Şimdi Ara

ACCENT MILENYUM / 2000 - 2003 (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
918
Cevap
15
Favori
176.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ogunmas

:) uğraşırsan neden olamsın ki Olmayacak bir şey yok. harici 12V alırsan tuş takımı altına ledleride dirençle ekler ve tutturabilirsen ! olur.

Alıntıları Göster
    2001 model accent lx sahibiyiz. Araç 265bin km de banamısın demiyor ama değişim vakti geldi de geçiyor sanırım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: srknutkbl

2001 model accent lx sahibiyiz. Araç 265bin km de banamısın demiyor ama değişim vakti geldi de geçiyor sanırım:)

Alıntıları Göster
    Selamın aleyküm arkadaşlar bende Hyundai Accent milenyum kasa 1.3 motor 2000 model almayı düşünüyorum fakat sizlere bir kaç sorum olacak.Aracın farklı farklı modeli var yani 1.3 lx yada 1.3 ls vb. gibi bunlar arasındaki farklar nelerdir?Yakıt performans bakımından hangisi iyidir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum..
  • Milenyumlar 2000 2002 arasi uretilmis 940 kg agirliga sahip
    1.3 cc 85 hp mpi 12v
    ls manuel camlar klima ops. El ayarli aynalar
    lx klima airbag mer. Kilit hd oto cam

1.5 cc 16v 102 hp
    gl lx ayari
    gls full donanim
    glx otomatik vites full donanim
    ozellkli lpg uyumu motor omru yeterince
    Tatminkar araclardir.
  • 1.3 lx kullanan arkadaslar memnunlar mi acaba 1.5 e gucumuz yetmiyo iki arac arasinda yaklasik 2000 tl gibi fark war (kayseri piyasasinda)
    kasa ve ic gorunum hosuma gitti yumurta kasaya gore daha modern ses yalitimi falan da daha iyi galiba
    velhasil 12500 gibi fiyata az km li sirali lpg li 1.3 lx alinir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: babapars

1.3 lx kullanan arkadaslar memnunlar mi acaba 1.5 e gucumuz yetmiyo iki arac arasinda yaklasik 2000 tl gibi fark war (kayseri piyasasinda)
    kasa ve ic gorunum hosuma gitti yumurta kasaya gore daha modern ses yalitimi falan da daha iyi galiba
    velhasil 12500 gibi fiyata az km li sirali lpg li 1.3 lx alinir mi
    Bu araçla ilgili kafama takılan tek soru kime soruyosam hemen hemen iyi araba ama kaportası çabuk dökülüyor deniyor. Bu da kafamda soru işareti olarak kalıyor.
  • Dokuluyo mu bilmem ama diger araclara gore paslanmada daha dayanikli galiba...
    ben en az 10 kadarina talip oldum hic paslanani gormedim
    yada bu aracin sahipleri gozleri gibi bakiyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur7884

Bu araçla ilgili kafama takılan tek soru kime soruyosam hemen hemen iyi araba ama kaportası çabuk dökülüyor deniyor. Bu da kafamda soru işareti olarak kalıyor.

Allah allah bizimkilerde daga pas yok. 2003

Saci ince dogrudur. Tek sorun bu.
  • quote:

quote:

Allah allah bizimkilerde daga pas yok. 2003

Saci ince dogrudur. Tek sorun bu.

Alıntıları Göster
    Merhaba arkadaşlar Bendede 2003 milenyum kasa Akdeniz mavisi rengi var arabayı alalı 1 yıl olacak aldığım adam o kadar hor kullanmış ki triger baskı balata motor kulakları rot başı rot kolları aklınıza ne gelirse abartmıyorum aşağı yukarı 2.500-3.000 tl gitti siz siz olun baktırıp gerekirse 2 yere baktırıp öyle alın. Arabada genel anlamda sorun yok hızlanması gitmesi gayet güzel sınıfındaki araçlara göre mesela benim 1.5 GLS aracım sehir içi trafik yoksa 0,21Krş yakıyor. Trafik varsa 0,25-0,28 KRş arası yakıyor. 1 ay önce Tokata gittim uzun yolda 0,15 Krş yaktı ve Turhaldaki evimize 792 km 125 TL yaktı :) Ki birazda turhalda sürdük tam hatırlamıyorum ama gaz bittiğinde 820 Km falandı :) Bütçesi çok olmayan ama donanım isteyen herkes gönül rahatlığı ile alabilir. Fakat kesinlikle iyice kontrol edildikdensonra :)

• quote:

