Şimdi Ara

55' tv tavsiyesi (3000-3500 TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1 ay içinde ev değiştireceğim. Yeni evde salon büyük olunca 55" tv alayım dedim. Eski TV'de 3D vardı, anca 3-4 kere seyretmişimdir. Bu nedenle 3D'ye gerek yok. 4K olursa iyi olur ama şimdilik fazla kanal yok sanırım. Curve olursa da iyi olur gibi ama oda olmazsa olmaz değil.
    3000-3500 TL arasında bir tv bakıyorum.

Hangi TV leri tavsiye edersiniz.

• 4K takıntın yoksa kampanyalarla 2850TL civarına Sony 55w805 var Full HD görüntü kaliyesi çok iyi ama Smart olarak android işletim sistemi var kullananlar biraz yavaş diyorlar.

Bende niyetlenmiştim bunu almaya ama almışken 4K olsun dedik gittik Samsung 55JU7000 aldık, TV çok güzel ama aradaki fark'a değdimi?
  • Bence bütçeni biraz daha arttır 4274 e Sony X8505c al. TRILUMINOS teknolojisi ile renk skalası daha geniş, xreality pro ile daha kaliteli görüntüler. (SD yayını bile HD kalitesine yakın seviyeye çıkartıyor.

Mediamarkt'ta çoğu teste baktım, Banding, titreme vs hiçbirini yaşamıyorsun.

Yaza evleneceğim, bir çok televizyon test ettim. Daha iyi bir model çıkana kadar benim alacağım TV olarak Sony X8505c şu an listenin başında geliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.