Şimdi Ara

Abd 24-30 Eylül Konferans icin Gidecegim Telefon Sipariş Alabilirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.260
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İlgilenenler temasa geçebilir arkadslar 1 ekim de donucegim. En az 1000 tl lik buradaki fiyatlara göre hesaplı gelebilir. Eyalet vergisi gittiğim yerde %8.5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siparişlerinizi halen alabilirim. 7s plus tabiki en avantajlisi olacaktır

• tolgakaracaq T kullanıcısına yanıt
    garantisi var yanlış bilgilendirmeyelim
  • Güncel .

• Dostum ben 6s 32gb silver düşünüyorum. Applestore fiyatı 549 $. Sen ne kadara getirebilirsin bana.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sea77

Dostum ben 6s 32gb silver düşünüyorum. Applestore fiyatı 549 $. Sen ne kadara getirebilirsin bana.

Ne kadar ise fiyat i o kadara hocam eyalet vergisi %8.5 hesaplayabilirsniz, sadece 350 tl komisyon peşin .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aybala5 -- 21 Eylül 2016; 23:48:58 >
  • Anladığım kadarıyla 549$ + %8,5 vergi + 350₺ komisyon = 2.108₺ civarı tabi birde pasaport kayıt var. Doğru mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgakaracaq

kardeşim cihazın senin uyruğunla bir alakası yok. Amerika kıtasında satılan cihazların model numarası farklı ona göre belirleniyo garanti. Amerika 1 yıl veriyo çünkü orda apple care sistemi var extradan garanti satın alma yani. Model numarası farklılığından ötürü hiç bir amerikadan alınan apple ürünün türkiyede garantisi geçmez çok açık ve net bir bilgi bu. ancak aldırdın amerikadan bozuldu tel bişey oldu. verirsin amerikaya giden arkadaşına o gider yararlanır getirir sana. 3 kez yaşadım bu olayı ne diyorsam doğru bilgidir. buna göre hareket edin

cok acık ve net bır sekılde yanlıs bılgı

amerıkadan alınan urunlerde serı numarasına gore garantısı var. Bızzat apple store tarafından belırtılmıstır.
  • Hocam yanınızda sadece 1 telefon getirme şansınız yok mu? Eğer sınır yoksa hemen yarın siparişleri alıp seferlere başlayayım
  • Amerikadan aldığım telefonun 1 yıl türkiye garantisi bulunmaktadır. Garabtisi yoktur demek yanlış bilgidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garantisi yoktur demek yalnış, 3 sene önce amerikadan 0 aldığım ip5 in 1 yıl tr garantisi vardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam benim bildiğim 2-3 tane telefon getirebiliyorsunuz ancak pasaporta yalnız bir telefon kaydediliyor
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.