Orijinalden alıntı: oqano

Merhaba arkadaşlar Bendede 2003 milenyum kasa Akdeniz mavisi rengi var arabayı alalı 1 yıl olacak aldığım adam o kadar hor kullanmış ki triger baskı balata motor kulakları rot başı rot kolları aklınıza ne gelirse abartmıyorum aşağı yukarı 2.500-3.000 tl gitti siz siz olun baktırıp gerekirse 2 yere baktırıp öyle alın. Arabada genel anlamda sorun yok hızlanması gitmesi gayet güzel sınıfındaki araçlara göre mesela benim 1.5 GLS aracım sehir içi trafik yoksa 0,21Krş yakıyor. Trafik varsa 0,25-0,28 KRş arası yakıyor. 1 ay önce Tokata gittim uzun yolda 0,15 Krş yaktı ve Turhaldaki evimize 792 km 125 TL yaktı :) Ki birazda turhalda sürdük tam hatırlamıyorum ama gaz bittiğinde 820 Km falandı :) Bütçesi çok olmayan ama donanım isteyen herkes gönül rahatlığı ile alabilir. Fakat kesinlikle iyice kontrol edildikdensonra :)

Alıntıları Göster
    İşte tanıdığın olmayınca güvendiğin biri olmadıkça bu tür mevzularda güvenemiyorsun. Bende almayı düşünüyorum ama söylediğiniz sorunlardan korkuyorum ama illa gözümüzü kapatıp alacaz bi gün

• quote:

İşte tanıdığın olmayınca güvendiğin biri olmadıkça bu tür mevzularda güvenemiyorsun. Bende almayı düşünüyorum ama söylediğiniz sorunlardan korkuyorum ama illa gözümüzü kapatıp alacaz bi gün

Senin yerinde olsam söyle yapardım mesela ben arabayı değiştirirsem öyle yapacağım. Arabayı beğendin adamla anlaşıp gidiceksin yetkili servise diyceksin check up yada expertiz yapın adamada diyeceksin eğer söylediklerinden farklı birşey çıkarsa servis ücretini sen ödersin eğer adamın anlattığı çıkarsa arabada hoşuna giderse alırsın yok baktın adam dedi 300 masraf var cıktı 1500 e dersin ki sana hayırlı günler

• quote:

Orijinalden alıntı: oqano

quote:

Senin yerinde olsam söyle yapardım mesela ben arabayı değiştirirsem öyle yapacağım. Arabayı beğendin adamla anlaşıp gidiceksin yetkili servise diyceksin check up yada expertiz yapın adamada diyeceksin eğer söylediklerinden farklı birşey çıkarsa servis ücretini sen ödersin eğer adamın anlattığı çıkarsa arabada hoşuna giderse alırsın yok baktın adam dedi 300 masraf var cıktı 1500 e dersin ki sana hayırlı günler

Alıntıları Göster
    eyvallah önerin için bunu yapıcam. İlk arabam olacağından birazcık dikkatlı davranmaya çalışıyorum. Aldığım arabaya uzun süre binmek istiyorum. Bi de çok takıntılı bi insanım en ufak bir sorunda kafam rahat etmez o yüzden biraz korkuyorum aslında.

• quote:

eyvallah önerin için bunu yapıcam. İlk arabam olacağından birazcık dikkatlı davranmaya çalışıyorum. Aldığım arabaya uzun süre binmek istiyorum. Bi de çok takıntılı bi insanım en ufak bir sorunda kafam rahat etmez o yüzden biraz korkuyorum aslında.

Alıntıları Göster
    beyler milenyum kasa accent 2001 ve yukarısı 1.3 lx veya 1.5 gl, 1.5 gls bir araç almak istiyorum.En fazla verebileceğim fiyat 13.000 tl taş çatlasa 13.500 verebilirim.
    ama hangi arabaya baksam ya lpg yok ya klima yok yada airbag abs yok.
    en azından ikisi olsa ona da ok. derim ama yok işte.
    olanlarda 14000 den yukarı gidiyor.

sizce ne yapmalıyım??? temiz bir lpg li 2002 model 1.3lx buldum ama hiç olmazsa klima olsaydı.(120 km de)

bu kasaları çok beğeniyorum ama donanımsiz araçta almak istemiyorum.

yukarıdaki araca ne diyorsunuz???

veya sizin önerebileceğiniz başka araç varmı veya tanıdıklarınızdan uygun fiyata accent satacak olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: kutlualper

beyler milenyum kasa accent 2001 ve yukarısı 1.3 lx veya 1.5 gl, 1.5 gls bir araç almak istiyorum.En fazla verebileceğim fiyat 13.000 tl taş çatlasa 13.500 verebilirim.
    ama hangi arabaya baksam ya lpg yok ya klima yok yada airbag abs yok.
    en azından ikisi olsa ona da ok. derim ama yok işte.
    olanlarda 14000 den yukarı gidiyor.

sizce ne yapmalıyım??? temiz bir lpg li 2002 model 1.3lx buldum ama hiç olmazsa klima olsaydı.(120 km de)

bu kasaları çok beğeniyorum ama donanımsiz araçta almak istemiyorum.

yukarıdaki araca ne diyorsunuz???

veya sizin önerebileceğiniz başka araç varmı veya tanıdıklarınızdan uygun fiyata accent satacak olan var mı?

