Şimdi Ara

acil yardım özellikle toyotacılar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bugün yeni bir araba bulduk 2005 toyota avensis 45,000km değişensiz kazasız temiz araba ama pek bir bilgimiz yok karasız kaldık anlaşırsak bugün bağlayıp yarın alacaz

sizce nasıldır avensisler bu arada 1,6 comfort modeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjknn -- 8 Mayıs 2011; 12:25:13 >

• 2008 dizel corollam vardı. şuan sıfır avensis sahibiyim. Hosuma giden en güzel yanı arabada ses yok.
  • fiyatı yazmamışım 25000 e anlaşılıcak
    biraz baktım sanki debriyaj sorunları var gibi

gerçi sonuçta avensis ama nedir ne değildir daha önce pek ilgilenmediğim için bilgim yok
  • hocam ekspertiz yaptırıp bi de üzerine güvendiğiniz bi ustaya gösterip de onay alırsanız fiyatı iyi gibi, alınası bir araç gibi duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: chncnyhn

hocam ekspertiz yaptırıp bi de üzerine güvendiğiniz bi ustaya gösterip de onay alırsanız fiyatı iyi gibi, alınası bir araç gibi duruyor

satıcı bi tanıdığımız temiz iyi bakılmış araba sigara içilmemiş bakımlı ama yine de insan emin olamıyor aracı tanımayınca bu arada yarın son haber bekliyor görünüşe göre anlaşıcaz bakalım umarım pişman olmayız
  • hiç kullanıcı yokmu yardım edecek
    yakıtı nasıl performansı nasıl en çok merak ettiğim lpg yle nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjknn

hiç kullanıcı yokmu yardım edecek
    yakıtı nasıl performansı nasıl en çok merak ettiğim lpg yle nasıl

başkasının önerilerindense sizin kendi tercihiniz bence daha önemli dış görünüşü ,içi hoşunuza gidiyorsa, fiyat iyi ise(iyi) , araç darbesizse alınır markayı zaten tartışmaya gerek yok .
    aracı siz kullanacaksınız başkası değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goro1982 -- 8 Mayıs 2011; 13:00:10 >
  • fiyat makul araç temizse kaçırmayın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.