Şimdi Ara

Abd 24-30 Eylül Konferans icin Gidecegim Telefon Sipariş Alabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.257
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ankara'da savunma sanayinde çalışıyorum . 24 -30 Eylül de konferans için sacramento ya gideceğim 1 ekim de geleceğim . Telefon Siparişiniz olur ise temasa gecelim.
    İyi günler .
    Mustafa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iphone 7 siparişi verebildiniz mi?

• ne kadar fark alacaksın hocam iphone 7 plus 32 gb için mesala
  • Bu ABD den gelen iphone ların TR garantisi oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cekabu -- 18 Eylül 2016; 0:27:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • apespecter A kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam apple storedan alacağım

• kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    350 tl.

• cekabu kullanıcısına yanıt
    Türkiye den alsan 2 yıl abd den alınca 1

• Ekim ayında stokta iphone bulamazsınız internetten sipariş vermeye bakın bence.

• hocam kaparo tarzı ödeme istemiyorsan iphone 7 32gb mat siyah alabilirim.Ankaradayım
  • hocam bende iphone 7 istiyorum. ön ödeme istemeden getirebilirseniz alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hedefturan34

hocam bende iphone 7 istiyorum. ön ödeme istemeden getirebilirseniz alabilirim

Olur mu hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aybala5

quote:

Orijinalden alıntı: hedefturan34

hocam bende iphone 7 istiyorum. ön ödeme istemeden getirebilirseniz alabilirim

Olur mu hocam.

ön ödeme yapmadan getirdiğiniz taktirde alan olmazsa dahi rahatlıkla satabileceğiniz bir ürün. talep edilmeyen bir ürün istemiş olsaydım tabiki ön ödeme almanızı anlayabilirdim.
  • Hocam neden alıp bu zahmete ve ugrasa gireyim Sen araci bu şekilde mi siparis ediyorsun. Keyfine uğraşıp komisyon alıyorum oyle dukkanlik bir durumum yok. Onunla da alışveriş gene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aybala5 -- 18 Eylül 2016; 2:38:40 >
  • Aybala5 kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim ABD cihazları international garanti yok. Sadece Avrupa cihazlarında var. Bazı şeriflerde sadece garanti oluyor diye biliyorum. Dikkat etmek gerek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cekabu kullanıcısına yanıt
    1 yıl garantisi var .

• amerikadan alınan hiç bir apple ürünün türkiye de garantisi geçmez arkadaşlar herhangi bir sorunda ancak amerikadaki apple store a götürdüğünüz takdirde 1 yıl bakarlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgakaracaq

amerikadan alınan hiç bir apple ürünün türkiye de garantisi geçmez arkadaşlar herhangi bir sorunda ancak amerikadaki apple store a götürdüğünüz takdirde 1 yıl bakarlar

yapma yawbide amerikaya götürünce bile 1 yıl bakıyorlar öyle mi sen Türkiye'den gelmişsin sana 1 yıl garanti var mı diyorlar yoksa Amerikan vatandaşlarına da mı 1 yıl bir de o konuyu aydınlatırsanız.. duruma göre vatandaşlık alırız belki

• Snakeeyes kullanıcısına yanıt
    kardeşim cihazın senin uyruğunla bir alakası yok. Amerika kıtasında satılan cihazların model numarası farklı ona göre belirleniyo garanti. Amerika 1 yıl veriyo çünkü orda apple care sistemi var extradan garanti satın alma yani. Model numarası farklılığından ötürü hiç bir amerikadan alınan apple ürünün türkiyede garantisi geçmez çok açık ve net bir bilgi bu. ancak aldırdın amerikadan bozuldu tel bişey oldu. verirsin amerikaya giden arkadaşına o gider yararlanır getirir sana. 3 kez yaşadım bu olayı ne diyorsam doğru bilgidir. buna göre hareket edin
  • Arkadaslar abd den gelen iPhone 7 icin A1778, iPhone 7 Plus icin A1784 model kodlu GSM cihazlarin garantisi Turkiye'de gecerli.

• Türkiye beklenen fiyatlar simdilik asagidaki gibi imis yeni vergi vs çıkmaz ise dolar ucmaz ise yakın zamanda :

İphone 7 32gb 3149 ₺
    İphone 7 128gb 3549 ₺
    İphone 7 256gb 3949 ₺
    İphone 7 plus 32 gb 3649 ₺
    İphone 7 plus 128 gb 3949 ₺
    İphone 7 plus 256 gb 4349

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.