Şimdi Ara

5454 video plus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Avea ya ait Pttcell ile internette gezinorken tekw tiklama ile mesajsiz v plus aboneligim basladi ve bu da faturaya eklendi ben bunu odemek zorundamiyim neden boyle dolandiriciliklara maruz kaliyoruz internette baktim cok kisi ayni derdi yasiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi castilo -- 9 Eylül 2014; 13:25:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• acaba müşteri hizmetlerinden tüm oyun vb. içerikler için ya onay alınsın ya da kesinlikle istemiyorum ayarı yapılsın..
  • Ya olay su ki bunlar paayi bu kendileri ile.alakaiz dediklari sirketle kirisiyorlar ben daha ne ldugunu anlamadim bir pop up geldi ve 14 tl lik tarifenin faturasi geldi 70 tl kimse guveesin bu dolandiricilara adamlara dert anlatmak da ayri problem ulasmakta

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=96997494&p=1#96998624

• daha 15 gün önce pttcell 14 lük tarifeye geçtim faturam dahi kesilmedi bi bakayım borcum ne ana o da ne içerik satın alma 14 lük fatura 30 tl vergiler hariç daha besmele demeden kazığa oturtuyorlar ne yapacağım bilemi yorum müşteri hizmetlerini arayıp sayıyım bari başka anlamıyor bu yolucular.
  • YERYAVUZ Y kullanıcısına yanıt
    Eğer sayfalarda çıkan reklamlara tıklamadığınızdan eminsenizhttps://tuketici.btk.gov.tr adresinden şikayet yazın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

Eğer sayfalarda çıkan reklamlara tıklamadığınızdan eminsenizhttps://tuketici.btk.gov.tr adresinden şikayet yazın.

Telefonu çocuk kullanıyor tam olarak emin değiliz.Dalgınlıkla bir yere girmiş olabilir reklam geliyor * işaretini tıklıyorsun hemen reklam sayfasına atıyor kabul etmesende.
  • YERYAVUZ Y kullanıcısına yanıt
    O zaman iadeyi unutun. Hattinizi mobil ödemeye kapattirarak bundan sonrası için önlem alabilirsiniz.

• Bizim arkadaşta bu içerik servislerinin kurbanı oldu.İlkinde iptal etmiş.Fakat sms ile iptal etmesine rağmen gerçekte iptal edilmemiş.Avea Mh yi arayıp bunun nedenini sordu.Doğal olarak bunun cevabını alamadı.
  • cepden sırf ınternete sınırsızca gıreyım dıye aveanın 4 gb ınternet 1000 sms her yone 1000 dk konusma paketını 50 tl ye aldım bu belırrtıgım tarıfeler dısında kotayı asmadıgım halde fatura ılk fatura bana 85 tl 2 faturam ıse 100 tl gıbı 2 katı bı rakam geldı avea musterı hızmetlerını aradıgımda vıdeo plus dıyehayalı olmayan bı sıteye uye oldugumu soyledıler cep telefonuma uyelık devamı dıye msj geldı 10 defa hayır yazıp gondermemem ragmen uyelık sılınmedıgı gıbı her gonderdıgım kısa msj ıcınde ucret tarıfesı hattıma gecdı bu avea nasıl boyle bı hata yapıyor lanet olsun boyle dolandırıcı sırkete hakkımı kurumsal olarak baslatsam mahkeme 500 tl avukat dosya parası ıstıyolar benden tavsıyesı sakın ucuz reklamlara kanıp avea ya hele faturalı tarıfelere hıc bulasmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brki -- 25 Aralık 2014; 16:08:48 >
  • brki B kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz dolandırıcılık tüm operatörlerde var. Özel servisler operatörlerin mobil ödeme altyapıların kullanarak abonelerden para kesiyor. Bazen bilinçsiz kullanıcılar reklamlara tıklayıp onay vererek kendileri abone oluyorlar, bazen de bazı siteler sizin mobil internet üzerinden girdiğinizi anlayıp kod hileleri ile anlaşmalı olduğu özel servise abone yapıyor.

https://tuketici.bk.gov.tr şikayet edin.
    Ayrıca MOBILODEME IPTAL yazıp 5555'e gönderin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 25 Aralık 2014; 16:42:09 >
  • Sikayet var .com a video meledifonik mine şirketine şikayet yazdım ayrıca avea musteri hizmetlerini arayip ordan da şikayet ettim şikayet vardan avea yi da şikayet ettim onla kalmadı videoplus i arayıp onların bilgi sisteminden de şikayet talebi oluşturdum sonuç ücretim iade oldu

• banada şu an 86 gelmiş ne yapıcam bilmiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.