Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (492. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.006
Cevap
782
Favori
1.600.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aydo_97

Beyler durduk yere aklıma geldi eskiden izlediğim bi filmdi maskeli adamlar vardı 4-5 kişiydiler hafif komik yüzlüydü maskeleri soygun yapıyolardı falan kaçış sahneleri vardı yakalamaya çalışıyolardı falan bunları aklıma bu kadar geldi bi el atın

"The Dark Knight" (2008) böyle bir sahne vardır.
  • quote:

Beyler durduk yere aklıma geldi eskiden izlediğim bi filmdi maskeli adamlar vardı 4-5 kişiydiler hafif komik yüzlüydü maskeleri soygun yapıyolardı falan kaçış sahneleri vardı yakalamaya çalışıyolardı falan bunları aklıma bu kadar geldi bi el atın

heat 1995 de olabilirhttp://m.youtube.com/?#/watch?v=409IGgu-Utw

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forrest55

quote:

heat 1995 de olabilirhttp://m.youtube.com/?#/watch?v=409IGgu-Utw

Heat filminde komik maske yoktu fakat sorulan hangi film olursa olsun ona 1000 basacağı kesin

@Aydo_97
    Sorulan film
    http://www.imdb.com/title/tt0840361/

Hirsizlar sehri (2010) - The Town da olabilir.
    Maskelerin ne kadar komik olduğu tartışılır ama.
  • Eyvallah beyler ama bunlar değil renkliydi maskeleri 4-5 kişiydilet bide kaçış sahneleri falan vardı

• Fazla komik değilde birisinin renki sarıydı sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: sezinsezin

Çok umudum yok ama yıllarca önce izlediğim bir filmi arıyorum. Digiturkte izledim.
    Filmle ilgili çok az şey hatırlıyorum. Garip kıyafetli bir adam vardı, film eski zamanlarda geçiyor olabilir çünkü eski tip arabalar vardı.
    Filmde bir takım küçük ve basit olayların birbirini etkileyip bu garip kıyafetli adamın bu olaylar sonucunda ölmesi anlatılıyordu. Adama araba çarpıyordu sanırım.
    Lunapark sahnesi ve küçük bir çocuk da vardı sanırım.
    Çok fazla ayrıntı veremedim ama belki hatırlayan birileri olur.

Sonunda buldum. Yanlış hatırlıyormuşum ama olsun.
    Merak edenler için:"The Five People You Meet in Heaven"
  • Beyler harbi kafayı yicem la aklıma geldikçe yazıyorum bi resmi aklıma geldi filmden bi kare: 4 kişi maskeli bi binanın üstünde ellerinde taramalı silah var birisinin maskesi sarıydı sanki

• quote:

Kirilma noktasi (1991) olabilir mi?
    http://www.imdb.com/title/tt0102685/
  • Bir film arıyorum. Bir adam yanında kızı da olabilir,kasaba gibi bir yere geliyordu.
    Burada bir göle giriyorlardı. Bu göle giren insanlar yaşlanmıyordu ve ölümsüz oluyordu.
    Burada yaşayan insanlar bir kural koymuşlardı; herkes 100. doğumgününden göle girmeyi bırakacak ve öldürülecekti.
    Sanırım bu yeni gelen baba kız bu duruma karşı çıkıyordu.

Buldum The Spring (2000)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezinsezin -- 19 Mart 2015; 21:01:14 >
  • meryaneliarap M kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bi cevap gelmedi nolur yardımcı olun ? böyle bir film hatırlayan var mı ? lütfen bişeler yazın
  • meryaneliarap M kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar ALLAH rızası için bi film var bulamıyorum yardım edin. 2008 veya 2009 da tv8 vermişti fimi. filmde bi grup vardı filmin başlangıcı mıydı neydı çölde geçiyordu . bi kız vardı aralarında sonra bi yere gitmişlerdi ordan girip ordan çıkıyorlardı sanki kavga mı ne vardı. film biraz ilerleyince de bi sahnesinde bara gidiyorlardı . sadece bunları hatırlıyorum nolur yardımcı olun ... Cevaplarınızı bekliyorum
  • quote:

Beyler harbi kafayı yicem la aklıma geldikçe yazıyorum bi resmi aklıma geldi filmden bi kare: 4 kişi maskeli bi binanın üstünde ellerinde taramalı silah var birisinin maskesi sarıydı sanki

new police storyhttp://m.youtube.com/?#/watch?v=c62iRuBCpzo 8.40 dan sonrası

• Eyvallah birader büyük ihtimal bu filmi bi izliyim dönerim 😄

• quote:

