Şimdi Ara

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.370
Cevap
52
Favori
93.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Henüz alamadı 2. sezon onayı.

Beyler şimdi Coulson klonlanmış mı tam anlayamadım?
    Bu arada Fury sezon finalinde yani 22.bölümde çıkacak.

@PHI @mrtem

Klonluk bi durum yok.
    Coulson TAHITI'nin başındayken programın çalışmadığını söylemiş Fury'ye ve muhtemelen program sonlandırılmış Coulson'un bildiğine göre. Ama Coulson ölünce Fury yeni gelişmelerle birlikte TAHITI projesini yeniden başlatmış ve Coulson'un zihninden hepsini silmiş.

Tamamdır, şimdi anladım, teşekkürler bilgilendirme için.

• Dizi çok güzel gidiyor Marvel evrenine iyice kendimi kaptırdım , Hill'i görmek çok güzel oldu Stark'ı görür müyüz dersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oturan adam

kalıcı olarak gelse keşke

HIMYM bittiğine göre kalıcı gelmese bile sık sık görünür diye düşünüyorum.
  • Son bölüm 1x20 ile ilgili bir soru

Son sahnedeki videoyu açmak için 10. seviye olmak gerekmiyor muydu? Ayrıca videoyu May de izlemiş. Ben mi yanlış anladım. Coulson ve May kaçıncı seviye? Bir de herkesin seviyelerini falan öğrenebileceğimiz bir site var mı?

Ayrıca bir Marvel dizisi olmasını da geçtim, bir çok diziye göre çok kötü efektleri var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sysrap96

Son bölüm 1x20 ile ilgili bir soru

Son sahnedeki videoyu açmak için 10. seviye olmak gerekmiyor muydu? Ayrıca videoyu May de izlemiş. Ben mi yanlış anladım. Coulson ve May kaçıncı seviye? Bir de herkesin seviyelerini falan öğrenebileceğimiz bir site var mı?

Ayrıca bir Marvel dizisi olmasını da geçtim, bir çok diziye göre çok kötü efektleri var.

henüz en son 1x17 izlememe karşın nedense bende çok fazla cgi izlemiş biri olarak efektleri çok iyi diyemesemde başarılı buluyorum. Söz gelimi hbo'yuu bir yana bırakırsak bence starz ve cw dizilerinden daha başarılı efektler.

• Bence SHIELD tekrar toplanmıyacak Hill bile Stark ile beraber çalıştığına göre, daha sonra Avangers adı altında toplanmaları muhtemel.

çizgi romanlarla alakam yok arkadaşlar düşündüğümü söyledim sadece
  • Niyeyse bölümde pek beklediğimi bulamadım. Sezon finali fragmanı da o kadar abartmadan sonra ilgimi çekmedi ama o konuda yine de umutluyum.
  • E21

Son bölümle birlikte Skye'ın Ms. Marvel olma ihtimali baya arttı bence. Finalde de fury kesin gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 21. bölüm
    Güzel bölümdü.

Fitz ve Simmons muhtemelen kurtulurlar bir şekilde. Tek bölümde 2 karakteri öldürmezler.
    Ward ve Grant'in geçmişini öğrendik. Ward o zaman köpeği öldürmemiş, Fitz ve Simmons'ın kurtulması için de bir şey yapmış olabilir onları atmadan önce.
    Coulson ve ekibinin işi zor görünüyor. Tabi dışarıdan biri gelip bunları kurtarmazsa. Fury mesela.
    Ve Skye. Gizemi yavaş yavaş çözülüyor finalde daha detaylı bir şeyler öğreniriz Skye hakkında.

• Ward ve Deathlok kesinlikle kendileri affettirecekler bence. Deathlok muhtemelen yaşayacaktır, Ward ise öyle kolay kolay affedilebilecek durumda değil. Kendi hayatını falan feda etme derecesinde bir şey yaparsa affederler. Ama Ward'ın iyi tarafa geçmesini pek istemiyorum açıkçası. Kötü Ward çok daha sağlam bir karakter Ayrıca Skye inhuman olabilir. Garrett da ilacı aldığına göre delirecek mi merak ediyorum
  • 2.Sezon onayı aldı.
  • sezon bitti mi yoksa bu da iptal mi oldu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

Ward ve Deathlok kesinlikle kendileri affettirecekler bence. Deathlok muhtemelen yaşayacaktır, Ward ise öyle kolay kolay affedilebilecek durumda değil. Kendi hayatını falan feda etme derecesinde bir şey yaparsa affederler. Ama Ward'ın iyi tarafa geçmesini pek istemiyorum açıkçası. Kötü Ward çok daha sağlam bir karakter Ayrıca Skye inhuman olabilir. Garrett da ilacı aldığına göre delirecek mi merak ediyorum

promoda gördüm ilaç, Garrett'da Arrow'daki mirakuru tarzında bi etki yapmış galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

2.Sezon onayı aldı.

Süper haber oldu hocam bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marvel iyice gaza geldi bunada 2.sezon onayı vermişler demek, birde Agent Carter dizisi çıkacak diye biliyorum

• http://marvel.com/news/tv/2014/5/9/22489/watch_3_minutes_from_the_season_finale_of_marvels_agents_of_shield. muhtemelen delirdi
  • beyler 2.sezon 2015de gibi bilgiler dolaşıyor doğruluk payi var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ""In breaking news, “Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D.” has been renewed by ABC for a second season to begin in Fall 2014 while “Marvel’s Agent Carter” has been picked up to series to debut on ABC.
    More on Marvel.com:http://marvel.com/news/tv/2014/5/8/22490/marvels_agents_of_shield_renewed_marvels_agent_carter_picked_up#ixzz31LhO4GhC"
  • Eğer bu yıl verilen aralardan şikayet eden varsa şimdiden geçmiş olsun Önümüzdeki sezon sezon ortasında ara verilince o boşluğu Agent Carter'la dolduracaklarmış. Bu da muhtemelen 12-13 haftalık ara demek oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

21. bölüm
    Güzel bölümdü.

Fitz ve Simmons muhtemelen kurtulurlar bir şekilde. Tek bölümde 2 karakteri öldürmezler.
    Ward ve Grant'in geçmişini öğrendik. Ward o zaman köpeği öldürmemiş, Fitz ve Simmons'ın kurtulması için de bir şey yapmış olabilir onları atmadan önce.
    Coulson ve ekibinin işi zor görünüyor. Tabi dışarıdan biri gelip bunları kurtarmazsa. Fury mesela.
    Ve Skye. Gizemi yavaş yavaş çözülüyor finalde daha detaylı bir şeyler öğreniriz Skye hakkında.

Ward köpeği saldıktan sonra sniper ile öldürüyor

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.