Şimdi Ara

Acil bakarmısınız beyler win8 kurduruyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pc topladım suan bilgisayarcıda 45 liraya win8 attırıyorum win7 den iyimi kötümüdür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istiklal1881 -- 23 Mart 2017; 18:46:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben olsam bedavaya kendim atarım.
  • Ejihov E kullanıcısına yanıt
    hocam ögrenicem en kısa zamanda cd rom bozuk elimde usb yok bilgim sıfır bidahakine kendim atıcam
  • Ben de çoook para verdim. En sonunda nokia 6xxx serisi miydi neydi, yüksek hızlı gprs ile Google'a girdim. Format nasıl atılır diye yazdım. Çıkan bi yazıyı tam sayfa a4 doldurarak yazdım. Hem de kalemle.

Neyse Xpyi kurdum, masaüstü açılınca, sevinçten g...üm tavana değcekti neredeyse.

Sen bir an önce format atmayı öğren. 45 liraya format mı olur ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efe Yakup Karahanlı -- 23 Mart 2017; 23:19:49 >
  • hocam haklısınız basit bir işlem bildigim kadarıyla ama pc harddiskde sistem vardı anakart değiştim karısıkdı biraz durumlar cd-rom calısmıyor bide elimde usb vs yok baska pcde yok öyüzden yapamazdım simdi ilk işim ögrenmek bir dahaki sefer icin 45tl cok gercekten ama bekletmek istemedim daha iş uzamasın diye tek seferlik verdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: istiklal1881

hocam haklısınız basit bir işlem bildigim kadarıyla ama pc harddiskde sistem vardı anakart değiştim karısıkdı biraz durumlar cd-rom calısmıyor bide elimde usb vs yok baska pcde yok öyüzden yapamazdım simdi ilk işim ögrenmek bir dahaki sefer icin 45tl cok gercekten ama bekletmek istemedim daha iş uzamasın diye tek seferlik verdim

Neyse, bir musibet bin nasihatten hayırlıdır derler. Ufak ufak öğrenmeye bak..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.