Şimdi Ara

Acemilik,yardımınıza ihtiyacım var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biliyorum bu tip konulardan bıktınız ama insanın başka çaresi kalmıyor deneyenlerden başka.
    herneyse yeni bir sistem alacağım öğrenci adamız bütcem 800 liraya kadar var. 5.1
    düşünüyorum ama sadece müzik için alacağım ilerisi yok oyunmuş filmmiş yok sadece müzik.ağırlıklı bass önemli benim için Logitech markasını vatanda test etme şansım oldu
    sanki biraz yükseltince fazla ses boğuk uğultulu gelmeye başladı o yüzden soğudum şu an creative t3130 kullanıyorum oldukcaaz gelmeye başladı bassı fena değilama..

bana öyle birşey lazımki cam ve kapı titremesini duyacaksın tarzından yardımcı olursanız cok sevinirim
    mesela lil jon - bia bia açtığımda eşyaların titreme sesini duyacağım bişey lazım eğer yok bütceni aşar derseniz bütceme göre en iyi sistemi önerirseniz sevinirim gercekten

şimdiden teşekkürler...

• jajkal12 J kullanıcısına yanıt
    arkadasım selamlar,
    butcenı cok az asarsınhttp://www.tamsaatinde.com/Companion-3-Multimedya-Hoparlor-Sistemi,PR-2078474.html

5+1 soyledıgın sıstemlerden alamadıgın her turlu sesı tızı bass ı alabılırsın bu urunden sesler net cam ve berrak olur hem de sınıf atlatırsın butun cıhazlarına
  • teşekkürler
  • z 2300 var 200 liraya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.