Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.766
Cevap
1.075
Favori
5.540.676
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32703271327232733274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar otel alimlarindada soyadi sarti varmi yani ben bir arkadasima ve esine tatil alip hediye edebilirmiyim soyadlarimiz tutmuyor ama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkisinede ek kart cikarmalisin diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevabınız için çok teşekkür ederim hocam.
  • Eylülde Maldivler almak istiyorum yurtdışı uçuş kampanysı ile emirates hava yollarından bilet alabiliyormuyuz
    Birde Maldivler eylülde Nasıl bir tercih olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

quote:

Orijinalden alıntı: Zato1

Bu başlığı güncel tutmak için para mı alıyorsunuz? Tüm Türkiye için 300 adetle sınırlandırılmış kampanya mı olur! Yuh... Kapatın şu başlığı yöneticiler. Ayıptır

Aynen öyle milleti alışveriş manyağı yap 1000 tl harca işde 100 word puan sonra saf vatandaş ihtiyacı olmayan bir sürü şeye saldırsın nede olsa 3 -4 kat sayı ile çarpılacak ya adamlar sonra dalga geçer gibi 300-400 adet kontenjan versin yuhhhhh diyorum başka söze gerek yok miles smiles garanti kartımı tek geçerim 1 tl harcasamda milimi verir 1000 tl de harcasam çok uçtum sayesinde birde thy statün elite elite plus ise daha çok milde veriyor daha ne olsun sen şimdi git adios ile atıyorum migrosan 147 tl alışveriş yap vereceği world puan en fazla 30 kuruş eee böyle anasını satayım puanmı birikir ama adamlar uyanık 6 tane 100 tl harca 100 puan 2 kere 50 tl harca 10 puan ayağına üfleyerek sizi yiyor size afiyet olsun

Bu tür şeylere pek cevap vermem ama biraz bilgilenmen için sadece bu aydan örnek vereyim:

Migros...100X3: 300 TL.............................30TL WP
    n11...................504 TL............................50 TL WP
    LCW..................100 TL..........(10+10+10) 30 TL WP
    Hepsiburada......562 TL.............................75 TL WP
    5 Otomatik ödeme....................................50 TL WP
    TOPLAM::::::::::1.466 TL::::::::::::::::::: 235 TL WP

Beni tanıyanlar bilir çok puan toplamak için kasmam,normal kampanyalı alışverişlerimle puan toplarım. Çok eskileri karıştırmadan sadece geçen sene 2 N.Y bileti, 3 Bangkok bileti ve 2 şer kişilik toplam 3 oda, 2 kişi Venedik uçak + otel, 2 kişi Barcelona uçak + otel ve bir ay sonra 2 kişi N.Y. uçak. Bu ay yatacaklar hariç şu an 2.750 TL birikmiş WP var.

• Türkiye'den yurtdışındaki sabit bir numarayı en ucuz şekilde nasıl arayabilirim. Durum biraz acil.

• quote:

Orijinalden alıntı: duduco

quote:

quote:

Bu başlığı güncel tutmak için para mı alıyorsunuz? Tüm Türkiye için 300 adetle sınırlandırılmış kampanya mı olur! Yuh... Kapatın şu başlığı yöneticiler. Ayıptır

Aynen öyle milleti alışveriş manyağı yap 1000 tl harca işde 100 word puan sonra saf vatandaş ihtiyacı olmayan bir sürü şeye saldırsın nede olsa 3 -4 kat sayı ile çarpılacak ya adamlar sonra dalga geçer gibi 300-400 adet kontenjan versin yuhhhhh diyorum başka söze gerek yok miles smiles garanti kartımı tek geçerim 1 tl harcasamda milimi verir 1000 tl de harcasam çok uçtum sayesinde birde thy statün elite elite plus ise daha çok milde veriyor daha ne olsun sen şimdi git adios ile atıyorum migrosan 147 tl alışveriş yap vereceği world puan en fazla 30 kuruş eee böyle anasını satayım puanmı birikir ama adamlar uyanık 6 tane 100 tl harca 100 puan 2 kere 50 tl harca 10 puan ayağına üfleyerek sizi yiyor size afiyet olsun

