Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (486. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
15 Misafir (7 Mobil) - 8 Masaüstü7 Mobil
5 sn
20.009
Cevap
782
Favori
1.602.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pori

2. film Kvinden i buret (2013) olabilir.

İntikam almak için yıllarca kadını kapalı tutuyor. Filmin sonunda da kaza yüzünden olduğu ortaya çıkıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=TpczB_jExLg

süpersin hocam. Saç baş yolmaya başlamıtım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gizliii_kelebekk

Yeni abone oldum 2 buçuk yıldır bu filmi arıyorum bulamadım film 1996 - 1997 yıllarında tv de yayınlandı filmin konusu: bir otelde geçiyor insanları kaldırıp otele getiriyorlar ve o insanların etinden sucuk salam yapıyorlar insanlarının kafalarından bahçeye komple sokuyorlardı filmde kilolu bir kadın var otelde çalışıyor ve 2 kız filmin sonunda kaçıyorlar ve bir kamyona biniyorlar o kamyon onları geri getiriyor otele nolur bulun bu filmi ya rica ediyorum çok merak ediyorum 2 buçuk senedir arıyorum bulamadım şimdiden teşekkürler.

http://www.imdb.com/title/tt0081184/

Motel Hell (1980)

Foruma hoşgeldiniz. Verdiğiniz ayrıntılardan yola çıkarak yaptığım aramada önüme gelen ilk film bu. Fazla kurcalayamam kusura bakmayın. Zira korku filmi izlemekten de aramaktan da hiç hoşlanmam. Eğer buysa ne ala , yok değilse şansınıza küsün. Fakat ayrıntılar yeterli . Ben bulamamışsam bile bu işin kurdu arkadaşlar var forumda , çabuk bulacaklardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: obili

quote:

Orijinalden alıntı: Gizliii_kelebekk

Yeni abone oldum 2 buçuk yıldır bu filmi arıyorum bulamadım film 1996 - 1997 yıllarında tv de yayınlandı filmin konusu: bir otelde geçiyor insanları kaldırıp otele getiriyorlar ve o insanların etinden sucuk salam yapıyorlar insanlarının kafalarından bahçeye komple sokuyorlardı filmde kilolu bir kadın var otelde çalışıyor ve 2 kız filmin sonunda kaçıyorlar ve bir kamyona biniyorlar o kamyon onları geri getiriyor otele nolur bulun bu filmi ya rica ediyorum çok merak ediyorum 2 buçuk senedir arıyorum bulamadım şimdiden teşekkürler.

http://www.imdb.com/title/tt0081184/

Motel Hell (1980)

Foruma hoşgeldiniz. Verdiğiniz ayrıntılardan yola çıkarak yaptığım aramada önüme gelen ilk film bu. Fazla kurcalayamam kusura bakmayın. Zira korku filmi izlemekten de aramaktan da hiç hoşlanmam. Eğer buysa ne ala , yok değilse şansınıza küsün. Fakat ayrıntılar yeterli . Ben bulamamışsam bile bu işin kurdu arkadaşlar var forumda , çabuk bulacaklardır.

Alıntıları Göster
    Esenlikler arkadaşlar.

adını hatırlayamadığım bir film var.
    yaptığı hataları tekrarlamamak için geçmişe giden ve her defasında başka hatalara yol açan bir film vardı.
    sevgilisini ölümden kurtarmak için çok çaba sarf etti ama filmin en sonunda "ne yapsam seni kurtaramıyorum" diyerek mücadele etmeyi bıraktı ve sevgilisini yanan evin içinde bıraktı.

film kesinlikle kelebek etkisi değil.
    yardımcı olabilecek var mı?
  • Yeni abone oldum 2 buçuk yıldır bu filmi arıyorum bulamadım film 1996 - 1997 yıllarında tv de yayınlandı filmin konusu: bir otelde geçiyor insanları kaldırıp otele getiriyorlar ve o insanların etinden sucuk salam yapıyorlar insanlarının kafalarından bahçeye komple sokuyorlardı filmde kilolu bir kadın var otelde çalışıyor ve 2 kız filmin sonunda kaçıyorlar ve bir kamyona biniyorlar o kamyon onları geri getiriyor otele nolur bulun bu filmi ya rica ediyorum çok merak ediyorum 2 buçuk senedir arıyorum bulamadım şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metesey

Bir film vardı kadınların kayıp olduğu, bunu araştıran bayan bir polis veya gazeteci kadınların son görüntülendiği otobüse biniyor, üzerinde telefon ve dinleme cihazı var fakat otobüs öyle yerlere gidiyorki telefon ve dinleme cihazları çalışmıyor ve bu kadın kendi başının çaresine bakması gerekiyor, bu şekilde bir gerilim filmiydi fakat ismini hatırlayamadım.

