Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (491. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.006
Cevap
782
Favori
1.600.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: meraklı22

Nazi Almanyası döneminde casus listesini satranç şampiyonu
    12-13 yaşlarında bir çocuğa ezberletiyorlar ve bunu çocuk birine
    ulaştırmaya çalışıyor..Hatta annesi gözlerinin önünde öldürülüyor
    ve bir ss subayı ile korkunç bir kovalamaca başlıyor. Çocuk Bir
    Satranç dehası bu filmin ismini bilen varsa çok sevinirim

Entrusted(2003)
    http://www.imdb.com/title/tt0350755/
  • Merhaba arkadaşlar benim de bir filmim var şöyle ki;
    Filmi izleyeli belki 10 15 sene olmuştur. Tv'de izlemiştim. Komedi filmiydi başrolde bir adam vardı baskın özelliği çok sakar olmasıydı konuşma olmadığını düşünüyorum hatta filmde, hareketleri sakarlık ve salaklıklarıyla güldürüyordu mesela bikeresinde evlere boya yapmaya gidiyor ve boya kutusu fırça merdivenle sürekli bi hengame yaşıyordu düşüp kalkıyordu falan. hatırlayanınız var mı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mises

Bir film arıyorum. Google'da zombi filmleri listelerinde göremedim..

Korkunç bir film değil aslında. Sıradan bir film gibi. Bir çocuk başrolde, en fazla 17-18 yaşındadır. Yalnız takılır. Asosyaldir. Konsol oyunları bağımlısıdır. O sayede zombi olmaktan kurtulmuştur. İlk sevgilisi olan ve komşusu olan kız arkadaşı da zombi olmuştur, kendisi son anda kaçabilmiştir. Yolda iki kız kardeşle karşılaşır. Büyük olan kıza aşık olacaktır daha sonra. İki kız bu çocuktan ayrılır. Bu kızlar Lunapark'ta eğlenmek isterken zombileri kendilerine çeker. Eleman gelip kurtarır. Bu filmin ismi nedir?

Zombieland
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezinsezin

quote:

Orijinalden alıntı: marty1905

Bir film vardi cirkin bir erkegin guzel bi kiza olan aski ve olaylar falan filan
    Konu bu kadar hatirliyorum
    Film bu kiz beni asar degil ama ayni konuydu

Üç film buldum ama bu tarz onlarca film vardır. Çok az da olsa ayrıntı verirsen daha iyi olur.

http://www.imdb.com/title/tt1032815/?ref_=kw_li_tt
    http://www.imdb.com/title/tt1835977/?ref_=fn_al_tt_1
    http://www.imdb.com/title/tt1135985/?ref_=tt_rec_tt

ilk film doğru galiba teşekkürler

bir film de var yıllar önce tv de seyretmiştim
    bir hacker vardı polisler bunun evini basıyodu
    oda elinde mıknatıslarla harddiskleri bozup gülüyodu
    devlet bunu yanına felan alıyodu konu su bukadar aklımda kalmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • batman ve supermanın bir animasyon filmi vardı.bayağı yaşlanıyorlardı ve devlet batmanin tutuklanması için superman'i görevlendirmişti superman de bunu istemeye istemeye yapmak zorunda kalıyordu.böyle bir film izlediğime eminim hiçbir yerde bulamadım ama
  • tiestoly kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim
  • quote:

çok teşekkür ederim

tam anlayamadım :D neye teşekkür ettiniz? filmi bulmaya çalışıyordum oysaki :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

quote:

çok teşekkür ederim

tam anlayamadım :D neye teşekkür ettiniz? filmi bulmaya çalışıyordum oysaki :D

Sanırım bana teşekkür edecekti:) Aradığı filmi bulmuştum.
    Fakat üstteki Alıntı yazan yer yerine alttakine bastığı için size yazmış oldu:)
  • sezinsezin S kullanıcısına yanıt
    Şimdi oldu :D benim film de bulunsa keşkeee :D
  • Benim aklıma yıllardır takılan bir film var. Olay muson ormanları gibi yağmurlu ormanlarda geçiyordu bir grup araştırmacı siyahi terör örgütü tarafından esir alınıyodu trt de izlemiştim 40 gün 40 gece mi falan öyle bi ismi vardı ama hiç bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

