Şimdi Ara

Ag baglanti problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Benim kendi wifi uzerinden gayet guzel baglandigim aga baglanamiyorum artik. Baskalarinin baglantisini goruyor pc ama ayni yerde olmasina ragmen kendi baglantimi goremiyorum. Telefonumdan baglanabiliyorum ayni sekilde kablolu baglantida da problemsiz yapiyorum ama kendi wifimi goremiyorum. Format attim yine ayni problem. Yardimci olabilir misiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Modemin içine girip kanal ayarını değiştirin 6 11 ve 10'u sırasıyla deneyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akay KLC

Modemin içine girip kanal ayarını değiştirin 6 11 ve 10'u sırasıyla deneyin

Tesekkurler deneyecegim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akay KLC

Modemin içine girip kanal ayarını değiştirin 6 11 ve 10'u sırasıyla deneyin

Hocam denedim ama malesef yine olmadi.

• Modemjn ayarlarinda deil diger cihazlar baglaniyorsa ilginc bir soru arastirjn aygitmyoneticisinde ağ bagdastiricilarina bakin sorun var mi

• aynı problem bendede var format attım yok 2 değişik ağdada yaşadım bu sorunu atıyorum şuan giriyorum ama birazdan interneti keseblir ve ağı bulmaya bilir telefondan yada farklı pc den girebilirim ama bundan giremem pc yi kapat aç yapıyorum kablosuz özelliğini kapatıp açıyorum falan zorla ısrarla yaparsam bu işlemi bağlaıyo

Araştırdım çok araştırdım ama yok bişey bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormkral

aynı problem bendede var format attım yok 2 değişik ağdada yaşadım bu sorunu atıyorum şuan giriyorum ama birazdan interneti keseblir ve ağı bulmaya bilir telefondan yada farklı pc den girebilirim ama bundan giremem pc yi kapat aç yapıyorum kablosuz özelliğini kapatıp açıyorum falan zorla ısrarla yaparsam bu işlemi bağlaıyo

aynen ilk başlarda aynısı bana oluyordu.
    acaba virüs gibi birşey mi ?
    şuan ise hiç bağlanamıyorum
    kablo ile bağlandığım zaman hiç sıkıntı yok.
    aygıt yöneticisinden bakınca resimde görüldüğü gibi bir unknown çıkıyor
     Ag baglanti problemi
    sürücü güncelle falan dedim ama malesef hiç bişey olmadı
    kablo çekerek bağlanmak istemiyorum bu devirde artık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rowdyseqo -- 26 Aralık 2013; 16:06:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rowdyseqo

quote:

Orijinalden alıntı: stormkral

aynı problem bendede var format attım yok 2 değişik ağdada yaşadım bu sorunu atıyorum şuan giriyorum ama birazdan interneti keseblir ve ağı bulmaya bilir telefondan yada farklı pc den girebilirim ama bundan giremem pc yi kapat aç yapıyorum kablosuz özelliğini kapatıp açıyorum falan zorla ısrarla yaparsam bu işlemi bağlaıyo

aynen ilk başlarda aynısı bana oluyordu.
    acaba virüs gibi birşey mi ?
    şuan ise hiç bağlanamıyorum
    kablo ile bağlandığım zaman hiç sıkıntı yok.
    aygıt yöneticisinden bakınca resimde görüldüğü gibi bir unknown çıkıyor
     Ag baglanti problemi
    sürücü güncelle falan dedim ama malesef hiç bişey olmadı
    kablo çekerek bağlanmak istemiyorum bu devirde artık :)

başlat menüsündeki ağ simgesine tıkla ağ ve paylaşım merkezini aç de orada altlara doğru sorun gider var ona bas bende aynısı olduğunda bunu yapıyorum düzeliyor. pc nin wifi kartına reset atıyor ve bağlanmayı deniyor genelde çözülüyo sorun bi dene istersen.

• onar demekte çoğu zaman işe yaramıyor var olan wifi yi görmüyor ki bilgisayarı şimdi açtım bağlanmıyordu ağı görmüyordu 2 kere bilgisayarı kapattım açtım wifi yi kapattım açtım son pc yi yeniden başlatmada bağlandı çok garip bişey
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.