Şimdi Ara

9 Eylül Üniversitesi Yaz okulu hakkında ( DEU öğrencileri yardım )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Pamukkale Üniversitesinde Uluslararası Ticaret ve Finansman bölümü son sınıf öğrencisiyim. Okulum uzadı, dahada uzamaması ve dönem içerisindeki ders yükünü azaltmak amacıyla yaz okulu almak istiyorum. Ancak Pamukkale Üniversitesi bu sene yaz okulu açmayacak. Bunun yanındada, senato kararı ile, bölümümüzün taban puanından düşük üniversitelerde yaz okulu almamıza engel geldi.

Bölümümüm 9 Eylül'de olmadığı için İİBF bölümlerinden seçmeli dersler almayı düşünüyorum. Özellikle İŞLETME

Sormak istediklerim,

1) Ders başı harç ne kadar?
    2) Yaz okulunda hocaların dönem içi derslere göre durumları nasıl oluyor? Yani yaz okulu daha mı kolay, geçirmek amacıyla mı ders açıyorlar yoksa ciddiyetlerinde hiç bir değişme olmuyor mu?
    3) Daha düşük bir üniversiteden gelmenin hocaların gözünde bir dezavantajı olur mu?
    4) Kolay geçilebileceğini düşündüğünüz dersler var mı? ( Örnek vermek gerekirse bizde ''Üretim Sistemleri'' adında bir seçmeli ders nerdeyse herkesin A1 ile geçtiği bir derstir. Keza Lojistik dersi de.)
    5) Bornova'dan ulaşım sizce zor olur mu?
    6) Derslerin başlangıç bitiş saatleri nasıldır? Hafta içi her gün ders var mıdır?

Sorularım biraz uzun oldu ancak ilk defa böyle bir işe kalkışıyorum. Keza bu yaz okulunun benim için önemi çok büyük.

Teşekkürler,

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.