Şimdi Ara

Açıklık Getirelim !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bildiğimiz gibi bir sürü dizi öneri konusu açılıyor ben de açacaktim fakat gerek duymadım. Diger konulara baktığımda en çok önerilenler Breaking Bad , Sherlock , Arrow.Peki açıklık getirmenizi istedigim su ben Sherlock'u izledim şuan yeni bölümünü bekliyorum Arrow mu Breaking Bad mi birine başlayacağım. Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bb yi en sona sakla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arrow çerezlik bir dizidir. Güzeldir, yeni kahramalar da dahil oduğunda vakit hayli güzel geçer. Ama grafiği ne seyrelir ne de tırmanır. Bunun yanında Breaking Bad bir dram dizisidir bunu bilerek izle eğer başlayacaksan. Giderek yükselip mükemmel bir ivme yakalayan, zirvede bırakan bir dizidir. Ayrıntılarıyla, oyunculuklarıyla mükemmel ötesi bir dizi.

Eğer canın gerçekten sağlam bir şeyler istiyorsa mutlaka Breaking Bad izle. Çünkü gerçekten kült bir dizi.
  • Tabiki de Breaking Bad.Diziyi kaliteli yapan bütün etmenleri içerir.Ana konusundan hikayeye bakarsan,ilgi çekici zaten.Tempoyu son sezonda kadar adım adım artıran dizilerden.
  • herkese tesekkürler :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Breaking Bad izle
  • breaking bad tabiiki ..
  • Aksiyon arıyorsan Arrow izle.
  • breaking bad tabiiki
  • Sanırım Breaking Bad'e başlıyorum.Cevaplar için sağolun.
  • İkisinide izle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bb
  • Breaking Bad'e başladım .3.bölüme geçtim şuan için benim açımdan keyifli geçiyor hoş bir dizi eminim ki ileride çok iyi hal alacaktır.Bu dizi bitince Arrow'a da başlayacağım
  • Arrow'uda BB'ide izle :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skarphe

Arrow'uda BB'ide izle :)

Mesaj için teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.