Şimdi Ara

ABD den green card gibi laptop alma fırsatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Siz de mi laptop almak istiyor fakat fiyatlardan yakınıyorsunuz?Siz de mi yan komşunun, bakkal rüstem in oğlunun laptopuna bakıp bakıp iç geçiriyorsunuz?İşte size fırsat.ABD den gelen ilim adamı ekibimiz sizin için çok önemli bir kampanya hazırladı: UCUZA LAPTOP KAMPANYASI!
    Hemen katılın ve ucuza laptopları alan siz olun.(topiğe eğlence katalım değil mi?)

İsterseniz laptoplara ve özelliklerine geçelim.

HP Pavilion dv2000t– Genuine Windows Vista Home Basic (32-bit)
    – Intel(R) Pentium(R) dual core processor T2130 (1.86 GHz, 1MB L2 Cache, 533MHz FSB)
    – 14.1" WXGA High-Definition HP BrightView Widescreen Display (1280 x 800)
    – 2GB DDR2 System Memory (2 Dimm)
    – 128MB NVIDIA(R) GeForce(R) Go 7200
    – HP Imprint Finish + Webcam + Microphone
    – Intel(R) PRO/Wireless 3945ABG Network Connection and Bluetooth(TM)
    – 160GB 5400RPM!!
    – SuperMulti 8X DVD+/-R/RW with Double Layer Support
    – 12 Cell Lithium Ion Battery
    – Microsoft(R) Works 8.0
    – HP Home & Home Office Store in-box envelope
    fiyati1250$

dell vostro 1400(santa rosa çipsetli)
    Intel® Core™ 2 Duo T5470 (1.6GHz, 2MB L2 Cache, 800MHz FSB)
    Genuine Windows Vista® Home Basic
    14.1 inch Wide Screen XGA+ LCD Display with TrueLife™
    2GB Shared Dual Channel DDR2 SDRAM at 667MHz, 2 DIMM
    160GB 5400RPM SATA Hard Drive
    8X CD/DVD Burner w/ double-layer DVD+R write capability
    128MB NVIDIA® GeForce™ 8400M GS
    Dell Exclusive MediaDirect™ Instant Play Software Application
    Dell Wireless 1390 802.11g Wi-Fi Mini Card
    Dell Wireless 355 Bluetooth Internal (2.0 + Enhanced Data Rate)
    Integrated 2.0 mega pixel Web Camera
    Integrated High Definition AudioMy Accessories
    85 WHr 9-cell Lithium Ion Primary Battery
    fiyati:1250$

Dell inspiron 1420
    PROCESSOR Intel® Core™ 2 Duo T7100 (1.8GHz, 2MB L2 Cache, 800MHz FSB) edit
    > OPERATING SYSTEM Genuine Windows Vista® Home Basic edit
    > LCD PANEL 14.1 inch Wide Screen XGA LCD Display with TrueLife™ edit
    > MEMORY 2GB Shared Dual Channel DDR2 SDRAM at 667MHz, 2 DIMM edit
    > HARD DRIVE 160G 5400RPM SATA Hard Drive edit
    > OPTICAL DRIVE 8X CD/DVD Burner w/ double-layer DVD+R write capability, w/ Roxio Creator edit
    > VIDEO CARD 128MB NVIDIA® GeForce™ 8400M GS edit
    > MEDIA DIRECT Dell Exclusive MediaDirect™ Instant Play Software Application edit
    > WI-FI WIRELESS CARD Dell Wireless 1390 802.11g Wi-Fi Mini Card edit
    > BLUETOOTH WIRELESS Dell Wireless 355 Bluetooth Internal (2.0 + Enhanced Data Rate) edit
    > WEBCAM Integrated 2.0 mega pixel Web Camera edit
    > SOUND OPTION Integrated High Definition Audio edit
    > My Accessories
    > BATTERIES 85 WHr 9-cell Lithium Ion Primary Battery edit
    1550$

Inspiron 640m/E1405

Inspiron 640m/E1405 Notebook: Intel Pentium dual-core T2080(1MB Cache/1.73GHz/533MHz FSBMedia Bay
    8X DVD +/- RW w/dbl layer write capabilit
    Network Interface Card
    1390 Wireless Card
    Internal NIC/56K Modem
    NoteBook Screen 14.1 inch WXGA TrueLife Notebook Screen
    Hardware Upgrade
    9 Cell Primary Battery
    Operating System
    Genuine Windows Vista Home Basic
    Memory
    2 GB DDR2 SDRAM 533MHz (2 DIMMs)
    Hard Disk Drive
    120 GB SATA Hard Drive (5400 RPM)
    Video
    Intel Integrated Graphics Media Accelerator 950
    fiyati:1150$

1 yıl beynelminel garantili ürünlerimizi kullanırken hem ucuza kaliteli laptop almış hem de mahalledeki diğerlerini pahalı laptop aldıkları için kazıklanmış hisstetirmiş olacaksınız.

İlgilenen arkadaş!
    Pm olsun aşağı cevap olsun katıl,yaz,kazan!

