Şimdi Ara

93/2 Mayıs Tertipleri Buraya ? ( Gel Teskere Gel .. !! ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.215
Cevap
13
Favori
91.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kutuk : Erzurum
    Memleket : Erzurum
    Meslek : Sporcu,Müzisyen ( Baterist
    )

Tüm arkadaşlara,hayırlı teskereler :)
  • 3 e 2 ler tam olarak hangi tarihte bot baglayacaksınız ?
  • 1993 doğumluyum

ocak ayında işlemlerimi yaptırdım askerlik ile ilğili muayene falan şimdi ben askerliğimi erteletmek istiyorum varmidir böyle bir hakkım .
  • 168

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakbolat

1993 doğumluyum

ocak ayında işlemlerimi yaptırdım askerlik ile ilğili muayene falan şimdi ben askerliğimi erteletmek istiyorum varmidir böyle bir hakkım .

yok mu cevap yazan
  • quote:

Orijinalden alıntı: mithrandil245

168

143
  • quote:

1993 doğumluyum

lise dibloması ile tecıl edebiliyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mogolo

quote:

1993 doğumluyum

lise dibloması ile tecıl edebiliyorsun

tecili edebileceğimi biliyorum ama şunu sormak istiyorum

ocak ayında muayene oldum işlemlerim yapıldi büyük ihtimal mayıs asker olurum ama gitmek istemiyorum işlemlerim yapıldiktan sonra askerliği erteleme hakkım varmidir.
  • birinin sulusu cikmis ama gitmemisti arkadaslardan fakat o okuyordu okul bildirmeyi mi ne unutmus oyle biseydi.orda bi yanlislik olmus gecerli mazeret var belki sizin de vardir

• Selam Kamiller :D Bende mayısta gidiyorum

Doğum: 1992
    Kütük : Batman
    Memleket : Batman
    Meslek : Boş gezenin boş kalfası :D

:D. normalde şubatta gidecktimde adamlar beni yollamadı illa Mayısta gitcen die :D. Hadi hayırlısı. Beklemekten Sıkıldım valla. Mayıs gelse de gitsek askere :D.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baskan72 -- 6 Mart 2013; 0:57:32 >
  • hayırlı olsun imzayı kullanalım
  • hayırlı tezkereler İnşallah 90-3.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mogolo

quote:

Orijinalden alıntı: hommate01

kardeş benim kütügum d.bakır çunguş su an adanada yasıyorum.muayane olduktan sora kagıt merdiler ve muhtemel sevk tarihi 21.02.2013 yazior benim kutuge gore 2 gtmem lazım sence ben kaç gdrm bugun askeriyeye gettim amma yogunluktan dolayi iceri almadılar ??? yardm et poskilojim bozulak üzere :( ben 1 gtmek istemyrum hayallerm war benim

sen de bizimle mayıs da gideceksin kardeşim ayrıca şubeye gitmene de gerek yok Diyarbakır çüngüş köyün askerlik şubeni ara Tc nı söylemen yeterli

93/2
    Kars Arpaçay
    kesin gidiş tarihi 21.05.2013
    3 gunluk dunya dediler 460 gunu kıtlediler:)

• sadece 93/1 ler mi? erken gitti

• 93/2 06.05.2013 İzmir :)
  • Merhaba arkadaşlar benimde bi sorum olucak 89 doğumluyum üniverste okuma hayaline kapıldık ama başaramadık ocak 10 nunda askerlk şubesine gttm üniverste okumk hemde askerlimi yapmak istedimi belrttm gerekli evrakları verdm muayne oldum erken sevk istedm bana şubat ayı doldu mayısa kaldın dedi adamın teki.adamda bu işte pek iyi anladını inanmıyorum köyüm şubat gönderiyo bana ağustos dedi ama netten birçok siteye baktım şubat yazıyor her yerde,neyse bana verdiği askerlik durumu kağıdında muhtemel tarihi 6 mayıs celp dönemi mayıs yazıyor sizce bunun bir sonraki celbe sarkma ihtimali varmı?birde adama üni okuyorum dedim ama askerlik durum kağıdında üniverste 2 yıllık mezun yazmış hatta mezun olduğum tarihi bile yazmnış bunuda eve gelince fark ettim:D
  • 20 YILLIK FİLM 15 AYLIK REKLAMA GİRDİ:)
  • Benim Mezar taşlarım :) sıkmayın canınızı gelir geçer biter atarsa 42 sadece 42 :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hektor9465

askerlik durumu kağıdında muhtemel tarihi 6 mayıs celp dönemi mayıs yazıyor sizce bunun bir sonraki celbe sarkma ihtimali varmı?birde adama üni okuyorum dedim ama askerlik durum kağıdında üniverste 2 yıllık mezun yazmış hatta mezun olduğum tarihi bile yazmnış bunuda eve gelince fark ettim:D

6 Mayıs sevk tarihin seninde orda ki kagıda göre :)
  • Bana sevk kağıdı filan vermediler ? En son gördüğüm celp dönemi 2014 şubat yazıyordu. 2013 mayısta gidersin dediler.Hiçbir kağıt filan vermediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarthWorm -- 16 Mart 2013; 6:00:04 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.