Şimdi Ara

^^69 TL^^ 00.00-06.00 ARASI AKK'SİZ 50 MBPS!! Superonline Gece Kuşu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
9
Favori
28.250
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gsliyim
    Superonline da işe yarıyor mu?

Edit:Superonline 50mbit tabletli paketindeyim 50 mbit in yanına yaklaşamıyorum 35mbit 30-20 felan oluyor kaç gün şikayet ettim iplemediler bile...

Deneyelim isterseniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

quote:

Edit:Superonline 50mbit tabletli paketindeyim 50 mbit in yanına yaklaşamıyorum 35mbit 30-20 felan oluyor kaç gün şikayet ettim iplemediler bile...

Deneyelim isterseniz?

Bu yolu 1-2 sene önceden biliyordum şuan hatırlamıyorum ama akk aştığınızda bu hız torrent için açılıyordu torrent hariç diğer yerlerde 3mbit kullanılıyordu değil mi?Eğer kaynak hazırsa link atın deneyim bi hocam
  • quote:

quote:

quote:

Deneyelim isterseniz?

Bu yolu 1-2 sene önceden biliyordum şuan hatırlamıyorum ama akk aştığınızda bu hız torrent için açılıyordu torrent hariç diğer yerlerde 3mbit kullanılıyordu değil mi?Eğer kaynak hazırsa link atın deneyim bi hocam

Kaynak hazır hocam: BENİM. Torrent hariç kullanamıyor muydunuz? Dikkat: IDM ile indirme yapılıyor ve hız düşmemiş vaziyette Ben lafta değil icraatteyim hocam her şey açık ve net

• quote:

quote:

quote:

quote:

Deneyelim isterseniz?

Kaynak hazır hocam: BENİM. Torrent hariç kullanamıyor muydunuz? Dikkat: IDM ile indirme yapılıyor ve hız düşmemiş vaziyette Ben lafta değil icraatteyim hocam her şey açık ve net

Fiber yok diye denememiştim fiber yeni geldi superonline olarak geçtimAnlatın hocam deneyelim o zaman bakalım superonline da oluyormuymuş.Mtu mss felan yaramıyor diyodu bikaç kullanan ama yenede denemekten zarar gelmez

• gsliyim kullanıcısına yanıt
    Süperonline' da mtu sistemini çalıştıramazsınız. Adil kullanım kotası sonrası, Süperonline modeme gönderilen hızı 3 mbite düşürüyor. Ttnet ise modeme bağlantınız kaç mbitse, aynen o hızı göndermeye devam ediyor. Mtu ile bağlantıya müdahale ettiğinizde, hız artışı bu şekilde mümkün oluyor. Superonline gelen hızı direkt olarak 3 mbit' e düşürdüğünden, mtu değiştirmek, gelen hızı arttırmayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koalaxy -- 30 Mart 2014; 21:05:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koalaxy

Süperonline' da mtu sistemini çalıştıramazsınız. Adil kullanım kotası sonrası, Süperonline modeme gönderilen hızı 3 mbite düşürüyor. Ttnet ise modeme bağlantınız kaç mbitse, aynen o hızı göndermeye devam ediyor. Mtu ile bağlantıya müdahale ettiğinizde, hız artışı bu şekilde mümkün oluyor. Superonline gelen hızı diretk olarak 3 mbit yaptığından, mtu değiştirmek o hızı arttırmayacaktır.

Denemeye gerek yok o zaman.Zaten o kadar övüyolardı superonline ı 50mbit fiber aldık 50 nin yarısını gönderiyorlar anca...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fds14

Türkiye'de bana göre en iyi ISS superonline
    Forumda 2 hafta önce açtığım altyapının bulunduğu yerlerle ilgili bir konu vardı;
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=89256251&p=1#89916448

En iyi mi? Superonline şikayetleri almış yürümüş ping değerleri ve stabil olmayan hızlar yüzünden birçok kişi şikayetçi Ankara'da dışarıyı bilemem.

• madmax50 kullanıcısına yanıt
    Kayseri Anayurt ta sorunsuz :) 1 yıldır sıfır sorun ile kullanılmaktadır tarafımca :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koalaxy kullanıcısına yanıt
    Mtu değişimi sadece ADSL bağlantılarda işe yarar, Fiber de kullanamazsınız...

• madmax50 kullanıcısına yanıt
    hocam belki kötünün iyisi oluyordur; orasını bilemem, dediğim gibi Türkiye için benim kullandıklarım -ki bugüne kadar kullanmadığım ISS kalmamıştır- genel olarak en iyisi superonline...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hocam belki kötünün iyisi oluyordur; orasını bilemem, dediğim gibi Türkiye için benim kullandıklarım -ki bugüne kadar kullanmadığım ISS kalmamıştır- genel olarak en iyisi superonline...

Katılıyorum bir kere ping çok düşük online oyun vs oynayanlar için çok önemli ping süresi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

doğrudur yöntem adsl e özgüdür
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

doğrudur yöntem adsl e özgüdür

+1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

quote:

Türkiye'de bana göre en iyi ISS superonline
    Forumda 2 hafta önce açtığım altyapının bulunduğu yerlerle ilgili bir konu vardı;
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=89256251&p=1#89916448

En iyi mi? Superonline şikayetleri almış yürümüş ping değerleri ve stabil olmayan hızlar yüzünden birçok kişi şikayetçi Ankara'da dışarıyı bilemem.

kocaeli de ki hizmetleri çok iyi

• Arkadaşlar upload hızı nedir? Ve upload için akk var mıdır? Mesela torrent gün boyu upload yaparsa ve upload akksini geçerse download hızım 3mbps mi olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

Arkadaşlar upload hızı nedir? Ve upload için akk var mıdır? Mesela torrent gün boyu upload yaparsa ve upload akksini geçerse download hızım 3mbps mi olur?

Superonlineda upload limitli 50 gb diye biliyorum. Misal bendeki öyle

• Bu gece kuşu kampanyasi hala devam ediyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: dhequel

Bu gece kuşu kampanyasi hala devam ediyormu

devam ediyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dhequel

Bu gece kuşu kampanyasi hala devam ediyormu

devam ediyor

Aradım diyor ki bu kampanya sadece yeni aboneler için bizim tahaaütte bitti aboneliği iptal ettirsem sonra bu kampanyaya kayıt olsam olurmu sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhequel -- 4 Mayıs 2014; 13:57:12 >
  • İstanbul Beşiktaş Gayrettepe civarı fiber kullanan var mı? Memnun musunuz?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.