Şimdi Ara

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.370
Cevap
52
Favori
93.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi muhteşem oldu 2.sezona da az kaldı,merakla bekliyoruz
  • 2. sezon sanırım ilk fragman

• Mockingbird (Adrienne Palicki) ve Absorbing Man (Brian Patrick Wade) 2. sezonda olacakmış. Daha heyecanlı olacak gibi .
  • 1.Sezonu yeni bitirdim, tek kelimeyle mükemmeldi. Son 7 bölümü art arda izledim. 2.Sezonu sabırsızlıkla bekliyorum.
  • ilk bölümü izleyip sıkılmıştım sonra devamını getirdim ama son yorumları okuyunca tekrar başlıcam şimdi Clark Gregg thor filminde
    ölüyor
    diye hatırlıyorum ama bu dizi thor la alakası yok ozmn yani o evrende geçiyor olsa idi bu adamın burda ne işi var.
  • DHBSC55 kullanıcısına yanıt
    izleyince anlayacaksın ayrıca Thor'da değil Avengers'da ölüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myronides

izleyince anlayacaksın ayrıca Thor'da değil Avengers'da ölüyor

aynen thorun kardeşi
    öldürüyoduya
    ondan thor filminde diye kalmış aklımda :S
  • Arkadaşlar ben süper kahraman filmlerini hiç izlemedim. Bu diziye başlasam anlamadığım yerler olur mu?
  • Cevabı beklemeden izledim May'ı çok sevdim. Birde dizinin başındaki konuşmalardan birşey anlamadım. Tahiti falan acaba gelecek bölümlerd açıklayacaklar mı yoksa filmlerle mi alakalı bir şey?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oliver_

Cevabı beklemeden izledim May'ı çok sevdim. Birde dizinin başındaki konuşmalardan birşey anlamadım. Tahiti falan acaba gelecek bölümlerd açıklayacaklar mı yoksa filmlerle mi alakalı bir şey?

Açıklanacak ilerde ilk 10 bölüm genel olarak sıkıcı sonraki bölümler nerdeyse film kalitesinde mukemmeller.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

quote:

Cevabı beklemeden izledim May'ı çok sevdim. Birde dizinin başındaki konuşmalardan birşey anlamadım. Tahiti falan acaba gelecek bölümlerd açıklayacaklar mı yoksa filmlerle mi alakalı bir şey?

Açıklanacak ilerde ilk 10 bölüm genel olarak sıkıcı sonraki bölümler nerdeyse film kalitesinde mukemmeller.

2 bölüm izledim hiç sıkıcı gelmedi

• İlk 13 bölümü izledim,sonra 16.bölüm civarı Kaptan Amerika 2 ile kesistiği için filmi izleyene kadar bekledim. Filmi izledim şimdide araya sınav vs girdi zaman bulamıyorum. Güzel diziydi hareketlenmeye başlamıştı belki bayram da vakit bulabilirim izlemeye.
  • 6. bölüm çok duygusaldı. Dizi gittikçe hoşuma gidiyor.
  • yanlış hatırlamıyorsam 16 dan sonra bir kaç kat güzelleşiyor bunu bitirdikten person of interest , arrow a falan bakdım ama aos nin yeri bende ayrı
  • Tranquillity kullanıcısına yanıt
    her bölümünü sabırsızlıkla bekledim umarım 2 sezon tam gaz devam eder
  • quote:

Arkadaşlar ben süper kahraman filmlerini hiç izlemedim. Bu diziye başlasam anlamadığım yerler olur mu?

Yani arkadaşım bu dizi daha çok çerezlik. Gerçi son bölümlerinde çıtayı artırmıştı ama olsun. Ben derim ki bütün filmlerini izle.

Iron Man
    The Incredible Hulk
    Iron Man 2
    Thor
    Captain America (The First Avenger)
    Avengers
    Iron Man 3
    Thor 2 (The Dark World)
    Captain America (The Winter Soldier)

Çıkış sıraları buymuş. Bir de en son Guardians of The Galaxy var.
    Ama izleyeceksen sanırım önce Captain America'nın 1. filmini izleyebilirsin. Ama farketmez yani.
    Biraz fazla film var ama diziden alacağın keyfin en az 3 katını alacaksın filmlerden. Hulk'da Liv Tyler oynuyor ayrıca :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sysrap96

quote:

Arkadaşlar ben süper kahraman filmlerini hiç izlemedim. Bu diziye başlasam anlamadığım yerler olur mu?

Yani arkadaşım bu dizi daha çok çerezlik. Gerçi son bölümlerinde çıtayı artırmıştı ama olsun. Ben derim ki bütün filmlerini izle.

Iron Man
    The Incredible Hulk
    Iron Man 2
    Thor
    Avengers
    Iron Man 3
    Thor 2 (The Dark World)

Ama izleyeceksen sanırım önce Captain America'nın 1. filmini izleyebilirsin. Ama farketmez yani.
    Biraz fazla film var ama diziden alacağın keyfin en az 3 katını alacaksın filmlerden. Hulk'da Liv Tyler oynuyor ayrıca :)

Hocam ben süper kahraman filmlerini hiç sevmiyorum. Bazılarını izledim aralarında. Ben diziye başladım zaten şuan 7. bölümdeyim ve çok hoşuma gitti. İnşallah gelecek bölümlerde filmlerle ilgili olaylar olmaz.

• quote:

quote:

quote:

Iron Man
    The Incredible Hulk
    Iron Man 2
    Thor
    Avengers
    Iron Man 3
    Thor 2 (The Dark World)

Hocam ben süper kahraman filmlerini hiç sevmiyorum. Bazılarını izledim aralarında. Ben diziye başladım zaten şuan 7. bölümdeyim ve çok hoşuma gitti. İnşallah gelecek bölümlerde filmlerle ilgili olaylar olmaz.

Kaptan Amerika kış askeri ile alakalı bölümler var. Ama izlemeden de anlarsın. Olmazsa burdan veya dm ile sorabilirsin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Iron Man
    The Incredible Hulk
    Iron Man 2
    Thor
    Avengers
    Iron Man 3
    Thor 2 (The Dark World)

Kaptan Amerika kış askeri ile alakalı bölümler var. Ama izlemeden de anlarsın. Olmazsa burdan veya dm ile sorabilirsin.

Peki hocam. Teşekkür ederim

• 14 bölümü izledim az önce dizi güzelleşmeye başladı. 3 gün sonra yeni sezon başlıyormuş güncel takip edebilirim artık.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.