Şimdi Ara

6 ay şu fiyat 6 ay bu fiyat kampanya faiş fiyatları superonlineda bitti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sözleşmeniz kampanyanız bitiyor diye arıyorlar açmadım ben aradım müşteri temsilcisi diyor 6 ay 170 sonraki 6 ay 200₺ 35 mb net şaka gibi adamlar 6 ay da bir tarife fiyatı değişiyor sana işine gelirse diyor.

• iptal talebi oluştur iptal birimi daha iyi fiyat veriyor diyorlardı :)

• 35 çok, 8 Mbps versinler, nasılsa karışan görüşen yok. Sene 2023 oldu, ADSL2+'tan biraz hallice hızlara yüzlerce lira veriyoruz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnSplendidNinja -- 22 Mart 2023; 19:8:4 >
  • Türk Telekom altyapısından hizmet veren şirketlere bakınız ya da tahahhütsüz Kablonet VDSL fiyatları da uygundur

• Sebastian Insane kullanıcısına yanıt
    Superonline da taahutsuz paketler çıkardı taahhütlü fiyatlara göre uygun gibi bir gozat
    https://m.superonline.net/kampanyalar/taahhutsuz-teklifler/fiber-taahhutsuz-tanisma-paketleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umidoo -- 22 Mart 2023; 21:4:12 >
  • umidoo kullanıcısına yanıt
    Vermezler bunu baksana nediyorlar şartları komik bu adamların inan yıldım artık kablonet dhas önce kullandım hep İnternet gidiyor arıyoruz bizde herşey normal diyip geçiyorlar. 🙃

Superonlineda iyice şarlatan olmuş, 6 ay farklı fiyat çıkarıyor 6 ay sonra başka fiyat bu ne be iyice çılkı çıkmış işin

Şarlarda böyle diyor ;
    ​Yeni müşteri katılımı 18 Ocak 2023 – 01 Nisan 2023 tarihleri arasındadır.
  • Aradım şimdi 35 mb 10 mb yükleme 12 ay 6 ay 190 sonraki 6 ay 210 mı ne dedi
    Dünkü elemanda 135 6 ay sonraki 6 ay 170 dedi hepsi şarlatan paketi nasıl kitlerim hesabına gidiyorlar.
  • Yine insaflı davranmışlar. Siz 1 sene taahhüt veriyorsunuz. Biz Telekomda 2 sene taahhüt veriyoruz. Bana yapılan teklif, 100mbit sınırsız ilk sene 279,99 lira ikinci senede de 379,99 lira. FTTH kullanıyorum. Bu fiyata modem kiralama ücreti dahil değil. 10 lira da ona desek ilk sene 290 ikinci sene de 390 lira verecektim. Teşekkürler deyip kapattım. Aynı hızlara daha uygun fiyatlı issler var. Yeter artık insanları sömürdükleri.

• Taahhüt vermek istemiyorsan Kablonet in taahhütsüz internet kampanyası var. İstersen onu bir incele derim.

https://www.turksatkablonet.com/kampanyalar/kablonet/taahhutsuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasanmt20 -- 24 Mart 2023; 4:20:15 >

Bunlar yeni müşteri paketleri ilk defa superonline a gelecekler için, diyelim evde başka birinin adına aldı ama taahhütsüzde Türknet in yaptığı gibi, 1-2 ay sonra şu fiyat yaptık deseler yapacak birşey olmaz.

• Mixenon kullanıcısına yanıt
    👍🏻
  • tasanmt20 kullanıcısına yanıt

iki tarafında gönlü olsuna getirimşler :D

6 ay şu fiyat 6 ay bu fiyat kampanya faiş fiyatları superonlineda bitti
  • Tamamda işte evde cihaz var şimdi halamın adına alsam diyeceklerki evde zaten abone var vermezler bence
  • 2 kere konuştum dedikleri şey aynı hatta müşteri temsilcisi başka fiyat veriyor bu olay artık çılkı çıkmış. Herkes tutturabildiğini öpüyor.
    İptal edip yeniden alıcam başka caresi yok 6 ay sonra fazla fiyat ödemek akıl karı değil.

Bu fiyatlardan ne kadar süre yararlanabiliyoruz peki ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.