Şimdi Ara

ACİL TAVSİYE!!! Panasonic - Mitsu Elec - Daikin - Toshiba - Fujitsu - Hitachi - Midea

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler biliyorum çok konu başlığı var ama en güncelini bulamadım Antalya'dayım ve ilk defa acilen son katta 46 m2 lik salona 24 BTU klima almam gerekiyor. Araştırmalarıma göre bu markaların bazı modellerinin bu işte iyi oldukları fakat fiyat açısından da çok farklı oldukları ortada. Bu işten anlayan arkadaşlardan ricam Antalya da hem ısıtma hem soğutma konusunda performansı, sorunsuzluğu, teknik servisi, elektrik sarfiyatı, sessizliği, fiyatı vb. konularda bilgi, tecrübe ve tavsiyelerinizi acilen bekliyorum.

Panasonic ethera modelinde %18 kdv indirimi var ve yarın son gün. Bu modeli tavsiye eder misiniz?

Şimdiden çok teşekkür ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nabal -- 26 Temmuz 2015; 23:54:43 >

• Önceliğiniz daikin shira me sf toşhiba daikaisai haier nebula modellerinden biri olsun derim ben ama tercih sizin ustam aklına yatıyorsa ve fiyat uygunsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coco1912 -- 26 Temmuz 2015; 19:47:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TOSHIBA DAISEIKAI ve Daikin Shira modellerinin 24 BTU luk modellerini bulamadım sitelerinde Haier Nebula nın da fiyatlarına ulaşamadım. İlginiz için teşekkürler bu arada
  • nabal kullanıcısına yanıt
    Ustam daikin me toşhiba herhangi birini keşfe çağır bakalım ne önerecekler fikir olarak(20 metrekarede daikin shira 9000 lik kullananlar var ustam)

• Daıkın Sahira
    Me SF
    Haier Brezza - Nebula
    Fujitsu LM
  • Herkese çok teşekkür ederim. Panasonic ethera aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nabal

Herkese çok teşekkür ederim. Panasonic ethera aldım.

Hayırlısı olsun kullandıkça buraya bilgilendirme yaparsanız güzel olur

• takip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yaz evde durmadığım için uzun süreli kullanma şansım olmadı sadece 1 hafta kullanabildim, soğutulan yerin biraz büyük olmasından mı bilmiyorum ama cihaz hiç durmadan çalışıyordu. Normal mi bilmiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.