Şimdi Ara

ACİL YARDIM(ANAKARTIM YANDI MI?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ikinci el parcalardan bir kasa topladım.anakart : gigabyte k8ns islemci : amd sempron 2500 :ram 1 gb kingston hdd : 80 gb samsung sata ,guc kaynagı : 400 wattlık dandık bisey.çalıstırıp windows kurdum.kurarken bir-iki yerde hata verdi bende yeniden basladım kurmaya ve windows calıstı.o gun fazla bakamadım bilgisayara.ertesi gun bilgisayarı actıktan yarım saat sonra kendi kendine kapandı.yeniden actıgımda monitor acılmıyordu.işlemciyi remi falan sokup taktım.bayağı bir uğrastım.sonra bilgisayar hiç calısmamaya basladı.bu arada guc kaynagının anakarta baglantı yerinin cok fazla ısındıgını fark ettim.bugun yenı bir guc kaynagı alıp denedim.guc kaynagını fişe takar takmaz dediğim yer ısınmaya baslıyor.power tusuna bastıgımda işlemcının fanı birkac kere donup duruyor.
    sorun nerede olabilir? bilen birileri yardımcı olursa sevinirim.şimdiden tesekurler.

• nooldu bu dh nin ustalarına yaw.50 kişi bakmış bir kişi bişey yazmamış.
  • Parçaları söküp taktıktan sonra bilgisayarın birdaha hiç çalışmaması parçaları takarken bişeyleri düzgün takamamış olabilirsin. Ama taksan bile senın anakart dediğin gibi mefta olmuş. Yapacak bişey yok kanımca.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.