Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (488. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.006
Cevap
782
Favori
1.600.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Dark Knight

Uzun zaman önce televizyonda izlemiştim. Bi mucit vardı zaman makinesi icat ediyordu. Makine tekerleğe benziyordu. İleri bir zamana gidip kendini kütüphanede buluyordu. Kütüphanede hologram gibi birşey vardı onunla sohbet ediyordu. Holograma '3 boyutlu musun' gibi birşey diyordu. Sonra tekrar zamanı ileri sarıp bu sefer ayın parçalanışına sahit oluyordu. Tekrar ileri sarıyordu. Dünya kendini yenileme zamanına. Yeraltında yaşayan insanlar yerüstünde yasayanları falan avlıyordu. Adını hatırlayamıyorum. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: dodoksk803

Ya arkadaşlar bi film vardi adamin kiz
    i yurt disina cikiyor orda mafyalar tarafindan kaciriliyor sonra babasi bunlarin pesine dusuyordu kizini kurtariyordu onu ariyorum lutfen bulursaniz sevinirim :)

• merhaba arkadaşlar. bir film arıyorum adını hatırlayamadım bir türlü.
    Filmde, bir grup arkadaş otelde buluşuyorlar sanırım bekarlığa veda partisi baabındaydı. Banyoda, çağırdıkları kızı yanlışlıkla öldürüyordu birisi. ardından otel güvenlikçisini de öldürüyorlar hatta küvette parçalıyorlar. bunları çölde gömme aşaması var daha sonra.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahoretti

merhaba arkadaşlar. bir film arıyorum adını hatırlayamadım bir türlü.
    Filmde, bir grup arkadaş otelde buluşuyorlar sanırım bekarlığa veda partisi baabındaydı. Banyoda, çağırdıkları kızı yanlışlıkla öldürüyordu birisi. ardından otel güvenlikçisini de öldürüyorlar hatta küvette parçalıyorlar. bunları çölde gömme aşaması var daha sonra.....

Very Bad Things (1998)

https://www.youtube.com/watch?v=ObsivKt_XzA
  • quote:

Orijinalden alıntı: kechy-

Benim aradığım film biraz eski 10 yıl önce falan tvde izlemiştim.biraz farklı bol renkli bir filmdi.bir aile var ve evde bir cinayet işleniyor.şüpheliyi bulmak için evden hiç kimse çıkmasın diye karar alıyorlar.tabi herkesi sorgularken birbirleri hakkındakidüşüncelerini öğreniyorlar.filmin sonunda aslında evde bi cinayet olmadığı ortaya çıkıyor herşey bir oyunmuş falan.öyle

Ya lütfen biri hatırlasın bu filmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar küçükken izlediğim bi film vardı . ayılar vardı bi tane adam vardı ormanda yaşıyordu sanırım evi falan vardı böyle sonra avcıular vardı ayıları avlıyolardı iki tane de çocuk vardı biri kız diğeri erkek , kızın ıslık çalarken ki hali canlanıyor gözümün önünde böyle çok güzeldi ama kaç senedir arıyorum ve hala daha bulamadım lütfen yardım ederseniz çok sevinirim.
  • Merhaba çok eskiden samanyolu tv de hemen hemen her hafta verilen bir filmdi. Hatırladığım kadarıyla konusu bir çiftlikte geçiyor. Korkuluk canlanıyor ve tam olarak sayısını hatırlamıyorum ama filmdeki kehanete göre bu korkuluk 14 baharda bir canlanıyordu ve insanları avlamaya başlıyordu taaki bahar bitene kadar. En dikkat çeken özelliği korkuluk uçuyordu kovboy gibi davranıyordu. İsmini unuttum. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim...
  • zazasoma Z kullanıcısına yanıt
    Jeepers Creepers 2 olabilir
    https://www.youtube.com/watch?v=hIgTIjPQkn4
  • Bir film vardı, çizgi film karakterlerinin gerçek hayata geldiği şişmanlıkla alakalı bi konuyu işliyordu sanırım. Eski bir film çocukken izlemiştim, 21 yaşındayım şu an.
  • Selamun Aleyküm. Bir film vardı, babasını kaybetmiş ve üvey babası ve annesi ile yaşayan gencin okul hayatından bahsediyordu. Bu genç okulda sürekli dövüşüyordu,üvey babası da bunu hep kemerle dövüyordu. Genç istese banasını dövebilirdi ama annesi üzülmesin diye ses çıkarmıyordu. Sonunda okuldan atıldı ve yatılı okula gitmek zorunda kaldı. Orası son şansıydı. Orda da olaylara karıştı, okulun en populerinin agzini burnunu dagitti. Hatirlayabildiniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black-x -- 21 Şubat 2015; 13:36:18 >
  • Peyloride kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: ManyakFilozof

