Şimdi Ara

Sizce en iyi C SUV hangisi (Anket)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31
Cevap
0
Favori
11.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Sizce en iyi C SUV hangisi (Anket)

(En Son Oy Tarihi: 27.4.2024)
Giriş
  • Merhaba, aile için daha kullanışlı oldukları için bir çok kişi de olduğu gibi benim de sedan otomobil den bir C SUV araca geçme düşüncem var. Seçenek çok fazla ve sizin de düşüncelerinizi merak ettiğim için anket yapmak istiyorum. Seçenek o kadar çok ki ankete sığmıyor malesef. En çok rağbet görenleri listeye koymaya çalışacağım. TOGG u koymasam olmazdı :)

Oyladığınız aracı neden oyladığınızı paylaşırsanız da çok iyi olur. Teşekkürler. (Premium markalar ankete dahil değildir)

Listeye koyamadıklarım: Subaru Forester, Chery OMODA 5, SsangYong Korando, Peugeot 408, MG HS, Mazda CX-5, Suzuki S-Cross, Renault Austral.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruzgar3460 -- 26 Haziran 2023; 22:21:58 >

• Daha bir kaç ay önce ben de aynı durumda kalıp ciddi bir araştırma yaparak 3008'e karar vermiştim. Sonra bütçeyi biraz arttırıp 5008 aldım, ama ikisi boyut dışında hemen hemen aynı araba zaten. İçine her binip kokpiti tekrar gördüğümde "iyi ki bunu almışım" diyorum. Premium olmadan, premium hissine en yakın olan araba sanırım 3008/5008 dir.

Almadan önce de çok araştırmıştım ama bu kadar fark etmemiştim, geçenlerde tekrar bir Tiguan'a binince resmen ona o parayı verenlere acıdım. Çekingenlikten ya da muhafazakarlıktan, asıl beğendikleri marka/modelleri almayıp, sonra da Alman arabası, ikinci el piyasası, yedek parçası, ustası... vs. diyerek kendilerini avutmaya çalışıyorlar.
  • Bu listede ki araçlar dan sınıfına göre en genişleri hangileridir?
  • Honda Crv alırdım muhtemelen bu listeden. Çünkü Honda kalitesi ve gerçekten bu sınıfın hakkını veren kaliteli model geçmişi var Crv'nin. Onun dışında sorun olduğunda usta bulma sıkıntısı yaşamayacağımı bilsem Jeep Compass'ı da bir görmek isterdim Crv ile yakın fiyattalar.

• Ruzgar3460 kullanıcısına yanıt
    Bindiklerimden en genişi Crv Amerika da yeni kasası çıktı Avrupa'da satılanı antik çağdan kalma teknoloji kullanıyor asla alınmaz. 2023 yılında alana saygı duyamam enayi derim.

Ardından Tucson ve Sportage gelir amma velakin fiyatları premium suvlar ile yarışır düzeyde o paralara Mercedes eqb var tabii bulabilirseniz. ( RAV4 ün arkası dar bu arada neden 2 ye yazmadınız diye sorarsanız)

Sonraki sıralamam
    Togg t10x
    Kuga
    3008
    C5a

Diye gider (C5a nın arkası geniş ama 3 koltuk olduğu için oturulacak alan dar)

Diğer otomobillere binmedim ateca karoq a zaten binmeye gerek yok fotolardan içerinin ne kadar dar olduğunu iliklerinize kadar hissediyorsunuz.
  • açık ara sportage.
  • Şöyle bir ayrım yapman lazım once:
    Ben geniş, güvenlikli tasarruflu yerden hallice yüksek bir arac mi arıyorum yoksa geniş yüksek 4x4 ,dağ bayır gezebileceğim bir arac mi ?

