Şimdi Ara

Age of Mythology (2002) / Extended Edition (2014) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
4
Favori
10.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NOSCE TE IPSUM

oyunu almıs bulunuyorum online oynamak ıcın aldım umarım multiplayerı iyi olur

hocam multiplayer oynayınca beni bilgilendirirseniz kalabalık varmı çünkü aof 2 hd oynadığımda multiplayerda oynayacak bir tane bile adam bulalamıştım bi bakın bakalım 8 kişilik odalar fullerse çok güzel olur çünkü 8 devletle
  • Mythologyde saatlerim geçti ama bu kadar para vermeye değmez arkadaşlar. Yaz indrimini bekleyin AOE 2 HD gibi oda indirime girecektir.
  • UYARI arkadaslar aom de genellikle kalabalık sahnelerde bilgisayarın gücü yetse bile hatta nasa bilgisayarı bile olsa donmalar yaşanıyor 9zellikle ticaret yapılıyorsa en baba bilgisayar bile olsa oyun kaldırmıyor o kadar yapay zekayı idare etmeyi başaramıyor oyun, birdaha söylüyorum bilgisayarla alakası yok oyun kendiai kaldırmıyor bazen ufacık bir engele takılıp ordular ticaret vagonları ard ard bekleşiyorlar oyun kare kare ilerliyor verilen görevler dahi uygulanmıyor . hatta biraz zorlarsanız oyun çöküyor.

aoe da 200 olan nufusu 1000 e çıkarttılar ben şahsen ben şahsen 7-8 bin kişilik savaşlar izlemeyi çok isterim (henüz nasip olmadı) ama yapay zeka önemli kaalabal8k göz zevki için iyi ama adamlar sapıtmayacak aom2hd de demedim ama aom de denedim sapıtıyor. bence aomhd almadan önce bu yapay zeka olayını araştırın (çıkınca tabi)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende almak istiyorum ama param yok dotadan rarelerim var satıp paraya dönüştürebilir miyim? Yada başka alternatif yol varr mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar online oyunlarda taktiğe ihtiyacım var. Genellikle Odin ve Thor ile oynuyorum.
  • YOKEDİCİİİ kullanıcısına yanıt
    hocam bence yaz indirimlerini bekle,şuan acayip gereksiz aşağı-yukarı 10 yıllık bir oyun için 25 dolar...
  • Extended'ta, 12. görevde (Mısır'ın 2. görevi), kaynak(altın odun vs) toplayamıyorum. İşçiler çalışıyor görünüyor ama kaynak sayacı artmıyor.

Yaşayan var mı? Bu bug yüzünden bölümü geçemiyorum; zira easy'ye bile düşürsek, orduyu kaynak toplayarak büyütmek gerekiyor...

Edit: Düzelmiş:http://forum.donanimhaber.com/m_90074935/mpage_2/f_//tm.htm#msglink_91671733

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 10 Mayıs 2014; 13:44:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: false shepherd

Extended'ta, 12. görevde (Mısır'ın 2. görevi), kaynak(altın odun vs) toplayamıyorum. İşçiler çalışıyor görünüyor ama kaynak sayacı artmıyor.

Yaşayan var mı? Bu bug yüzünden bölümü geçemiyorum; zira easy'ye bile düşürsek, orduyu kaynak toplayarak büyütmek gerekiyor...

Hocam eski oyunda olmayip simdi eklenenler mi birde menuden sirasiyla nereden giricez soylerseniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahsettiğim problem, 2. yamayla düzelmiş (Update 2):

http://steamcommunity.com/app/266840/discussions/1/558755529926092422/

Ana campaign'deki 12. görevdi hocam. Problem kalmadı.
    Yalnız, düzelmesi için, save'den yüklemek yerine, 12. göreve baştan başlamak gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 10 Mayıs 2014; 13:43:44 >
  • Alanlar memnun mu?
  • döküntü D kullanıcısına yanıt
    sahsen memnunum
  • Oyunu alan arkadaşlar, multiplayer kısmında lag var mı? Age of Empires II HD Edition ilk çıktığında vardı mesela o yüzden soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AltairinZırhı

Oyunu alan arkadaşlar, multiplayer kısmında lag var mı? Age of Empires II HD Edition ilk çıktığında vardı mesela o yüzden soruyorum.

Steam forumlarından ve twitch yayınlarından kontrol ediyorum ben lag ve fps sorunu aynen var yine... Kaç yıl geçti Age 2 HD'yi oynanabilir hâle getiremediler. Bunu da yine "üzerinde çalışıyoz peç yapcez 10000 fps alcaxınız!!!11" diye geçiştiriyorlar.