Hocam cevap için teşekkürler ama sanırım Loony Tunes karakterleri değildi filmdekiler. Tam emin değilim uygun bir zamanda dediğiniz filmi izleyip emin olacağım fakat değildi sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatx58

quote:

Orijinalden alıntı: ferhatx58

Dostum 3 sene önceydi heralde Biraz bilim kurgu vardı zathura tarzı bir filmdi jumanjı yede benziyordu ama degildi film içerigi şöyleydi

Bardak gibi bir seyin içinde çubuklar vardı ve onları attıklarında bir oyun baslayıp bir odada baslıyorlar ve oyunu bitirmek zorundadırlar.
    fazla ayrıntı hatırlamıyorum oyun evde oynanıyor ve eve girende oyunu oynamak zorunda karanlık bir odada zirveye çıkmaya çalısıyorlardı .
    mikado çubuklarına benzer bazı çubukalr var bunları bir bardakta sallayıp atıyorlar ve bu gelen renklere göre farklı bi odada zirveye çıkmya çalısıyorlar sanırım ve çubukları atarken bi ev var giren kimse çıkamıyor filmden bide ufak surayı hatırlıyorum küçük bi kız var ayıcıklı o karanlık kuleye benzeyen odada bir kapının içinde ayıcıgını unutuyor ve ölümü göze alıyorlardı ...... çubukları attıktan sonra kare taşlarla dolu bi kule var taşlar oynuyor ve basamak oluyor üstüne basaa bassa zirveye çıkyorsun garip filmidi inş yardımcı oursun arkadaslar :)

Hatırladıgım bu kadar simdiden teşekkürler.

bu soruyu cevaplayabilecek birisi yokmu ya :S lütfen bekliyorum görmezden gelinmiş

ya bundan 5-6sene önce bi film görmüştüm tvde ve bi kaç sahne görebildim ve hadtırladıgımda fala yok inş yardımcı olursunuz bu arada konuyu dogru yeremi açtım bilmiyorum yanlışsada lütfen kapatılmasın :S

Fimin Konusu

mikado çubuklarına benzer bazı çubukalr var bunları bir bardakta sallayıp atıyorlar ve bu gelen renklere göre farklı bi odada zirveye çıkmya çalısıyorlar sanırım ve çubukları atarken bi ev var giren kimse çıkamıyor filmden bide ufak surayı hatırlıyorum küçük bi kız var ayıcıklı o karanlık kuleye benzeyen odada bir kapının içinde ayıcıgını unutuyor ve ölümü göze alıyorlardı ...... çubukları attıktan sonra kare taşlarla dolu bi kule var taşlar oynuyor ve basamak oluyor üstüne basaa bassa zirveye çıkyorsun garip filmidi inş yardımcı oursun arkadaslar :) neden bu filme hic cvp gelmiyor arkadaslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhatx58 -- 21 Şubat 2015; 18:11:29 >
  • en çok küçükken tahmini 8-9 yaşlarında, bir film izlemiştim. Filmi tam hatırlamıyorum ama korku filmiydi. Böyle insanlar vardı tarla gibi bir yerde rüzgar geliyodu rüzgarın değdiği kişiler intihar ediyordu. Bu filmin adını bilen var mı? Filmi korsan almıştım arka kapağında 1. Safha 2. Safha 3. Safha falan yazıyodu acil bulmam lazım ismini

• black-x B kullanıcısına yanıt
    Filmi izlemedim ama yaptığım aramaya göre bahsettiğiniz film şu olmalı:
    http://www.imdb.com/title/tt0338309/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: axaxaxaxa

en çok küçükken tahmini 8-9 yaşlarında, bir film izlemiştim. Filmi tam hatırlamıyorum ama korku filmiydi. Böyle insanlar vardı tarla gibi bir yerde rüzgar geliyodu rüzgarın değdiği kişiler intihar ediyordu. Bu filmin adını bilen var mı? Filmi korsan almıştım arka kapağında 1. Safha 2. Safha 3. Safha falan yazıyodu acil bulmam lazım ismini

http://www.imdb.com/title/tt0949731/?ref_=nm_flmg_act_21 ?
  • yıllardır şu iki filmi aramaktayım çıldırma seviyesine geldim sayılır,lütfen yardımcı olursanız sevinirim:

1-yaklaşık 8-9 yıl kadar önce bir kanalda yayınlanan bir filmdi. filmsarışın bir kızla başlızordu yatak odasındaydı. katil gibi bir adam geliyordu kızı boğuyordu galiba hatırlamıyorum sonra kızın sarı saçlarını yastığının üzerine tarıyordu aklımda en çok bu sahne kalmış sonra film uçağa geçiyordu. o sarışın kız uçağın tuvaletinde bulunuyordu galiba hatta uçakta anne kız vardı.