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz

Otobüs ve kaybolan kadınlar deyince aklıma ilk gelen bu film...
  • bir tane film vardı, bir dükkan aciyorLar, hatta gazeteye normal olmayan eleman aranıyor diye ilan yolluyorlardi falan filan. Hatirlayan varmi?
  • Orijinalden alıntı: karayel007

şimdiye kadar 2 film sordum tam isabet cevaplar aldım sayenizde 20 yıl önce izlediğim filmleri tekrar izleme fırsatı buluyorum şimdiden teşekkürler

yeni sormak istediğim film şöyle

zaman biraz değişmiş bir kadın hamile herkes onu arıyor polis tarzı insanlar elinde göz testi makinasıyla yada ona benzer bir aletle insanları kontrol ediyorlar aranan kadını bulmak için kaçan kişilerin tek amacı şehir dışına çıkan uçağa binmek ama uçağa binmek için özel bir lens lazım onu buluyorlar zar zor ve bebek kurtuluyor bu bebek ne hikmetse insanlık için çok önemli filmden hatırladığım sahne kaçanları bulmak için bir adama soruyorlar ve göz testi yapıyorlar bu arada testi yapan kişiye amiri kızıyor görmüyormusun adam kör onu zaten makine kontrol edemez diyor eski bir film ama bilim kurgu olduğundan biraz teknolojik yapmışlar

htırlayan bulan arkadaşlara şimdiden teşekkürler

bu film bulunamadı arkadaşlar 2 cevapta konrol ettim yanlış ha gayret lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karayel007 -- 17 Şubat 2015; 23:03:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: la pelopina

mel gibson ın oynadığı bir film vardı.buna gelecekten bir çanta geliyordu çantanın içinde gelecekten fotoğraflar vardı.kendi mezar fotoğrafı, nasıl öldüğü filan..sonra fotoğraflardan yola çıkarak ölümünü engellemek için uğraşıyordu. bu filmin adı neydi?
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

Evet ya şu filmin sonunu yıllardır merak ediyorum. Mel gibson mı oynuyordu bilmiyorum ama gelen çantada gelecekteki olayların haber küpürleri falan da vardı. Mesela bir kasırga oluyordu bir ağaç devrilip bir kadını öldürüyordu. Hatta adam buna engel olup kadını kurtarıyordu. En son adamın barda ölmesi gerekiyordu ama öldü mü yoksa kaderini değiştirdi mi izleyememiştim.

Edit: Buldum lan :) 5days to midnight büyük ihtimalle. Bu arada film değil mini diziymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Supernatural. -- 18 Şubat 2015; 1:02:08 >
  • Merhaba benim aradigim film mi dizi mi bilmiyorum,
    hatirladiklarim cnbce yada ntv gibi bir kanalda yayinlanmis sonunu izleyebildiğim sonunda oyuncak askerin asansörde adamin el ve ayak bileklerini kucuk bicagi ile kesiyor olmasiydi, sanirim sonra asansör kapisina sıkıştırıyordu adam onu galiba.
    oyuncak asker oluyordu ama daha sonra oyuncak askerin kutusunu gösteriyordu daha ondan cok varmiş gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sipro

Merhaba benim aradigim film mi dizi mi bilmiyorum,
    hatirladiklarim cnbce yada ntv gibi bir kanalda yayinlanmis sonunu izleyebildiğim sonunda oyuncak askerin asansörde adamin el ve ayak bileklerini kucuk bicagi ile kesiyor olmasiydi, sanirim sonra asansör kapisina sıkıştırıyordu adam onu galiba.
    oyuncak asker oluyordu ama daha sonra oyuncak askerin kutusunu gösteriyordu daha ondan cok varmiş gibi

Nightmares & Dreamscapes - Battleground (2006)
    https://www.youtube.com/watch?v=IU8U46uFGoM
  • Pori kullanıcısına yanıt
    Senin Allah ina kurban sagol kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sipro

Senin Allah ina kurban sagol kardeş
    Bir film ariyorum ama fazla umutlu değilim.

Korku gerilim turu olacakti zannedersem.

Koy veya kasabadan uzakta tek bir evde 3 çocuğu ile yasayan anne
    Emin değilim ama kocasi var yada uzak bir sehirde çalisiyor diye aklimda kalan.

Kadin bir ara kiriz geçirip sanki iki ruhlu gibi yada bir başka sey kadinin içine giriyor

çocuklarni oldurmek istiyor çocuklar kucuk 2'si 10 ile 12 yaslarinda en kucugude 3 veya dört yaslarinda.
    Kadin çocuklari uldurmek için saldiriyor büyükleri biraz daha guclu olduklari için karsi koyabiliyordu veya kaciyorlardi.
    Kucuk olan zavalliyi oldurduğu aklimda kalmisti (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi free70 -- 18 Şubat 2015; 4:00:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: free70

Bir film ariyorum ama fazla umutlu değilim.