Bunun HD'lik bir tarafı da yok ki... Eski versiyonu da istediğin çözünürlükte çalıştırabiliyorsun, anti-aliasing ekleyebiliyorsun, hamachi vs. ile multiplayer da oynanıyor.
    Kayda değer hiçbir gelişme sunmadığı gibi hayvanî bir fiyat biçmişler bir de.
    Çok uçuk bir indirim olsa bile kesin alırım diyemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

quote:

Orijinalden alıntı: AltairinZırhı

Oyunu alan arkadaşlar, multiplayer kısmında lag var mı? Age of Empires II HD Edition ilk çıktığında vardı mesela o yüzden soruyorum.

Steam forumlarından ve twitch yayınlarından kontrol ediyorum ben lag ve fps sorunu aynen var yine... Kaç yıl geçti Age 2 HD'yi oynanabilir hâle getiremediler. Bunu da yine "üzerinde çalışıyoz peç yapcez 10000 fps alcaxınız!!!11" diye geçiştiriyorlar.

Bunun HD'lik bir tarafı da yok ki... Eski versiyonu da istediğin çözünürlükte çalıştırabiliyorsun, anti-aliasing ekleyebiliyorsun, hamachi vs. ile multiplayer da oynanıyor.
    Kayda değer hiçbir gelişme sunmadığı gibi hayvanî bir fiyat biçmişler bir de.
    Çok uçuk bir indirim olsa bile kesin alırım diyemem.

hocam eskisini aynı çözünürlükte çalıştırabiliyorsanız hiç almayın zaten onu nasıl yaptınız anlamadım ama benim merak ettiğim eski oyundan farklı campaingler varmı yoksa aynısı mı hepsi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamermn -- 19 Mayıs 2014; 9:45:33 >

• Oyunun kısayoluna sağ tık, özellikler, hedef bölümünün en sonuna aşağıdaki parametreyi ekleyeceksiniz;
    xres=1920 yres=1080
    1920x1080 bir örnek, rakamları istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
  • quote:

Oyunun kısayoluna sağ tık, özellikler, hedef bölümünün en sonuna aşağıdaki parametreyi ekleyeceksiniz;
    xres=1920 yres=1080

bunu rise of nationsa da yapabilir miyim acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TraVeLL

quote:

Oyunun kısayoluna sağ tık, özellikler, hedef bölümünün en sonuna aşağıdaki parametreyi ekleyeceksiniz;
    xres=1920 yres=1080

bunu rise of nationsa da yapabilir miyim acaba ?

Orasını bilmiyorum ama oyun motoru 3D ise genelde bir şekilde çözünürlük sınırlaması kalkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maeglin Alcarin

Arkadaşlar online oyunlarda taktiğe ihtiyacım var. Genellikle Odin ve Thor ile oynuyorum.

yıllardır bekliyorum indirime gireceği yok gibi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YOKEDİCİİİ

quote:

Arkadaşlar online oyunlarda taktiğe ihtiyacım var. Genellikle Odin ve Thor ile oynuyorum.

hocam bazı arkadaşlar forumda steam gift olarak 25-30 tl civarına satıyorlar oyunu. arama yerine age of mythology yazın ve orada çıkan satış konularına bir göz atın derim. çünkü indirime gireceği yok gibi...

ayrıca beraber oynamak isteyenler varsa pm atsın bana. eğer katılım olabilecek potansiyeli görürsem turnuva düzenlemeyi düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hunglasxx

quote:

Orijinalden alıntı: YOKEDİCİİİ

quote:

hocam bazı arkadaşlar forumda steam gift olarak 25-30 tl civarına satıyorlar oyunu. arama yerine age of mythology yazın ve orada çıkan satış konularına bir göz atın derim. çünkü indirime gireceği yok gibi...

ayrıca beraber oynamak isteyenler varsa pm atsın bana. eğer katılım olabilecek potansiyeli görürsem turnuva düzenlemeyi düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Merhaba

Ben bu oyunu satın almak istiyorum, çocukluğumda bu oyunu çok oynardım, şimdi baba oğul oynamak istiyoruz, bu konuda acemiyim.... bir kaç sorum var..

Bu oyun steamda şuanda 30 dolar, bu oyunu aldığımda iki bilgisayara yükleyip oğlumla birlikte savaşabilirmiyim. hem birbirimizle hemde ikimiz bir olup eski deyimle bilgisayarda savaşmak istiyoruz.... ama 2 adet değilde 1 adet almak istiyorum....

Şimdiden teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.