Alıntıları Göster
    Milenyumların kullnıcısı biraz zor satıyor. Satarkende malesef yüksek satıyor.

1.3 LX 120.000 km klimasız modeli ve motor seçeneğine göre az fiyatı yüksek.

Bulunduğunuz yer gereği fiyatı yüksek sanırım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-acil-satilik-95617338/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-absli-kilimali-vize-yeni-takas-olur-93602945/detay ( yumurta)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-vefaat-nedeniyle-acil-satiliktir-lpg-li-yeni-kasa-95514692/detay

Örnek

• quote:

Milenyumların kullnıcısı biraz zor satıyor. Satarkende malesef yüksek satıyor.

1.3 LX 120.000 km klimasız modeli ve motor seçeneğine göre az fiyatı yüksek.

Bulunduğunuz yer gereği fiyatı yüksek sanırım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-acil-satilik-95617338/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-absli-kilimali-vize-yeni-takas-olur-93602945/detay ( yumurta)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-vefaat-nedeniyle-acil-satiliktir-lpg-li-yeni-kasa-95514692/detay

Örnek

Alıntıları Göster
    Merhabe arkadaşlar;
    Bu sitede yeniyim. Paylaşımda bulunan bütün arkadaşlar, elinize sağlık. Özellikle Ogün Hocam'a teşşekürler.
    Ben 1.5 GL 2000 model bir araç almak üzereyim. 13.500' e düştü fiyatı telefonda.
    Yeterince araştırdığımı düşünüyorum. Bu ayın 23' de kesinleşecek. ilan linkini paylaşıyorum. Lütfen yorumlar mısınız.
    Aracı bir tanıdığımın yakınıyla baktırdım. Araç iyi durumda ve ilanda söylenenlerin dışında bir şey yok. Ama yine de bir bilene danışmak istedim.
    Umarım 22.08.2012'ye kadar sorumu cevaplarsınız. Çünkü o gün yola çıkıyorum. İyi bayramlar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-2000-model-milenyum-kasa-1-5-gl-klimali-sirali-lpg-li-95736380/detay/

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbay61

Merhabe arkadaşlar;
    Bu sitede yeniyim. Paylaşımda bulunan bütün arkadaşlar, elinize sağlık. Özellikle Ogün Hocam'a teşşekürler.
    Ben 1.5 GL 2000 model bir araç almak üzereyim. 13.500' e düştü fiyatı telefonda.
    Yeterince araştırdığımı düşünüyorum. Bu ayın 23' de kesinleşecek. ilan linkini paylaşıyorum. Lütfen yorumlar mısınız.
    Aracı bir tanıdığımın yakınıyla baktırdım. Araç iyi durumda ve ilanda söylenenlerin dışında bir şey yok. Ama yine de bir bilene danışmak istedim.
    Umarım 22.08.2012'ye kadar sorumu cevaplarsınız. Çünkü o gün yola çıkıyorum. İyi bayramlar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-2000-model-milenyum-kasa-1-5-gl-klimali-sirali-lpg-li-95736380/detay/

Alıntıları Göster
    Selam bi müddet burada da araba aramıştım.Sonunda 2002 model hyundai accent 1.3 lx bir araba aldım.Arabadan çok memnunum temiz sayılır .sıralı tüplü . klimasız. 12.750 tl ye.120.000 km de. Motor un maşallahı var oldukça stabil. Gidişi çok seri. Bayramdan sonra yaklaşık 700 km yol yaptım. 86 tl gaz yaktım. Bu rakamı görünce arabama bir kez daha bağlandım. çünü otobüsle herzaman 60 tl. + taksi 10 tl verince iyikide almışım dedim. Yakıt noktasında gerçekten çok tasarruflu bir araba.
    arabayla bazı denemeler de yaptım
    3. viteste 130 yapıp yaklaşık 3500 devir görüyor
    5. viteste 110-115 arası ise 3000 devirde ancak oluyor. Hal böyle olunca 3000 devirde iyi bir hız elde edip ekonomik gitmek keyifi bir arada.
    en son ulaştığım hız ise 175 ama uzun süre gitmek mümkün değil.
    eğer biraz hızlı ve sürekli gideyim derseniz 140 oldukça normal.
    yukarıdaki tüm hızlar tüp için geçerli.
    Burada bazı arkadaşlarımda araba ile test sürüşü yaptılar arabanın 1.5 olduğunu idda edip durdular.Ancak ruhsatı göstererek ikna ettim. onlarda performansına çok şaşırdılar. (1.6 arabası olan kişiler)
    1.3 deyip hafife almayın araba kalkışlarda oldukça güzel bir şekilde öne atılıyor.