Eğer ilki gibiyse :
    Kuga,3008 ,c5a arasında tercih yap derim.Cunku bunların dizelleri var.(ford artık dizel getirmiyormus)
    Digeri gibiyle tercihin
    Crv olmali

Ben ford kuga sahibiyim memnunum.Ancak crv burada yazdığın araçların hepsinden daha üstün bir arac.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jocker35 -- 26 Haziran 2023; 18:14:51 >
  • Sizce en iyi C SUV hangisi (Anket)
  • DUSTER 4x4

Parçası ucuz

Yakıt mükemmel 1.5 DCI

Off road ve kamp 10/10

2.el piyasası hızlı

• Kia Sportage, Tucson ile aynı alt yapida ayni araç. Ufak farklarla Hyundai, Kia'yi daha yukarida konunlandirmasina ragmen bizim ülkedeki algisi tam tersi sanirim.
  • Tasarım, motor, şanzıman, yakıt sebeplerinden 3008. Austral neden yok?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazloo -- 26 Haziran 2023; 21:18:56 >
  • 3008 genel paket olarak en iyisi. Bu segmentin golf'ü. Her şeyi iyi yapıyor zayıf noktası yok. Kaldı ki 7. senesini yaşayan bir araç ve hala güncel kalabilmeyi başardı.

• Segmentin yeni sefiri Renault Austral.
  • En mantıklısı qashqai ama e-power olacak.
  • Bu sınıf arabayı almaktaki kriterlere göre değişir. genişlik mi.. 4x4 özelliği olması mı, teknolojik olması mı, fiyat-performans sunması mı? birsürü etken var.

ben olsam 5008 der geçerim. geniş dag tepe çıkma ihtimalim yok zaten çıksam da beni yormayacak bir yükseklikte yerlere çıkardım. fiyatını bilmiyorum zaten burdaki arabalara bakan fiyata bakmaz. geniş olması önceliğim zaten bu tür araba alıyorsak geniş olcak. teknolojileri dersen bana tam hitap ediyor hayalet ekran cok iyi ses sistemi. görünüşü. masajlı koltukları acc şerit takip falan. dizel motor alır 10 yıl binerdim. bura tr dizel yasaklanacak vs demeyin avrupadaki çöpler tr ye gelip bitmedikçe tr de yasaklanmaz...

• Daha bir kaç ay önce ben de aynı durumda kalıp ciddi bir araştırma yaparak 3008'e karar vermiştim. Sonra bütçeyi biraz arttırıp 5008 aldım, ama ikisi boyut dışında hemen hemen aynı araba zaten. İçine her binip kokpiti tekrar gördüğümde "iyi ki bunu almışım" diyorum. Premium olmadan, premium hissine en yakın olan araba sanırım 3008/5008 dir.

Almadan önce de çok araştırmıştım ama bu kadar fark etmemiştim, geçenlerde tekrar bir Tiguan'a binince resmen ona o parayı verenlere acıdım. Çekingenlikten ya da muhafazakarlıktan, asıl beğendikleri marka/modelleri almayıp, sonra da Alman arabası, ikinci el piyasası, yedek parçası, ustası... vs. diyerek kendilerini avutmaya çalışıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerakar -- 27 Haziran 2023; 11:38:2 >
  • Benim beklentilerim şunlar:

- Uygun fiyat
    - genişlik
    - kalite

Hem diğerlerine göre uygun fiyatlı olup hem de bu saydıklarıma sahip bir C SUV var mı? Bu listede ki araçların sıfırını alacak gücüm yok. Modele göre değişmekle birlikte 2012 - 2016 modellerini alabilirim. Bu yaş aralığında ki en iyi kasaya sahip araçlar hangileri?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruzgar3460 -- 27 Haziran 2023; 23:37:23 >
    Tiggo 7 gayet iyi arac
  • Renault Austral çıkarmış güzel diyolla

Eğer sıfır km almayacaksanız, cevap tek: 2015 Ford Kuga! Hem geniş, hem kaliteli hem tam otomatik hem de 4x4 (ben aldım oradan biliyorum)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.