Şimdi Ara

DİZİ ÖNERİSİ? ( ÖZELLİKLE MERLİN-THE100 BENZERİ )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam, bazı dizilerin etkisinde çok kaldım ve bu dizilere benzer diziler arıyorum. İzlediğim diziler: the 100, merlin, cursed, the witcher, the rain, tribes of europe, stranger things, lock and key, snowpiercer, krala mektup, barbarians. Bu tarz diziler beni fazlasıyla etkisi altında bırakıyor ancak en fazla etkilendiğim 2 dizi var: the 100 ve merlin. Bu 2 dizinin etkisinden çok uzun süre çıkamadım ve 2sinin de final bölümleri beni pek memnun etmediği için kafam hep takılı kaldı. Sonuç olarak bu saydığım dizilere benzer dizi önerileri bekliyorum. Biraz daha ayrıntı vermek gerekirse: heyecanlı, sürükleyici, yer yer komedi unsurları, gençlik dizisi, fantastik, aksiyon tarzı diziler. 90 gün sonra yks var yani zaten bu 90 gün dizi izleyemem ancak sınavdan sonra baya bir dizi izlemeyi düşünüyorum bunun için bu formu 90 günde umarım dolup taşırırsınız. Tekrar hatırlatıyorum Merlin ve The100 en etkilendiğim 2 diziydi. Vericeğiniz tavsiyeler bu dizilere benzer olursa çok sevinirim. Dip not: kıyamet temalı diziler de olur. Dip not: benim verdiğim kriterlere uymasa bile çok etkilendiğiniz dizileri de yazabilirsiniz. Dip not: dizi sezon bakımından uzun olursa sevinirim, ama çok beğendiğiniz ve sezon bakımından kısa olanları da yazın. Teşekkürler :)

• Yerli ve milli süper kahramanımızı öne sürüyorum... Şaka maka özellikle bugün ki bölümüyle çığır aştığını düşünüyorum #Akıncı

DİZİ ÖNERİSİ? ( ÖZELLİKLE MERLİN-THE100 BENZERİ )
  • firefly çok iyi dizi + konu tam bitmediği için bir de film çekmişler hem devamı,hem de ayrı bi film tadında olması için,filmin adı da serenity, izleyince yazarsın yorumlarını

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • the 4400

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.