Şimdi Ara

40.000- 50.000 ytl arası hb arac tavsıyesı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • butcem 40.000 ile 50.000 ytl arasındadır bu arada

otomatık yada triptonık alabılecegım en ıyı hb hangısıdır

benım dusundugum baktıgım opel astra hb 1.6 trıptonık cosmo full tum paketler dahıl

sızın onerebılecegınız arac varmı ?

• golf tsi +comfortline + dsg yi şiddetle öneririm
  • quote:

Orjinalden alıntı: anti-mage

golf tsi +comfortline + dsg yi şiddetle öneririm

siddetle onermem o kadar para vercen 6 ay sonra yenisi cikacak

308 premium packler cok guzel arka tasarimi farkli ya da ford focus titanium bakabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ay61n -- 23 Şubat 2008; 16:54:49 >
  • astra full ü kesinlikle al derim

zaten bindiğinde araçlara farkı hemen göreceksin
  • hondanın var bi yumurtaya benzer bi hb arabası onu tavsiye ederim 1.8 motor 140 BG iddalı bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: SLMVER

hondanın var bi yumurtaya benzer bi hb arabası onu tavsiye ederim 1.8 motor 140 BG iddalı bence

hehe caktirmadan lafi sokuyon hondaya :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ay61n

quote:

hondanın var bi yumurtaya benzer bi hb arabası onu tavsiye ederim 1.8 motor 140 BG iddalı bence

yok yav hondayı çok severim accorduna bayılırım civicte çok şahane hele iç dizaynı harika ama ne biliym cidden yumurtaya benzemiyomu (belkide ben hb araba sevmediğim içindir)
  • hb istediğine göre gençsin ve sportif bir şey düşünüyorsun, o halde ben honda civic hb tavsiye ederim. yok avrupa olsun dersen focusların makyajlı bir serisi var bu hafta showroomda inceledim harbi süper olmuş. diğerlerini es geç ki, sonra bu hale gelmeyesin
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ay61n

quote:

yok yav hondayı çok severim accorduna bayılırım civicte çok şahane hele iç dizaynı harika ama ne biliym cidden yumurtaya benzemiyomu (belkide ben hb araba sevmediğim içindir)

kotu anlamda solemedim inceden guzel laf koymussun bence o ic tasarim sedanlarda olsa acayip artardi satislari

• evet gencım ama annemde surucek arada benım ıcın onemlı olan yuksek kalıte konfor onemlı dızel mı alsam yoksa lpg mı taktırsam hesaplı olur sızce napayım ?
  • Gençsen tüketim senin için önemlidir oyüzden Focus HB Ghia TDCI otomatik tavsiye ederim...

Hem makyaj yeni gördü hem full olur hemde otomatik ve dizel
  • a3 diyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1Devil1

evet gencım ama annemde surucek arada benım ıcın onemlı olan yuksek kalıte konfor onemlı dızel mı alsam yoksa lpg mı taktırsam hesaplı olur sızce napayım ?

bence çok yol yapmayacaksanız benzinli olsun çünkü dizelin bakım ve arıza masrafları yüksek olur. benzinlide ise en iyi tercih civic hb olur. 140 hp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suzitusi -- 23 Şubat 2008; 18:23:57 >
  • 2.el BMW 1.20d
  • biraz bekleyin.agustos gibi makyaj yada yenı kasa golf gelince onun comfortline donanaımından tsi bir motor + dsg ve sunroof + xenon paket isteyın.1.5 ayda onu beklersınız ama beklediinize deger.
  • ya cok gezıyorum ayda 2000-3000 km rahat yapıyorum acıkcası

ayrıca fod focus hb aracların yenı kasaları 5. ayda gelıcek dendı sordum ve otomatık vites yokmus gelıcek aaraclar arasında
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1Devil1

ya cok gezıyorum ayda 2000-3000 km rahat yapıyorum acıkcası

ayrıca fod focus hb aracların yenı kasaları 5. ayda gelıcek dendı sordum ve otomatık vites yokmus gelıcek aaraclar arasında

2.el bmw 1.20d olmazmı?
  • sıfır alıcam ya :)
  • a3 tfsi ama otomatigi yok 1.6 102 beygirlik motorda var otomatik.. onuda tavsiye etmem..
    honda civic hatchback var. hatta otomatik type-s de bakabilirsin 52bin fiyati..
    alfa 147de guzel araba ama kasasi eski onunda aynen golf gibi.
    opel astra yine guzel bir secim ama otomatik sansımanı cok basarisizmis. oyle diyorlar yani ben bilmiyorum kullanmadım hic.
    yanlız ayda 2-3 bin km yapıosan benzinli bir arac ocagina incir agaci dikebilir :D
    o yuzden dizellerede baksan fena olmaz gibi..
  • honda civic hb siyah triptonik xenon farlar süper yada seat leon 1.4 tsi yine siyah xenon ile süper olur
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.