Şimdi Ara

A4 TECH MOUSE ALDIM BOZUK ÇIKTI :( YENİ MOUSE ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ürünü dün aldım tuşlar çalıştı lazer çalışmadı hiç dayanamam böyle durumlara elime aldığım gibi duvara vurdum şimdi sizden isteğim A4 harici mouse önerisi 50ytl yi geçmeyecek kablolu olsun pille uğraşmayı sevmiyorum teşekkürler

buda parçaladığım mouse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslan22 -- 3 Aralık 2007; 14:50:20 >

• Garantili değilmiydi mouse ? Yapmayın böyle şeyler kardeşim.

Logitech G1 i bulursan dene...
  • 50 ytlye Logitech G5 Versiyon 1 alırsın. 50 ytl bütçen var ama a4tech bakıyorsun.
  • @ArHaus

mouse için ayırdığım para yoktu öncekide ucuz bir şeydi zaten bunu gördüm aldım 10ytl ye bozuk çıkınca adam gibi bir şey alim dedim

hocam bu arada senin dediğin bu değilmi 110ytl diyor

http://www.teknofiyat.com/?search=logitech+g5&altlimit=&ustlimit=

@Rouvax

garantisi vardı vatandan aldım sinirlenince dandik bir şey zaten duvara vurduğum gibi paramparça oldu

bu arada senin tavsiye ettiğin Logitech G1 modeli hiçbir yerde bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslan22 -- 3 Aralık 2007; 17:07:21 >

• Bunu tavsiye ederim pişman olmassın
    Kalite için Logitech den vazgeçmeyin derim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Merzah

Bunu tavsiye ederim pişman olmassın
    Kalite için Logitech den vazgeçmeyin derim

hocam ileri geri tuşu olsun bu nasıl acaba veya sizin başka öneriniz varsa olabilir

• Bneimki A4 X7. 20$'a(ben aldığımda 35$ mıydı neydi...). Ben çok memnunum. Tavsiye ederim.
  • sana bir tavsiye..gerçi biraz fiyatlı ama değer doğrusu..Wolfking Trooper Mouse birkaç gündür kullanıyorum ve çok memnunum.Tek tuşla 4 atış yapabiliyorsun, tek tuşla dpi 800-1600-2000 arası değişiyor ve ele çok iyi oturuyor.www.pcargestore.com da satılıyor. klavyesi de var ama daha denemedim, yurt dışında biliniyor ve reviewleri de iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: rehberlevent

sana bir tavsiye..gerçi biraz fiyatlı ama değer doğrusu..Wolfking Trooper Mouse birkaç gündür kullanıyorum ve çok memnunum.Tek tuşla 4 atış yapabiliyorsun, tek tuşla dpi 800-1600-2000 arası değişiyor ve ele çok iyi oturuyor.www.pcargestore.com da satılıyor. klavyesi de var ama daha denemedim, yurt dışında biliniyor ve reviewleri de iyi

teşekkürler gerçekten güzel mouse ama biraz tuzlu benim için
  • quote:

Orjinalden alıntı: aslan22

@ArHaus

mouse için ayırdığım para yoktu öncekide ucuz bir şeydi zaten bunu gördüm aldım 10ytl ye bozuk çıkınca adam gibi bir şey alim dedim

hocam bu arada senin dediğin bu değilmi 110ytl diyor

http://www.teknofiyat.com/?search=logitech+g5&altlimit=&ustlimit=

@Rouvax

garantisi vardı vatandan aldım sinirlenince dandik bir şey zaten duvara vurduğum gibi paramparça oldu

bu arada senin tavsiye ettiğin Logitech G1 modeli hiçbir yerde bulamadım

Oradaki Versiyon 2 olanlar

Benim dediğim Versiyon 1'i. Şu anda onun fiyatı çok düştü. Rengi gri.
    İşte bu mouse benim dediğim Logitech G5 Version 1
    Forumda 49 dolara alanlar olmuştu. Bulursan kaçırma.
    http://www.atruereview.com/two_gaming_mice/features.php

http://www.atruereview.com/atruereview/two_gaming_mice/LogitechG5/G06.jpg

Bulursan kaçırma derim çok kalite bir mouse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :ArHaus: -- 3 Aralık 2007; 20:32:03 >

