Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3274. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84.769
Cevap
1.075
Favori
5.543.422
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32723273327432753276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Esim 1300 tl limit ile adios premium aldi, calismiyor... Geliri yok..
    Benim maas yuksek olmasina ragmen diger kartlardaki limitlerden dolayi 2000 tl den yukari limit vermiyolar.. Maas musterisiyim ayni zamanda...
    Bu yapi kredi sacmaliyor bazen..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darking_FB

hepsiburada puanları yatan varmı? benim yatmadı.

Senin gene yatmamış iyi ben aradım hem eşimin hem benim kampanyya katılımlarım gözükmüyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: kutay2455

Esim 1300 tl limit ile adios premium aldi, calismiyor... Geliri yok..
    Benim maas yuksek olmasina ragmen diger kartlardaki limitlerden dolayi 2000 tl den yukari limit vermiyolar.. Maas musterisiyim ayni zamanda...

Arkadaşım 1300 tl ile prenium alamaz normal düz olanı alır banka 8000 tl üzerine premium veriyor

• uzmanlık sorusu:

5 tane otomatik faturamın taahhüdü bitti.

hepsini iptal edip, tekrar bir yakınım kredi kartıyla otomatik ödeme talimatı versem, 50 TL kazanabilir mi ?

ne dersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aztech2005

uzmanlık sorusu:

5 tane otomatik faturamın taahhüdü bitti.

hepsini iptal edip, tekrar bir yakınım kredi kartıyla otomatik ödeme talimatı versem, 50 TL kazanabilir mi ?

ne dersiniz ?

Kazanamazsın bence. Aradan en az 3 ay geçmesi gerekir. Benim başıma geldi. Benim kredi kartıma bağlı olan otomotik ödemeyi iptal edip eşimin kartına tanımladım, puan gelmedi.İlk defa girdiğim faturalara puan gelmişti.
  • travegostar kullanıcısına yanıt
    Benim 1400 limitim var ama kartım premium.

• Nuvoya 20 yatmış bugün. 10 lirası BKM'dir. Kalan 10 lirası hakkında bilgisi olan var mı?
  • Bugün mobilyacıda tek çekim 2400tl harcadım bonus platinum 48 tl bonus kazandırdı. Kampanya falan yok, sadece üye işyeri.

Adios-world ne zamandır bu konuda geri kaldı. Eskiden böyle %1-2 kazandırırdı.

• KLM havayolları ile güney amerika bileti almayı düşünüyorum. Hollanda aktarmalı olacak. Hollanda transit vize istiyor mu acaba? deneyimleyen var mıdır?
  • neyse mesajımı sildim arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 2 Haziran 2016; 22:18:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yigit+ Y kullanıcısına yanıt
    Hocam o puanı banka degıl uye ıs yerı verdı yarın komısyon tutarı ve 48 tl uye ısyerı hesabından kesılecek, ıs yerının 48 tl puan verdıgınden bıle haberı yokturdur, uyanık ıs yerlerı banka ıle gorusup yuzde 0,1 e cekıyorlar, sızın aldıgınız ıs yerı demek kı banka ekstrelerındekı kesıntılere dıkkat etmıyor.

• merhaba,

puanla bilet alabilmek için tek alternatif seturun sitesindeki teklifler değil mi? farklı hava yolları olmuyor.

bir de kampanyalı biletlerdeki limite (mesela avrupa için 1.000 TL veya 1.250 TL), biletleme servis ücretinin de dahil olması gerekiyor mu?
  • seas79 kullanıcısına yanıt
    Bende ayni sekilde yaptim.Olmadi kayit acariz sansimizi deneriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkumsel

merhaba,

puanla bilet alabilmek için tek alternatif seturun sitesindeki teklifler değil mi? farklı hava yolları olmuyor.

bir de kampanyalı biletlerdeki limite (mesela avrupa için 1.000 TL veya 1.250 TL), biletleme servis ücretinin de dahil olması gerekiyor mu?

Kampanya ile IATA ya dahil tüm havayolu biletlerini alabilirsiniz kampanya limiti net son fiyat üzerinden uygulanıyor ve genellikle setur da fiyatlar duruma göre bir miktar yüksek oluyor.
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    İyi olmuş o zaman. Enişteyle 1 hafta arayla aynı malı aldık, onun arkadaşıymış ona yaptı ama bize taksit yapmadı :)

• ea85 E kullanıcısına yanıt
    Özel puan desem 35 TL puan yok ama nedenini bilemiyorum. Ben aynı gün bile aktarıyorum sıkıntı çıkmadı hiç. Siz dediğiniz gibi süreyi de bekleyip deneyin bakalım ne olacak..

• quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

quote:

Orijinalden alıntı: kutay2455

Esim 1300 tl limit ile adios premium aldi, calismiyor... Geliri yok..

Arkadaşım 1300 tl ile prenium alamaz normal düz olanı alır banka 8000 tl üzerine premium veriyor

banka bana da aynı şeyleri söylüyor olmaz diye ama maalesef var... benim kartım 2 bin limşitli düz adios, eşimin kartı i,se 1300 limitli adios premium...
  • Yauv 10 tl puanimi silmis ykb.Basina gelen var mi? Hemen sabah arayip sorucam.Boyle sey olur mu ya.

• fatihlaw kullanıcısına yanıt
    istemıyor alabılırsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: optimachicago

Yauv 10 tl puanimi silmis ykb.Basina gelen var mi? Hemen sabah arayip sorucam.Boyle sey olur mu ya.

Derdimi ykarda anlattim, kayit actlar bekliyom

• 
Sayfa: önceki 32723273327432753276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.