Şimdi Ara

900 liraya xperia zr alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, çok kararsızım. bütçemi 1000 liraya kadar yükseltebilirim. Aklımda 900 liralık xperia zr var. adreno 320, 2gb ram, ekranının 5'' ten büyük olmaması android l yi alacak olması açısından bu telefonu istiyorum. sizin de tavsiyelerinizi bekliyorum.

not: paralel ithalat istemiyorum

• Güzel telefon ama Xperia z daha mantıklı bence n11 de kupon falan
    1000 civarına geliyor hatta temiz 2ci el z2 alabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam zr ile z nin donanımları aynı değil mi? Çözünürlük farkından zr nin performansı daha yüksek olmaz mı?
  • Z hertürlü zr den üstünde bir telefon.. Kıyasla.com bak istersen

• kiyas.la ya pek itibar etmiyorum kullanıcı yorumlraı daha önemli benim için ama baktığımdada cpu ve ram de bir fark göremedim tasarım vs önemli değil benim için.
  • Sony xperia zr sony xperia z den daha iyi performans verir cozunurlukten dolayi

• xxsavasxx2 kullanıcısına yanıt
    900 liraya daha iyi alternatif var mı?
  • firtilli kullanıcısına yanıt
    Zr çok güzel bir telefon ama z ekran batarya kamera konusunda daha iyi z nin ekranı çizilmez hem dayanıklı benim hanımda z bende z2 var. Z z2 den kaliteli fotoğraf çekiyor. Geçenlerde kuzene z1 aldık emin ol z ondan bile karizmatik karar senin

• 1000 tl ye kadar android cihazlardan uzun süreli performans bekleyemeyiz WP cihazlarada bakabilirsiniz bütçenizi zorlamadan
  • TheRad67 kullanıcısına yanıt
    istediğim uygulamalar wp mağazada yok ve arayüzü çok sıkıcı geliyor

• Kararını Z den yana vermen taraftarıyım bende. Hatta bulabilirsen temiz Z2 daha iyi bir seçim olacaktır. Z yi 2 sene kadar kullandım. Çok güzel bir cihaz. Şu anda Z2 kullanıyorum çok çok daha iyi bir cihaz. Şarj derdin olmuyor bir kere.
  • o fiyata zr'yi iyi bulmuşsun bence alınır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.