Korku gerilim turu olacakti zannedersem.

Koy veya kasabadan uzakta tek bir evde 3 çocuğu ile yasayan anne
    Emin değilim ama kocasi var yada uzak bir sehirde çalisiyor diye aklimda kalan.

Kadin bir ara kiriz geçirip sanki iki ruhlu gibi yada bir başka sey kadinin içine giriyor

çocuklarni oldurmek istiyor çocuklar kucuk 2'si 10 ile 12 yaslarinda en kucugude 3 veya dört yaslarinda.
    Kadin çocuklari uldurmek için saldiriyor büyükleri biraz daha guclu olduklari için karsi koyabiliyordu veya kaciyorlardi.
    Kucuk olan zavalliyi oldurduğu aklimda kalmisti (:

Baby Blues olabilir mi?

http://www.imdb.com/title/tt0972359/
  • Beyler hatırlayamadığım bir film var. Filmde genç bir çocuk bi kasa mı ne buluyor du onu alıyordu. Sonra mafya gibi adamlar bunu bulup gerçekte o kasanın sahibinin adamı sanıyorlardı. Arkadaşı bir yere götürüyorlar bunun gibi yaklasık 20 kişi falan var mafyalar ellerine revolver veriyorlar yuvarlak bir daire oluşturup silaha birer mermi koyup birbirine sıkıyorlar. Her bi adam bir mafyanın getirdiği köle gibi bir şey. Tam anlatamadım gibi ama umarım bilen biri çıkar.
    Bu arada arkadaşın dediği film mama olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CristalMeth -- 18 Şubat 2015; 15:39:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coldness

quote:

Orijinalden alıntı: cemre92

Beyler bir de cnbc-e de yayınlanan bir korku dizisi vardı geceleri,mystro horror muydu neydi,bilen var mı?

Yanlış hatırlamıyorsam Urban Legend olması gerekir.

Alıntıları Göster
    Merhaba Arkadaşlar,

Umarım yardımcı olabilirsiniz. Eskiden izlediğim bir filmi hatırlayamıyorum. Hatırladığım birkaç şey var film hakkında. Sanırım Fransız filmiydi. Sarışın mavi gözlü beyaz tenli orta yaşlı bir adam oynuyordu. Eşi hamile. Hamileliğin son haftaları. Evlerine adamın ikiz kardeşi geliyor. İkiz kardeşi kötü biri. Diğer kişi ailesine kardeşinden bahsetmemiş. Sonra filmde birşeyler oluyordu. bu kötü olan adam kardeşinin yerine geçiyordu. Filmin ismi filmdeki başroldeki adamın ismiyle aynıydı diye hatırlıyorum. Sanırım da M harfiyle başlıyordu. Çok fazla bir şey söyleyemiyorum ama yardımcı olabilecekler varsa çok mutlu olurum. Hoşçakalın
  • quote:

Orijinalden alıntı: namaste53

Merhaba Arkadaşlar,

Umarım yardımcı olabilirsiniz. Eskiden izlediğim bir filmi hatırlayamıyorum. Hatırladığım birkaç şey var film hakkında. Sanırım Fransız filmiydi. Sarışın mavi gözlü beyaz tenli orta yaşlı bir adam oynuyordu. Eşi hamile. Hamileliğin son haftaları. Evlerine adamın ikiz kardeşi geliyor. İkiz kardeşi kötü biri. Diğer kişi ailesine kardeşinden bahsetmemiş. Sonra filmde birşeyler oluyordu. bu kötü olan adam kardeşinin yerine geçiyordu. Filmin ismi filmdeki başroldeki adamın ismiyle aynıydı diye hatırlıyorum. Sanırım da M harfiyle başlıyordu. Çok fazla bir şey söyleyemiyorum ama yardımcı olabilecekler varsa çok mutlu olurum. Hoşçakalın

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar, bir film daha soracağım. Ortaokul-lise zamanlarımda izlemiştim. Filmde bir karga var, bir mısır tarlası var, korkuluk var, yalı bir kadın var ve beyaz-siyah bir sürü insan bu tarlada bu kadının etrafında toplanıyorlar. Şarkı söylüyorlar. bu karga dönüşüp insan oluyor, sanırım virüs yayıyordu. Filmi izlediğim akşamın ertesi aksamı filmin 2. serisini yayınlamışlardı. Mükemmel bir filmdi ama hatırlayamıyorum ne olduğunu. Katil virüs gibi bir şey aklımda kalmış ama bu şekilde baktığımda hiçbir şey bulamıyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocoboy87

Uzun zamandır aklıma takılan bi film var çocukken tvde izlemiştim.

