Şimdi Ara

^^69 TL^^ 00.00-06.00 ARASI AKK'SİZ 50 MBPS!! Superonline Gece Kuşu (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
9
Favori
28.250
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çok yavaş ilerliyosun Superonline, TT seni adamdan sayıp yatırım bile yapmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki evimin de sokaginda altyapi var, superonline f/o diye logarlar var.
    Apartmanlara kurmak yok

• SiNaPSiS kullanıcısına yanıt
    Apartman olarak isteyince kuruyorlar hocam veya site iseniz
  • Apartmandan 1 daire isterse yaparlar mı ? Sokakta kablolar döşendi yan binada var superonline.

• 1 aydır gecekuşu tarifesindeyim. Geçen arayıp 50mbit 150 AKK lık tarifeye geçirelim sizi, 2 ay da ücret almayalım dediler. Yok dedim kesin bi pislik vardır, kalsın. Gecekuşundan millet iyi gömüyor sanırim.

• ah şu tivibu olayı olmasa kesin geçerim. yada GS elensede uefa dan tivibu ya da ihtiyacım kalmasa :) 360p ile bile izleyemiyorum ttnet te
  • Şuan Superonline kullanıyorum ama ADSL kullanıyorum. Fiber altyapı yok buralarda.
    Bu Gece Kuşu sadece Fiber liler içinmi ?
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam fiber için geçerli
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam
  • Ne kadar pahali, bizim ulkede internet..
    Bilgiye ulasmak neden parali acaba..
    Internet hizinda 90. Siralardayiz.. Hem hizmet kotu hem pahali...
    Devletin el atmasi lazim bu ise.. Internet hizini ve akk artirirsiniz yada daha ucuza vereceksiniz diye..

• Hali hazırda internet hızından memnun kalıp ama akk'yı dert ediyorsa. Aşağıdaki pakete kaydolup ''Gece 00.00'dan sabah 06.00'a kadar sınırsız download ve upload! '' yapabilir.

10tl

http://www.superonline.net/super-servisler/isik-hizinda--/akksiz-gece
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton_SENNA

1 aydır gecekuşu tarifesindeyim. Geçen arayıp 50mbit 150 AKK lık tarifeye geçirelim sizi, 2 ay da ücret almayalım dediler. Yok dedim kesin bi pislik vardır, kalsın. Gecekuşundan millet iyi gömüyor sanırim.

Bana da teklif ettiler. 79 tl ücret.

Şu an yaza merhaba kampanyasındayım. İlk 3 ay ücretsiz. 24 ay 49 tl.

Neden geçeyim dedim? Enayi mi arıyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shockwave error

Biliyorum gecenin bu saatinde zor olacak ama fibere geçmeyi düşünen varsa tamamını okusun yaranına olacak.

Genel olarak fibere geçecekler için şuan en iyi kampanya 50mbit tablet hediye kampanyası.

Fiber 3 lük dedikleri bir kampanyası var ve bence karlı değil.

25mbit 75gb kota 100dk ev telefonu konuşma (bence gereksiz) 49tl 24 ay taahhüt.

49TL * 24 AY : 1176 TL 2 yıl için ödeyeceğiniz toplam tutar.
    ---------------------------------------------

Tablet kampanyası: Samsung 3.7.0 tablet hediye 50mbit hız 100gb kota.

İlk 12 ay 59TL sonraki 12 ay 69 tl = 1536 TL 2 yıl için ödeyeceğiniz toplam tutar.
    Hediye gelen tableti sıfır şekilde satışa çıkarın. Ben 320tl ye dh den bir arkadaşa sattım.

Toplam ödeyeceğiniz tutar: 1536 - 320TL (tablet satış fiyatı): 1216 TL maliyeti oldu.
    1216 TL / 24 yaptığınızda aylık size olan masrafı 50.6TL

Yani 24 ay 49 tl verip 75gb 25mbit kullanacağınıza 50.6 tl verip 50mbit 100gb kullanmak çok daha mantıklı.

Vallaha üstad iktisat okusan milleti kalkındırırsın yemin ediyorum. Bu ne hesap kitap işidir. Bu kadar düşünüp de iktisat yapınca gerçekten iktisat yapmış olunuyor mu. Bilemiyorum. Ama forum internet icat oldu firmalar illallah etti diyeyim. Şahsen ben 50 mbit gece kuşu aldım. Tableti satma fikrini hiç aklıma getirmedim. Hele kar zarar hesabını bu şekilde hiiiç düşünmemişti.çm. Vallahi bravo.

• Hocam normal paketlerde satın aliniyosa mantıklı bu. Çünkü ikinci yıl gecekusu 79 TL 59 tllik taahhütlü paket alınıp 24 ay 69/dan yararlanabilir iz o zaman?

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.