Şimdi Ara

A4 TECH MOUSE ALDIM BOZUK ÇIKTI :( YENİ MOUSE ÖNERİSİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: StummScream

Müsriflik gönül zenginliği olduysa huyunu biran önce terketmen ümidiyle

can çıkmayana kadar huy çıkmaz derler
  • quote:

Orjinalden alıntı: doktor2005

Arkadaşlar geçen gün, A4 tech R7-70D optik kablosuz maus satın aldım.Ürün çok şık ve oldukça fonksiyonel tasarlanmış.Ne yazıkki fazla kullanamadan bozuldu.Benim sizlere sorum;lazerteknolojisiyle çalışan mauslar parlak yüzeylerde sorun yaratıyor.Dual Focus Lens özelliği olan kablosuz maus varmıdır piyasada?

Dual Focus Lens özelliği olan kablosuz maus varmıdır piyasada?
  • quote:

Orjinalden alıntı: aslan22

MX620 aldım herkese teşekkürler

Güle güle kullan nasıl süper mouse demi ?
  • quote:

MX620 aldım herkese teşekkürler

Güle güle kullan. Ben de aynı mouse'u kullanıyorum. Gerçekten çok memnunum. Pişman olacağını zannetmiyorum.
  • teşekkürler arkadaşlar gerçekten güzel mouse iyiki almışım bu arda pil ömrü baya gidiyormuş ben her hafta biter diye düşünüyordum meğer 7 8 ay filan gidiyormuş
  • quote:

quote:

Arkadaşlar geçen gün, A4 tech R7-70D optik kablosuz maus satın aldım.Ürün çok şık ve oldukça fonksiyonel tasarlanmış.Ne yazıkki fazla kullanamadan bozuldu.Benim sizlere sorum;lazerteknolojisiyle çalışan mauslar parlak yüzeylerde sorun yaratıyor.Dual Focus Lens özelliği olan kablosuz maus varmıdır piyasada?

Varmı yav?Yoksa çok karmaşık,zor bir sorumu sordum ben

• quote:

teşekkürler arkadaşlar gerçekten güzel mouse iyiki almışım bu arda pil ömrü baya gidiyormuş ben her hafta biter diye düşünüyordum meğer 7 8 ay filan gidiyormuş

Ne 7-8 i _VoRTeX_ in kinde en son 322 günmü ne yazıyordu Akıllı mouse onlar kendini kapatıyor çok acayip bir olayı var Logitech bir sene pil ömrü biçiyor MX620 lere

• quote:

quote:

quote:

Varmı yav?Yoksa çok karmaşık,zor bir sorumu sordum ben

Anlaşıldı yok demek.O zaman maus üretici firmalarına bu tasarımda bir öneri verilebilir,bence çok satar.

• hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.