araba konusunda oldukça bilgili değilim.1-2 gündür marşa basınca araba 3-5 sn çalışıp sonra susuyor.ancak 5-6 kez marşa basınca çalışıyor onda da devamlı gaz vermem gerekiyor.Neden böyle olduğunu bir türlü anlamamıştım.Moralim bayağı bozulmuştu.Allahtan birisi biraz benzin al sonra da tüpe bir baktır demişti.20 tl benzin alınca maşallah tek tıkta hemen çalışıyor.Enjeksiyonlularda önce benzin olması gerekiyormuş öğrenmiş oldum.Benden bu kadar. Mümkün oldukça sorunlarımı veya arabayla alakalı tecrübelerimi paylaşırım artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: kutlualper

Selam bi müddet burada da araba aramıştım.Sonunda 2002 model hyundai accent 1.3 lx bir araba aldım.Arabadan çok memnunum temiz sayılır .sıralı tüplü . klimasız. 12.750 tl ye.120.000 km de. Motor un maşallahı var oldukça stabil. Gidişi çok seri. Bayramdan sonra yaklaşık 700 km yol yaptım. 86 tl gaz yaktım. Bu rakamı görünce arabama bir kez daha bağlandım. çünü otobüsle herzaman 60 tl. + taksi 10 tl verince iyikide almışım dedim. Yakıt noktasında gerçekten çok tasarruflu bir araba.
    arabayla bazı denemeler de yaptım
    3. viteste 130 yapıp yaklaşık 3500 devir görüyor
    5. viteste 110-115 arası ise 3000 devirde ancak oluyor. Hal böyle olunca 3000 devirde iyi bir hız elde edip ekonomik gitmek keyifi bir arada.
    en son ulaştığım hız ise 175 ama uzun süre gitmek mümkün değil.
    eğer biraz hızlı ve sürekli gideyim derseniz 140 oldukça normal.
    yukarıdaki tüm hızlar tüp için geçerli.
    Burada bazı arkadaşlarımda araba ile test sürüşü yaptılar arabanın 1.5 olduğunu idda edip durdular.Ancak ruhsatı göstererek ikna ettim. onlarda performansına çok şaşırdılar. (1.6 arabası olan kişiler)
    1.3 deyip hafife almayın araba kalkışlarda oldukça güzel bir şekilde öne atılıyor.

araba konusunda oldukça bilgili değilim.1-2 gündür marşa basınca araba 3-5 sn çalışıp sonra susuyor.ancak 5-6 kez marşa basınca çalışıyor onda da devamlı gaz vermem gerekiyor.Neden böyle olduğunu bir türlü anlamamıştım.Moralim bayağı bozulmuştu.Allahtan birisi biraz benzin al sonra da tüpe bir baktır demişti.20 tl benzin alınca maşallah tek tıkta hemen çalışıyor.Enjeksiyonlularda önce benzin olması gerekiyormuş öğrenmiş oldum.Benden bu kadar. Mümkün oldukça sorunlarımı veya arabayla alakalı tecrübelerimi paylaşırım artık.

Alıntıları Göster
    Slm beyler bende Hyundai Accent GT 2001 kasa var gercekten cok guzel bi arac ve bi okadarda hizli ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: ThE-GaMe

Slm beyler bende Hyundai Accent GT 2001 kasa var gercekten cok guzel bi arac ve bi okadarda hizli ;)

Alıntıları Göster
    Baylar ne güzel ne güzel.

Güle güle kullanın Allah kaza bela germesin

• quote:

Baylar ne güzel ne güzel.

Güle güle kullanın Allah kaza bela germesin

Alıntıları Göster
    çok iyi araç
  • quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

çok iyi araç

Alıntıları Göster
    Maşallah güzelmiş aracınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThE-GaMe

ben de 2001 gt almayı düşünüyorum.bi kaç sorum olacak bu gt'lerde bulunan motor ile gls'lerde bulunan 1.5 16v 102 hp'lik doch motor aynı mı? gt'lerin parça fiyatları diğer milenyum kasa accent'lere göre nasıldır? gt'ler ile hatchback versiyonlarının kore imalatı olduğunu duymuştum doğru mudur? son olarak aracı kullananlar araç hakkında yorum yapıp beni aydınlatırsa sevinirim.benzin&lpg'deki yakıtı,parça fiyatları ile bulunabilirliği,kronik arızaları, bu aracı alırken ve aldıktan sonra dikkat etmem gereken baktırmam gereken noktaları anlatırsa çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fist_Of_Fury -- 22 Ekim 2012; 0:30:40 >
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.