Merhaba arkadaşlar benim de bir filmim var şöyle ki;
    Filmi izleyeli belki 10 15 sene olmuştur. Tv'de izlemiştim. Komedi filmiydi başrolde bir adam vardı baskın özelliği çok sakar olmasıydı konuşma olmadığını düşünüyorum hatta filmde, hareketleri sakarlık ve salaklıklarıyla güldürüyordu mesela bikeresinde evlere boya yapmaya gidiyor ve boya kutusu fırça merdivenle sürekli bi hengame yaşıyordu düşüp kalkıyordu falan. hatırlayanınız var mı :D

Konuşma yoksa ''Mr.BEAN'' dizisi olabilir belki...
  • deadsnow32 kullanıcısına yanıt
    mr. bean dizisi mi var yaa? :D bak olabilir he. uzun sıska da bi karakterdi galiba :D
  • Selamlar ,97-98 yıllarında cine5 kanalında bir film izlemiştim. Venedikte geçiyordu.danny de vito ya benzeyen bir adam vardı. Balkondan balkona atılyordu.gülmekten ölmüştük. Casanova gibi bişey hatırlıyorum o kadar.ne olur yardımcı olun uyku uyuyamıyorum o filmi düşünmekten.şimdiden sağolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamze2008 -- 28 Şubat 2015; 21:25:02 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamze2008

Selamlar ,97-98 yıllarında cine5 kanalında bir film izlemiştim. Venedikte geçiyordu.danny de vito ya benzeyen bir adam vardı. Balkondan balkona atılyordu.gülmekten ölmüştük. Casanova gibi bişey hatırlıyorum o kadar.ne olur yardımcı olun uyku uyuyamıyorum o filmi düşünmekten.şimdiden sağolun

Much Ado About Nothing(1993) Türkçeye "Kuru Gürültü" veya "Yok Yere Yaygara" olarak çevrilmiş.
    http://www.imdb.com/title/tt0107616/
    Bu filmi buldum ama emin değilim. Fragmanında komik bir film gibi görünüyor. Fakat Danny DeVito'ya benzer kimseyi göremedim.

Casanova (2005) bu da olabili ama tarih tutmuyor.
    http://www.imdb.com/title/tt0402894/?ref_=fn_al_tt_2
  • arkadaşlar "en son izlediğimiz film ve yorumlarımiz" sayfasini face de begenirsek sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir film varmış kaderle ilgili kısaca bahsedeyim filmden adamın bir toplantısı var ona gidecek gitmeden kahve alıcak normalde o kahvenin üstüne dökülmesi gerekirken dökücek kişi uyuyakalıyor ve adam otobüse yetişip bir kızla tanışıyor ama normalde o kızla tanışmaması lazım arkadaşım böyle bahsetti umarım bilen vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: PapiChilo

Bir film varmış kaderle ilgili kısaca bahsedeyim filmden adamın bir toplantısı var ona gidecek gitmeden kahve alıcak normalde o kahvenin üstüne dökülmesi gerekirken dökücek kişi uyuyakalıyor ve adam otobüse yetişip bir kızla tanışıyor ama normalde o kızla tanışmaması lazım arkadaşım böyle bahsetti umarım bilen vardır

adjustment bureauhttp://m.youtube.com/watch?v=wZJ0TP4nTaE

• forrest55 kullanıcısına yanıt
    Çok sağol hocam
  • PapiChilo kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar ALLAH rızası için bi film var bulamıyorum yardım edin. 2008 veya 2009 da tv8 vermişti fimi. filmde bi grup vardı filmin başlangıcı mıydı neydı çölde geçiyordu . bi kız vardı aralarında sonra bi yere gitmişlerdi ordan girip ordan çıkıyorlardı sanki kavga mı ne vardı. film biraz ilerleyince de bi sahnesinde bara gidiyorlardı . sadece bunları hatırlıyorum nolur yardımcı olun ... Cevaplarınızı bekliyorum
  • Beyler durduk yere aklıma geldi eskiden izlediğim bi filmdi maskeli adamlar vardı 4-5 kişiydiler hafif komik yüzlüydü maskeleri soygun yapıyolardı falan kaçış sahneleri vardı yakalamaya çalışıyolardı falan bunları aklıma bu kadar geldi bi el atın

• 
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.