı iyi oldu bunlar için.
    Yeni anti süper kahraman timi ne şekilde SHIELD ile kapışacak merak konusu.
  • john garret yaşıyormu banamı öle geldi

https://www.youtube.com/watch?v=70rS7aoN8aI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimsiz55_55 -- 7 Ekim 2015; 15:43:13 >
  • 3x2 Çok iyi bir bölümdü dizi çok iyi gidiyor .
  • 3x2

Güzel bölümdü. Simmons'ın kurtulma olayını 3-5 bölüme yaymaktansa tek bölümde hallettiler ve güzel de oldu. Ward reyizi de özlemiştik. Hydra sağlam geliyor

• Jemma is back. Orada elleri kaydı diye sövmeye hazırlanıyordum ki klişeden uzak bir son oldu.

Ward sağlam geliyor.
  • 3x2 hakikaten iyi bir bölümdü ve heyecan doluydu.
  • 3x2 müthişti. Bu kadar iyi gitmesi hayra alamet değil. Biraz yavaşlasınlar bence geçiş bölümleri, boş bölümler izleyelim. Abartmaya gerek yok sezon finali tadındaydı

Simmons'ın neler yaşadığını çok merak ediyorum. Ward'ın çok hayranı var ama beni hiç merak ettirmiyor şahsen.

• Dikkat ettiyseniz Asgardlı Prof. Monolith'in bir şeyle tetiklendigini söyledi. Fitz tek başına yaklaştığında bir şey olmazken yanına daisy gelince sıvı hale geldi. Acaba Simmons da mı bir Inhuman?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • harika bölümdü

o elini bıraktığı sahneden sonra jemma orada kalsaydı diziyi bırakırdım
  • Shadow in the Dark kullanıcısına yanıt

Onu söylemişlerdi rastgele portal açılıyor büyük ihtimal fakat buda dediğiniz gibi bir ihtimal bana kalırsa ben inhuman olcağını düşünmüyorum ama olursa büyük bir sürpriz olabilir. Bu arada Prof'demi inhuman o adam o demir parmaklıklardan hulk gibi kurtuldu. Ward çok sağlam geliyor fakat Hydrayı yeniden kucağını kendisi bir slogan koysa daha iyi bu sene ölür herhalde ward.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt

asgardlı prof
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt

Asgardlı o herif .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoid -- 8 Ekim 2015; 1:36:09 >
  • Thorda geçmiyordu bu adam neyse sonradan farkına vardım bende.
  • Sezon güzel başladı.

Ekip tamamlandı güzel oldu.Keşke Ward'da hak yolunu bulsaydıda ekibe dönseydi. Ward'ın ayarladığı çocuğun tipide çok itici çok aramışlar mı acaba bulmak için.
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.