Şimdi Ara

a101 den Dyson v12 almak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
9.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sadece dyson piilerine mi servis veriyorlar?

yoksa Xiaomi vb urunlerinin pillerine de tamir yapabilirler mi?

• Windows95 kullanıcısına yanıt

Bu şekilde düşündüğüm için, imkanım da olmasına rağmen, gidip miele torbalı süpürge aldım. Motor gücü, parça kalitesi vs muazzam. iyi ki gidip bataryalı bir cihaz almamışım diyorum şimdi. 3-4 ayda bir torba değiştiriyoruz, başka derdi de yok.

• a101 'den markalı bir ürün alınmaz. Genelde sorun çıkınca açıkta kalıyorsunuz. Stanley termoslar en güzel örneği. İş görecek ucuz aktüel ürünlerden alıp geçeceksiniz sadece.

Hahaha. Hocam beni güldürdünüz. Lağımdan bok temizler gibi a101 den Dyson v12 almak .

Son cümlenize sonuna kadar katılıyorum. Evet bataryalı ürünlerin faydaları olabilir ama faydaları kadar eksileri de var. Firmalar bu kadar arge yaparken biraz geleneksel ve daha kendini kanıtlamış ürünlerini bu kadar kolay piyasadan çekmeseler.

• Dyson mağazasından v15in en iyi modelini almıştım bataryası sorumluydu hemen bitiyordu götürdüm değişim yapmıyoruz dediler iade aldılar yenisini aynı fiyata aldım herkes kurnazlık peşinde

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • V15 geçen gün arızalandı.Adamlar hiç sorun çıkarmadı kameradan gördüler arızayı parcanin yenisini gönderiyoruz dediler. Bizimkiler olsa uğraş dur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Evde philips marathon da var. Dyson v12 yi aldıktan sonra elimizi sürmedik. Dur şuraya bir şey dökülmüş hemen çekeyim diyorsun bir bakmışsın 10dk da tüm evi süpürmüşsün. Bu 2 günde bir olunca ev her daim temiz oluyor. Hele bir de bizim gibi evde bebek olunca temizlik ihtiyacı daha da fazla. Kocaman kablolu süpürgeye kalsak naneyi yemiştik. Demem o ki dyson mı alırsınız ne yaparsınız bilemem ama şarjlı süpürge 1 kurutma makinesi 2. Bunlar büyük nimetler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Hocam dediklerinize bende katılıyorum. Bosch torbalı süpürgemiz eskidiği ve yorumları çok iyi olduğu için Dyson v15 aldık ve pişman olduk. Cihaz çok ağır, hazne hemen doluyor ve hazneyi boşaltınca hassas filtre tarafını zar zor boşaltma işi, filtrelerinin düzenli temizlenmesi gerekmesi vs kabus gibi bir deneyimdi. Neyseki Media Markt iade aldı da kurtulduk. Yine Bosch marka toz torbalı süpürge aldık ve çok memnunuz.

• Kendi reklamlarında bile dedikleri şey”ürünü üreticisinden alın”

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • a101 den ne aldıysam adi çıkıyor. Elektronik ürünlerini kasdediyorum.

• Geçmiş olsun. Hakem heyetiyle sorunu çözeceğinizi düşünüyorum ama sancılı bir süreç sonuçta. Bu tarz marketler sattıkları ürünün arkasında durmuyorlar. 3 sene önce bimden altı üstü vantilatör nasıl olsa diyerek d...marka vantilatör aldım. Evde takmaya çalışırken motor kısmını taşıyan gövdenin boruya girmediğini farkettim. Biraz zorlayinca plastik boru çatladı. Youtubeda biraz araştırma yapınca aynı üründen alan çoğu kişide aynı problemin olduğunu farkettim. Bu haliyle iade almazlar beni uğraştırırlar diye aldığım yere Kırıldığını söylemeden sorunu anlatıp iade etmek istediğimi söyledim. Montaj yapılmıyor deyince önce alaycı gülüşleri oldu bunu mu beceremedin gibi. Sonra mağaza müdürü kendi takmaya çalışınca tak diye bi ses geldi. Bakın dedim siz zorlayinca kırıldı 🤣 geri almak zorunda kaldılar

sululardan annemde de var yeminle rezillik kepazelik . her süpürmede hazneyi yıkamazsan leş gibi kokuyor 2. çalıştırmada .

yeri gelmişken de yazayım. bende de dyson var . verdiğim paraya değermi dersen kesinlikle değmez . borunun eklem yerleri 2 yılda gevşedi ıslık sesi yapıyor . keşke yarı fiyata philips alıp geçseydim.

Sulu süpürge alınmaz. Dyson torbasız ürününü kullanıyorum 6-7 senedir. Dolunca dök devam et. Bakım derdi yok.

• Bu tür zincir marketlerden bu tür ürünler almak büyük hata !!!
    https://www.instagram.com/reel/CqYZeGBg95S/?igshid=MDJmNzVkMjY=
    https://www.instagram.com/reel/CqYZeGBg95S/?igshid=MDJmNzVkMjY=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaMoVe -- 5 Nisan 2023; 22:23:54 >

• A101'in size gönderdiği adres Dyson yetkili servis adresi yalnız kimin cep telefonunu verdiler bilmiyorum.

İlgili adreste Dyson'un hem mağazası hem de servisi var. Bir karışıklık olmuş bence direkt mağazayı arayın.

• Almayin arkadaslar su markayi gercekten gereksiz. Sekilli sukullu diye guze pr yapiyorlar insanlarda kaniyor maalesef
    O meblaglara cikiliyorsa alin kullanisli bi philips maraton vb bi de yaninda robot ayni paralara gelir nerdeyse.
    Bu kacinci sorunlu dyson allah kolaylik versin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgndgn2 -- 6 Nisan 2023; 8:53:4 >
  • hep şikayet dolu A101 e-ticareti,şansınıza sağlam gelirse yada çıkarsa kullanıyorsun yoksa,uğraş dur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roltec -- 6 Nisan 2023; 11:51:31 >
  • Derqah D kullanıcısına yanıt
    a101 den Dyson v12 almak
  • Santini.737 S kullanıcısına yanıt

pille alakalı her işi yapıyorlar anladığım kadarıyla.

• RCRICOS kullanıcısına yanıt

Ürünün kutusu açıldı ve kullanıldığı için bir de ben internetten almış olduğum için mağazalar iade kabul etmiyor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.