Bu tür şeylere pek cevap vermem ama biraz bilgilenmen için sadece bu aydan örnek vereyim:

Beni tanıyanlar bilir çok puan toplamak için kasmam,normal kampanyalı alışverişlerimle puan toplarım. Çok eskileri karıştırmadan sadece geçen sene 2 N.Y bileti, 3 Bangkok bileti ve 2 şer kişilik toplam 3 oda, 2 kişi Venedik uçak + otel, 2 kişi Barcelona uçak + otel ve bir ay sonra 2 kişi N.Y. uçak. Bu ay yatacaklar hariç şu an 2.750 TL birikmiş WP var.

Bravo iyi uçuşlar

• Iki kartimda ayni sms geldi

SIZE OZEL KAMPANYA!KARTINIZIN TEMASSIZ OZELLIGINI KULLANARAK YAPTIGINIZ ALISVERISLERINIZDE %20 INDIRIM!http://****/TEMASSIZ SMS ALMAMAK ICIN H YAZ 4944E GONDER! MERSIS:0937002089200741

http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/temassiz-size-ozel.aspx

• Ramazan Kampanyası
    6*100 60 puan, Nuvo gıda-akaryakıt ile bireşir
  • gkhn.hll G kullanıcısına yanıt
    Rehbere bakarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drvimu -- 1 Haziran 2016; 17:30:07 >
  • adios06 A kullanıcısına yanıt
    Sesli yönlendirmeyi geç, tuşlamayla devam et. Menüleri saymaya başladığında önce 4 sonra 2'yi tuşla direkt müşteri temsilcine bağlar. Kart aidat iadesi için aradığını söyle o da ilgili birime aktarır.
  • opet world kartımda 40 TL süreli yakıt puanlarım var, aynı kartta süreli gözüken ve adios a aktarılmayan world puanlar var.

yakıt puanları opette world puanlara dokunmadan nasıl harcarım? bildiğim kadarıyla opet wp+yakıt puanı birleştirerek gösteriyor. önce hangi puanı kullanır?
  • arkadaslar aylik 2000-2500 harcamaya 3 ayda ne kadar mil puan birikir?
  • Arkadaşlar 3000 tl lik uçak bileti alacağım. Adios ile alıp puan kazanabileceğim site yada tur acentası biliyor musunuz? %1 olsa 30 tl puan yapar hiç yoktan iyidir diye düşünüyorum.

• pasorcaprazi kullanıcısına yanıt
    Kampanya kovalamazsanız evden havalimanına gidecek kadar.

• seyahat hattı yoğunluktan patlamış. 4 kere aradım ulaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: duduco

quote:

quote:

hocam sunu anlayamadım. 10 normal cüzdan puanı , 10 bahar kampanyası 100*6 için 10.. diğeri nedir ?

• airport34 kullanıcısına yanıt
    10 bahar kampanyası
    10 lcw kampanyası
    10 geçtiğimiz cumartesi günü saat 18.00' de başlayan giyim kampanyası.
  • Adiosçu arkadaşlar ben de ilk key başvuracağım. Normal ve Platinum arasında tam olarak nasıl bir fark var acaba? Kısaca özetleyen çıkar mı ? Hangisi daha mantıklı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mx0131

Iki kartimda ayni sms geldi

SIZE OZEL KAMPANYA!KARTINIZIN TEMASSIZ OZELLIGINI KULLANARAK YAPTIGINIZ ALISVERISLERINIZDE %20 INDIRIM!http://****/TEMASSIZ SMS ALMAMAK ICIN H YAZ 4944E GONDER! MERSIS:0937002089200741

http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/temassiz-size-ozel.aspx

İlk kez temassız özelliği kullananlara diyor!?

• 
Sayfa: önceki 32703271327232733274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.