• Nerde G5 50 YTL ? Bul ben sana 10 ytl de üstüne verecem
  • Madem ileri geri diyosun o zaman gir vatan comdan bak MX620 hatta forumda incelememiz bile var dünyanın tek akıllı mouse u süpper alet @_VoRTeX_ kullanıyor
  • logitech mx620 nin kablolusu mx 400 oluo galiba dimi??? yani kasa aynı lazer sensörlü. o zman bunu almak da uygunmudur. şuan bunla genius 535 i düşünüyorum karar vermedim henüz
  • quote:

ürünü dün aldım tuşlar çalıştı lazer çalışmadı hiç dayanamam böyle durumlara elime aldığım gibi duvara vurdum şimdi sizden isteğim A4 harici mouse önerisi 50ytl yi geçmeyecek kablolu olsun pille uğraşmayı sevmiyorum teşekkürler

buda parçaladığım mouse

Ne diyim ben bilmiyorumki sanki paran çokmuş gibi bide fırlatıp parçalıyorsun sonra 50YTL bütçem var diyosun DELI olsa yapmaz o hareketi gidip teslim etsen üstüne 50 milyon versen hiç zorlanmadan çok kaliteli bir mouse alabilirmişin
    Sinirlerine hakim olmayı öğren zenginsen o ayrı mesele'ki israfda bulunmaya gene hakkın yok

Bu arada sakın lazer'in ışık yaymadığını bilmiyorum deme Yoksa ondan mı salladın duvara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StummScream -- 4 Aralık 2007; 14:45:37 >

• quote:

Orjinalden alıntı: StummScream

quote:

ürünü dün aldım tuşlar çalıştı lazer çalışmadı hiç dayanamam böyle durumlara elime aldığım gibi duvara vurdum şimdi sizden isteğim A4 harici mouse önerisi 50ytl yi geçmeyecek kablolu olsun pille uğraşmayı sevmiyorum teşekkürler

buda parçaladığım mouse

Ne diyim ben bilmiyorumki sanki paran çokmuş gibi bide fırlatıp parçalıyorsun sonra 50YTL bütçem var diyosun DELI olsa yapmaz o hareketi gidip teslim etsen üstüne 50 milyon versen hiç zorlanmadan çok kaliteli bir mouse alabilirmişin
    Sinirlerine hakim olmayı öğren zenginsen o ayrı mesele'ki israfda bulunmaya gene hakkın yok

Bu arada sakın lazer'in ışık yaymadığını bilmiyorum deme Yoksa ondan mı salladın duvara

hahah güzeldi Lazer çalışmadı demek başka, mouse çalışmadı demek başka şeyler.

• quote:

Orjinalden alıntı: StummScream

yapacak hiçbir şey yok gözüm döndümü hiç bir şey dinlemem 10muş 100müş değeri duvara yapıştırırım az tel parçalamadım askerde bile telsiz parçaladım bu arada gelirim orta seviye yani çok param yok ama gönlüm zengin kıymet vermem böyle şeylere

• Logitech alda
  • MX620 aldım herkese teşekkürler
  • Müsriflik gönül zenginliği olduysa huyunu biran önce terketmen ümidiyle
  • Arkadaşlar geçen gün, A4 tech R7-70D optik kablosuz maus satın aldım.Ürün çok şık ve oldukça fonksiyonel tasarlanmış.Ne yazıkki fazla kullanamadan bozuldu.Benim sizlere sorum;lazerteknolojisiyle çalışan mauslar parlak yüzeylerde sorun yaratıyor.Dual Focus Lens özelliği olan kablosuz maus varmıdır piyasada?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.