Şimdi Ara

Age of Mythology (2002) / Extended Edition (2014) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
4
Favori
10.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Resim Age of Titans'dan, büyük olasılıkla ikisi bir arada gelecek. AoE2 de nasıl olmuştu ek paket açısından bilen var mıdır?

Edit: 25. dakikadan itibaren gameplay var, son bölüm gerçi daha önce oynamayanlar için spoiler olabilir

http://www.twitch.tv/twitch/b/519213230

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 14 Nisan 2014; 13:25:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Resim Age of Titans'dan, büyük olasılıkla ikisi bir arada gelecek. AoE2 de nasıl olmuştu ek paket açısından bilen var mıdır?

Edit: 25. dakikadan itibaren gameplay var, son bölüm gerçi daha önce oynamayanlar için spoiler olabilir

http://www.twitch.tv/twitch/b/519213230

Steam de aoe 2 hd 'nin dlcsi paralı gorunuyo. Bide bu oyunun resimlerinde dlc ile ilgili bi görsel görmedim ben. Buda demek oluyoki daha sonra gelecek :/ inşallah yaniliyorumdur

Edit: oh. şimdi baktım dlc dahilmis oyuna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 14 Nisan 2014; 13:49:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Steam üçü bir arada diyor bunun için, yukarıdaki gameplay de Titan'ıun sonundan zaten.

http://store.steampowered.com/app/266840/

The classic real time strategy game that transports players to a time when heroes did battle with monsters of legend and the gods intervened in the affairs of mortals.
    Use mythological creatures like Minotaurs and Cyclopes to bolster your armies' strength. Call upon the gods for assistance in flattening enemy towns with meteors or scatter opposing troops with lightning storms.

The Extended Edition includes:
    Age of Mythology
    Age of Mythology: The Titans
    Golden Gift Campaign

"Golden Gift" nedir hiç bir fikrim yok :) Sonradan gelen bir campaign gibi.

• quote:

Steam üçü bir arada diyor bunun için, yukarıdaki gameplay de Titan'ıun sonundan zaten.

The classic real time strategy game that transports players to a time when heroes did battle with monsters of legend and the gods intervened in the affairs of mortals.
    Use mythological creatures like Minotaurs and Cyclopes to bolster your armies' strength. Call upon the gods for assistance in flattening enemy towns with meteors or scatter opposing troops with lightning storms.

Age of Mythology
    Golden Gift Campaign

Ne oldu ne xaman cikiyor oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: TraVeLL

quote:

Age of Mythology
    Golden Gift Campaign

Ne oldu ne xaman cikiyor oyun

8 Mayıs şu an için.

• ben 35 tl'ye aldım hadi bakalım. zaten oyunsuzluktan ölüyordum yaz indirimlerini beklemeyeceğim, çıktığında oynarım
  • eskiden d&r dan kutulu gold edition almistim. steame ekleyebilme olasiligim var mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Purone

eskiden d&r dan kutulu gold edition almistim. steame ekleyebilme olasiligim var mi

olmaz tabikide
  • Age of Mythology (2002) / Extended Edition (2014) [ANA KONU]
    Bir şu orjinal sanatsal çalışmaya bakın bir de MS'nin yeni yaptığı çöp yığınına. Resmen mide bulandırıcı.
    Age of Mythology (2002) / Extended Edition (2014) [ANA KONU]

Bu da AoM'un nasıl yapıldığını anlatan güzel bir belgesel.

• Abi oyun firmaları birer birer birbirlerinin rezillikleriyle yarışır duruma geldiler.Bu çirkef davranışı sims serisiyle başlayıp yavaş yavaş desteklediği tüm oyunlara aktaran Ea Games ile başlayıp şimdi tüm firmaları sarıyor.Oyuncuyu resmen gerizekalı yerine koyup neler koparırız acabanın peşine düşüyorlar ya çok sinirleniyorum
  • Oyunim cikisina yakin konuya ses getirelim yoksa ne ses var ne haber yoksa unuttunuzmu aofu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamermn -- 4 Mayıs 2014; 21:09:20 >
  • bir dönemin efsanesiydi ama şimdi ne derece tutar bilemem.
  • Yaz indirimlerin de kesin indirime girer,boşuna almayın.
  • 3 gün sonra çıkıyor bildiğim kadarıyla bu arada...bana kalırsa yaz indirimlerini bekleyin.kesinlikle düşecek
  • 9 dota keye aldim oyunu 1 key 1.4 dolar baya uygun fiyata geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.FranzZ

9 dota keye aldim oyunu 1 key 1.4 dolar baya uygun fiyata geldi

nasıl hocam oyun var mı değişiklik hd görüntü gerçekten güzel mi
  • 23$ çok fazla bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YordleKing

23$ çok fazla bence.

Bencede çok fazla ama 1-2 ay veya 3-4 beklersek ben şahsen öyle yapacağım oyun ucuzlar age of serilerini çok seven biri olarak merakla bekliyorum
    Bu arada humble bundle 'de Age of Empires III: Complete Collection 14$ ilgilenenlere duyurulur (2 dlc de dağil) steam aktivasyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: TraVeLL

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.FranzZ

9 dota keye aldim oyunu 1 key 1.4 dolar baya uygun fiyata geldi

nasıl hocam oyun var mı değişiklik hd görüntü gerçekten güzel mi

Bu aksam acilcak daha oynamak nasip olmadi umarim guzeldir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu almıs bulunuyorum online oynamak ıcın aldım umarım multiplayerı iyi olur
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.