2-kore ya da çin filmiydi sanırım kör taklidi yapan dansçı bir kız vardı. iki tane abi kardeş vardı. bu kızla uğraşıyorlardı. büyük olan abi kızı öldürmeyeişkence çektirmeye çalışıyordu. küçük olan kardeş kıza aşık olmuştu. sonra kızın kör olmadığı ortaya çıkıyordu. kız başka birini kormak için yaşlı annesi tarafından eğitilmişti buraları tam tutmayabilir ben sadece öyle hatırlıyorum.

GENÇLER LÜTFEN BULURSANIZ ÇOK SEVİNECEĞİM YILLARDIR ARIYORUM BU FİLMLERİ.
  • 2. Film arama mesajım ilkini kimse bulamadı umarım bu bulunur Ev gibi bir yer var hep kızlar getiriliyor oraya tecavüz etmeleri için o evde yaşayan bir kız var oda oda dolaşıp kızları temizliyor sonra o kızların bazılarına yardım ediyor kaçması için

• Merhaba arkadaşlar benim 2 film ismini bulamiyorum yardımcı olun.

birinci film hatırladığım kadarıyla 10 15 yaşlarında bi erkek çocuk var bi parkta çocuklar uçurtma uçuruyorlar tabi bu çocuğun uçurtması yok bi anda bi konuşan kelebek bi ayakkabının içine girerek uçurtma gibi uçuruyor ayakkabayı sonra kelebekler ve çocuk arkadaş oluyorlar olay böyle gelişiyor bi adam bunu farkedince tüm kelebekleri yakalayıp altına batırıp donduruyor ve satışa çıkariyor anca bu kadarı aklımda.

ikinci film ise kendini beğenmiş bir erkek 25 30 yaş arası ayağının altında arabası her gün bir başka kızla takiliyor ertesi gün kızın kalbini kırarak ayrılıp başka bi kız buluyor bir gün bi avukat geliyor yanına ve diyorki bi aile yakınınızdan yüklüce bir miras kaldı diyor ama bu mirası almak için son vasiyeti yerine getirmek zorundasınız diyor vasiyeti ise, bu zamana kadar çıktığı tüm kızlardan özür dilemek yanlış hatirlamiyorsam 1000 üzerinde kızdan özür dilemişti ve asıl miras eski bir sevgilisene delice aşık olmasıydı.

umarım isimleri bulursunuz filmlerin....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByWasco

Merhaba arkadaşlar benim 2 film ismini bulamiyorum yardımcı olun.

birinci film hatırladığım kadarıyla 10 15 yaşlarında bi erkek çocuk var bi parkta çocuklar uçurtma uçuruyorlar tabi bu çocuğun uçurtması yok bi anda bi konuşan kelebek bi ayakkabının içine girerek uçurtma gibi uçuruyor ayakkabayı sonra kelebekler ve çocuk arkadaş oluyorlar olay böyle gelişiyor bi adam bunu farkedince tüm kelebekleri yakalayıp altına batırıp donduruyor ve satışa çıkariyor anca bu kadarı aklımda.

ikinci film ise kendini beğenmiş bir erkek 25 30 yaş arası ayağının altında arabası her gün bir başka kızla takiliyor ertesi gün kızın kalbini kırarak ayrılıp başka bi kız buluyor bir gün bi avukat geliyor yanına ve diyorki bi aile yakınınızdan yüklüce bir miras kaldı diyor ama bu mirası almak için son vasiyeti yerine getirmek zorundasınız diyor vasiyeti ise, bu zamana kadar çıktığı tüm kızlardan özür dilemek yanlış hatirlamiyorsam 1000 üzerinde kızdan özür dilemişti ve asıl miras eski bir sevgilisene delice aşık olmasıydı.

umarım isimleri bulursunuz filmlerin....

1.The Flying Sneaker(1990)
    2.Bad Boy

• 
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.