Şimdi Ara

Access Point Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Enteresan bir sorunum var ve yardımcı olana şimdiden çok teşekkür ederim.

4 katlı bir binada internet erişim sistemi kurulu. Birinci katta bir modem ve switch var. Ve bu switch vasıtasıyla diger katlara access point ile internet dagıtımı yapılıyor. yani switchden cıkan ethernet kabloları üst katlardaki modemlere gidiip buradan kablosuz bağlantı olusmasını saglıyor.
    yanlız 2 gündür şöyle bir problem nüksetti. ana modemden internete girebiliyor fakat üst katlarda ki modemler kablosuz aglarda görüldügü halde internete girilemiyor. ilk başta tüm modemler roboticsti ve canavar gibi calisiyordu. sonra bu hale geldi ardından airties modem taktım bir tane ve sorun gene devam etti. yani kısaca access pointler görülüyor baglanılıyor fakat internete girilemiyor. sorunumu cozene simdiden bir allah razı olsun diyeyim.

iyi aksamlar

• S.A kardeş access pointin ve modemin kurulumunu resetleyip tekrar yaptın mı ?
  • Eğer tüm aletler airties ise yardımcı olurum. Onunda destek hattında çalıştım :D
  • modemin kurulumunu resetledim fabrika ayarlarına dönüp tekrar yaptım ama olmadı. access pointler içinse bu tür birşey yapmadım. hepsinin aynı anda aynı sorunu vermesi garip.

ana modem airties access pointler ise robotics
  • yok mu arkadaslar yardım edecek kimse?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.