Orijinalden alıntı: meryaneliarap

Arkadaşlar ALLAH rızası için bi film var bulamıyorum yardım edin. 2008 veya 2009 da tv8 vermişti fimi. filmde bi grup vardı filmin başlangıcı mıydı neydı çölde geçiyordu . bi kız vardı aralarında sonra bi yere gitmişlerdi ordan girip ordan çıkıyorlardı sanki kavga mı ne vardı. film biraz ilerleyince de bi sahnesinde bara gidiyorlardı . sadece bunları hatırlıyorum nolur yardımcı olun ... Cevaplarınızı bekliyorum

Anlattıklarında elle tutulur bir şey yok ki arkadaşım. Neye göre filmi bulacaksın. Çöl , kız ve bar. Belirgin hiç bir şey yok. İçinde bu ögeler olan bir ton film vardır. Kim bilir hangisi

Al sana biri............ Resident Evil: Extinction
  • obili O kullanıcısına yanıt
    Hayır o film değil yaa tv8 vermişti. başlangıcta 2-3 tane adam vardı sonra beyaz elbiseli esmer bi kız vardı çölde geçiyordu sonra bara falan gitmişlerdi 2008deydi galiba hiç yok mu hatırlayan ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Orijinalden alıntı: ByWasco

Merhaba arkadaşlar benim 2 film ismini bulamiyorum yardımcı olun.

birinci film hatırladığım kadarıyla 10 15 yaşlarında bi erkek çocuk var bi parkta çocuklar uçurtma uçuruyorlar tabi bu çocuğun uçurtması yok bi anda bi konuşan kelebek bi ayakkabının içine girerek uçurtma gibi uçuruyor ayakkabayı sonra kelebekler ve çocuk arkadaş oluyorlar olay böyle gelişiyor bi adam bunu farkedince tüm kelebekleri yakalayıp altına batırıp donduruyor ve satışa çıkariyor anca bu kadarı aklımda.

ikinci film ise kendini beğenmiş bir erkek 25 30 yaş arası ayağının altında arabası her gün bir başka kızla takiliyor ertesi gün kızın kalbini kırarak ayrılıp başka bi kız buluyor bir gün bi avukat geliyor yanına ve diyorki bi aile yakınınızdan yüklüce bir miras kaldı diyor ama bu mirası almak için son vasiyeti yerine getirmek zorundasınız diyor vasiyeti ise, bu zamana kadar çıktığı tüm kızlardan özür dilemek yanlış hatirlamiyorsam 1000 üzerinde kızdan özür dilemişti ve asıl miras eski bir sevgilisene delice aşık olmasıydı.

umarım isimleri bulursunuz filmlerin....

1.The Flying Sneaker(1990)
    2.Bad Boy

hocam bi yanlışınız olmasın 2.film o değil.
    1.film ise o olabilir ama ben böyle hatırlamiyorum
  • quote:

quote:

quote:

birinci film hatırladığım kadarıyla 10 15 yaşlarında bi erkek çocuk var bi parkta çocuklar uçurtma uçuruyorlar tabi bu çocuğun uçurtması yok bi anda bi konuşan kelebek bi ayakkabının içine girerek uçurtma gibi uçuruyor ayakkabayı sonra kelebekler ve çocuk arkadaş oluyorlar olay böyle gelişiyor bi adam bunu farkedince tüm kelebekleri yakalayıp altına batırıp donduruyor ve satışa çıkariyor anca bu kadarı aklımda.

ikinci film ise kendini beğenmiş bir erkek 25 30 yaş arası ayağının altında arabası her gün bir başka kızla takiliyor ertesi gün kızın kalbini kırarak ayrılıp başka bi kız buluyor bir gün bi avukat geliyor yanına ve diyorki bi aile yakınınızdan yüklüce bir miras kaldı diyor ama bu mirası almak için son vasiyeti yerine getirmek zorundasınız diyor vasiyeti ise, bu zamana kadar çıktığı tüm kızlardan özür dilemek yanlış hatirlamiyorsam 1000 üzerinde kızdan özür dilemişti ve asıl miras eski bir sevgilisene delice aşık olmasıydı.

2.Bad Boy

the bachelorhttp://www.sinematurk.com/film/16189-sahane-bekar/

• quote:

quote:

quote:

2.Bad Boy

İki filminde doğru olduğuna eminim 2.yazdığım filmin fragmanını koyuyorum muhtemelen yanlış filme baktın
  • selam bir flim sorucam hatırladığım kadarıyla komedi iki arkadaş bunlar bir estetik cerrahı küçükken bir kız büyü yapıyor çocuk kimseye aşık olamıyor sonra hayvanat bahcesinde penguen bakıcısı bir kızı seviyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: arap58

selam bir flim sorucam hatırladığım kadarıyla komedi iki arkadaş bunlar bir estetik cerrahı küçükken bir kız büyü yapıyor çocuk kimseye aşık olamıyor sonra hayvanat bahcesinde penguen bakıcısı bir kızı seviyor

Good Luck Chuck
    http://www.imdb.com/title/tt0452625/?ref_=fn_al_tt_1
  • 
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.