• bu fiyatlar ucuz mu?
  • naaptın sen...ordan aldığın fiyatları 2 ile çarpmışsın sanırım......200 dolar komisyon karşılığında yurtdışından istediğin laptop ı getiren bir sürü kişi var bu forumda.
  • Yok ya aslında ben satmıyorum,bir arkadaşa yardım için bütün hepsi(yalan gibi ama gerçek)Ya zaten ben de adama dedim:bunlar ne yeni ürünler getir,bunlar eski ve pahalı.Yoksa 2 ile çarpmayı yapacak kadar .. değilim.75 dolar var fazladan zaten ondan bana 0 $ geliyor.
    İşte 200 dolar kom. karşılığı laptoplar getirenler olduğu için bizimkiler hiç gitmiyor
    Acaba bu bizim adam amerikadan getirirken 500 dolar mı koyuyor ne?Ya zaten bu mesajdan sonra gelen cevaplar ancak eğlenmek için olur.Zaten amaç da biraz o değil mi?Sıkılıp da ne yapacağız.Yanlız yanlış anlaşılan bir taraf var.Ben burada ne laptop getiriyorum, ne de onları satıyorum.Sadece yakın arkadaşıma iyilik olsun diye alıcı arıyorum.Bunu da eğlenceli yapmaya çalışıyorum.Açılış mesajından da bu anlaşılıyor,değil mi?(bundan sonra sipariş... zor artık)

• ..galiba tıkadık işleri....satmaz artık bu sayfada..başka sayfalara artık...
  • Başka bir konuya daha parmak basayım.

Anladığım kadarıyla bu cihazlar ABD'den geliyor.

- Bu cihazlar yasal olarak mı geliyor?
    - Arızalandığında teknik servisi ve garantisini kim verecek?
  • quote:

Orjinalden alıntı: libretto

Başka bir konuya daha parmak basayım.

Anladığım kadarıyla bu cihazlar ABD'den geliyor.

- Bu cihazlar yasal olarak mı geliyor?
    - Arızalandığında teknik servisi ve garantisini kim verecek?

Başlıktan da iyi anladığın kadarıyla bilgisayarlar amerika dan geliyor.Bas şimdi istediğin yere ama önce dur ben bi bastığın yerleri anlatayım.

Yine anladığın kadarıyla böyle satış yapan insanlar çok fazla bu piyasada mevcut,ve yasal olmayan bir şey ben göremiyorum.Ha sen şimdi dersen ki:anladığım kadarıyla yasadışı bir iş yapıyorsunuz,ne diyeyim.Sanki 100 tane sattık da polis peşimize düştü.Bu arada da 1 yıl beynelminel garanti diyorum.Bak laptopların amerika dan geldiğini anlamışsın ama beynelminel garantinin uluslararası garanti olduğunu anlayamamışsın,biliyorsun ki dell Türkiye de de satış yapan bir firma,onun için gider sorarsın.Yani satmayan bir topic için bu kadar parmak çok,biraz da satan topic lere parmak basmalısın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eflone -- 17 Eylül 2007; 10:51:01 >

• Bunların hepsini işin hukuksal kısmının da içerisinde olduğum için söylüyorum ben.

Böyle sorular karşısında agresifleşerek bir yere varılmıyor. Halk arasında yaygın tabirle bavul ticareti ile gelen ürünler arızalandığında tüketiciler zarar görüyor bu işin sonucunda. Sonrasında da mahkemeler devreye giriyor.

Yurt dışından getirilen her ürün uluslararası garantiye tabi de değildir ayrıca. En başta tüketicinin elinde o ürünü bizzat satın aldığına dair (yurt dışından adına kesilmiş) fatura bulunmalıdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: libretto

Bunların hepsini işin hukuksal kısmının da içerisinde olduğum için söylüyorum ben.

Böyle sorular karşısında agresifleşerek bir yere varılmıyor. Halk arasında yaygın tabirle bavul ticareti ile gelen ürünler arızalandığında tüketiciler zarar görüyor bu işin sonucunda. Sonrasında da mahkemeler devreye giriyor.

Yurt dışından getirilen her ürün uluslararası garantiye tabi de değildir ayrıca. En başta tüketicinin elinde o ürünü bizzat satın aldığına dair (yurt dışından adına kesilmiş) fatura bulunmalıdır.

arkadaşım fatura olsa bile.. senin aldığın malım uluslararası garanti belgesi yoksa sanırım bi yere varılamıyor.. ben pioneer teyp alcaktım viyanadan.. adam bana uluslararası garantisi yok dedi.. halbuki pioneer türkiyedede var.. walla yurt dışından mal almayla işe girilmez.. hem gel burdan al baba gibi için rahat olur bi kere.. hiç garantiye ihtiyacın olmasa bile kafanda soru işareti kalmaz.. bide windows un türkçe olur en basiti..

• Sizin ilim takımınız biraz kazıkçı zannedersem üstadım.
    Dediğin fiyatlarla buradan dell'in çok daha iyi konfigürasyonlu
    bir modelini çok kolay alabilirim ve garantisiyle,türkçe işletim
    sistemiyle,türkçe klavyeyle birlikte.Bide adamla muhabbet kurabilirseniz
    benim gibi,logitech mouse uda beleşe getirirsiniz.
    O arkadaşınız biraz araştırma yapsın bence,sizde böyle şeylere aracı
    olup ne kendinizi canınızı sıkın nede zamanınızı boşa harcayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi camelon -- 19 Eylül 2007; 13:42:03 >
  • Yahu arkadaşlar, bu konu şeklen olmasa da kendi içinde kapandı.Bu noktadan sonra bu forum ancak eğlenmeye yarar.Geçin dalganızı,ben de geçecem ve arkadaşa dedim:
    Sende bu fi tarihinden kalma ürünler var ve sende de bu .. varken (çünkü zannedersem getirdiği laptoplara bi 400-500$ koyuyor) bi .. satamazsın, ben de sana yardım edemem.Olay budur.Bundan sonraki cevapları buna göre yapalım.
  • fiyatlar gazıkkk...

+ amerikadan gelen laptopların klavyeleri ingilizce herkez ingilizce klavye istemez herhalde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technologies -- 19 Eylül 2007; 18:03:22 >
  • tabi ki de seçim meselesi klavye işi.İsteyenler de olabilir istemeyenler de.Aslında ben biraz sıkılyorum bu klavye işlerinden bizdekilerle ingilizce yazmak -her ne kadar yazamasam da- gıcık oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.