Konusu: Bir adam sıkıcı ve sıkı yönetimle yönetilen bir şehirde yaşıyo. Herkes çalışmaya mecbur ve işe hergün metroyla gidiyolar. Metro istasyonunun duvarında palmiye ağaçları olan bi resim var. Tatil ilanı gibi bişey ama her isteyen gidemio. Oraya gitmeye hak kazanmak gerekio sanırım. Adam sürekli o tatil yeriyle ilgili hayaller kuruyo. Sonra yakın arkadaşına ben oraya gitcem dio ve oraya ulaşmak için bazı maceralar yaşıo. Oralarını tam hatırlamıorum baya küçüktüm Bir türlü şehirden çıkamıo ve sonunda o yere metrodaki duvarı kırarak ulaşabilcene inanıyo.
    Filmin sonunda aslında öle biyer hiç yokmuş ve insanları köle gibi çalıştırmak için uydurulmuş biyermiş. Son sahnesinde de yaşadıkları dünyayı gösterio. Yaşadıkları dünya, yaşadıkları şehirden ibaretmiş ve etrafı sularla çevriliymiş kesinlikle çıkış olmayan bir yer yani. Film bu görüntüyle bitiyo.

Hatırladıklarım bu kadar Umarım izleyen biri çıkar

Arkadaşlar bu filmi izleyen kimse yok mu??
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Supernatural.

quote:

Orijinalden alıntı: la pelopina

mel gibson ın oynadığı bir film vardı.buna gelecekten bir çanta geliyordu çantanın içinde gelecekten fotoğraflar vardı.kendi mezar fotoğrafı, nasıl öldüğü filan..sonra fotoğraflardan yola çıkarak ölümünü engellemek için uğraşıyordu. bu filmin adı neydi?
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

Evet ya şu filmin sonunu yıllardır merak ediyorum. Mel gibson mı oynuyordu bilmiyorum ama gelen çantada gelecekteki olayların haber küpürleri falan da vardı. Mesela bir kasırga oluyordu bir ağaç devrilip bir kadını öldürüyordu. Hatta adam buna engel olup kadını kurtarıyordu. En son adamın barda ölmesi gerekiyordu ama öldü mü yoksa kaderini değiştirdi mi izleyememiştim.

Edit: Buldum lan :) 5days to midnight büyük ihtimalle. Bu arada film değil mini diziymiş.

woaa ben ümidi kesmiştim ondan ya :) helal olsun bulduysa
  • quote:

Orijinalden alıntı: gundonumu

quote:

Orijinalden alıntı: TurkMoNoPoL

Selamaleyküm arkadaşlar bundan 2 sene önce bi sitede yabancı bir film izlemiştim pek öyle ahım şahım bir film değildi ama izlemeyede değer bir flimdi..

flim konusuna gelince hatırladığım kadarıyla hep karanlıkta geçiyordu ülke hep geceydi pek fazla oyuncu zenginliğide yoktu filmde ama insanlar bulunduğu mekanı hep aydınlık tutmaya çalışıyordu tamamen karanlık olduğunda etraf. karanlık insanları yok ediyordu filmin son sahneleri bilardo bar salonu gibi bir yerde geçiyordu bilen varmı bu filmi ? ilginiz için şimdiden teşekkür ederim

http://www.imdb.com/title/tt1452628/
    Kıyamet gecesi olabilirmi?

kardeş çok saol aradığım filmin ta kendisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

quote:

Orijinalden alıntı: Phantom7

Arkadaşlar, arkadaşım bir film izlemiş çok övdü ama ne yazıkki adını hatırlamıyor
    Fİlmin konusu kıyametmiş sanırım, kıyamet zamanı iki melek insanları öldürmeye gelmiş, insanlar kaçışmış tabi.Bazıları benzinliklere saklanmış falan diye hatırlıyor.Ayrıca görsel efektlerininde çok iyi olduğunuda hatırlıyor.Filmin adını bile varsa bekliyorum

Legion (2009)
    http://www.imdb.com/title/tt1038686/
    Film güzel değildi onu söyleyeyim

Alıntıları Göster
    10 yıl önce seyretmiştim star tvde bir çift ev alıyorlar sonra ev büyük geliyor sonra 2 tane ev arkadaşı alıyorlar sonra ev 2 kız 2 erkek oluyor sonra işte eğleniyorlar takılıyorlar filan sonra 2.erkek 2kızlada yatıyor filmin sonundada 1.erkek yazar oluyor kız arkadaşı onu televizyonda görüyor 20 li yaşlarda geçiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oholx -- 18 Şubat 2015; 21:40:14 >
  • 
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.