Şimdi Ara

6S’i yaptırmaya değer mi yoksa yeni telefon mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Eger sorun ekran entegresiyse anakart kaynakli bir problem var demektir. Burada islemi kime yaptiracagin ve sana ne kadar garanti suresi sunacaklari buyuk onem kazanir. Entegre hatalari genellikle uzun sureli sonuclar vermez. 6-12 ay sonra tekrarlama ihtimalleri yuksek. Bunun bilincinde olarak yaptirin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben 2 ay önce pili değiştirdim apple store'da. Pili çok iyi gidiyor, önceden günde 2-3 kere şarj ederdim şimdi 1 günü çok rahat çıkarıyor. Ayrıca değer kaybeden paramız nedeniyle artık akıllı telefon almak çok güç ve ekstra masraf gibi gözükecek. Elimizdekiyle idare etmeyi öğrenmemiz gerekli ki elimizdeki telefon canavar gibi, kullanılmaz yazan bu telefonu kullanmamıştır. Bir de seninki 64gb, ben 16gb kullanmama rağmen 2 yıl daha götürürüm diyorum. Değiştirirsem sadece kapasite yüzünden değiştiririm. 64gb telefonum olsa tuz buz olana kadar kullanırdım tabi 11.3'ün üzerine güncelleme kurmamak şartıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 17 Mayıs 2018; 13:42:39 >
  • iphone 6s Plus 64 cigolayt kulllanıyorum. 2 sene oldu alalı. Ve Jailbreak vazgeçilmezim olduğu içinde ios 10.2 de yim şuan. Haliyle telefon çok hızlı. Bu şekilde 3 sene daha rahat götürür, götürür diyorum çünkü ios 10.2 de hep kalacağım için. Yoksa en güncell versiyonu yüklersem bırak 3 yılı gitmeyi bu senenin sonunda ağırlığını ciddi manada hissettirecekti. yani tamir ettirip kullanmaya tabiki değer hocam.
  • Satsanız kaçtan gidecek o telefon? Tamir ettirseniz sizi yine idare eder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Satsanız kaçtan gidecek o telefon? Tamir ettirseniz sizi yine idare eder
    Hocam 1500-1600 gibi bir şey eder.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • torata90 kullanıcısına yanıt
    O zaman servise vereceğiniz paranın üstüne biraz daha katın 7 alın temiz kullanılmış swap cihaz bulursunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamir ettirmek bence daha mantıklı. Çok rahat 2-3 sene daha idare edebilecek bir telefon konumunda 6s'ler.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.