Şimdi Ara

4-5 gündür emuleden high id alamayan varmı??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • telekom görevlilerine göre bağlantımda hiçbir sorun olmamasına rağmen bir anda mucizevi bir şekilde dl hızım 51 den 15'ee , emule serverlarından high id alamama gibi sorunlar başladı.

Bu sorunları yaşayan tek benmiyim merak ediyorum.

oturduğum yer istanbul kalamış...

bu arada kablonetten adkls'ye yeni geçtim ama geri zekalıların ve insana değer vermeyen insan haklarından zerre kadar nasibini almamış hayat ve yaşam görüşü olmayan insana köpek muamelesi yapan beyin denen organdan yoksun küfür yemekten zevk alan iş yapmak yerine tekelleşip halkı nasıl daha fazla soyarım anlalşmalı olduğum kuruluşaları nasıl zengin ederim diye düşünene insanlar yüzünden adsl modeme onca para verdim ve 1 ay sonra 1 seneyi yakındır yerinde oynayan adls ve kablonet tarifesi eşitlendi... 512k kabloya 6-7 ay boyunca avuçla para verdik eşitlenecek diye uyuttular. Ha bugün ha yarın diye tam adsl'ye geçtim tarifeler eşitlendi. Şimödide bağlantı kötü çıktı. Sizin de ülkenizinde bağlantınızın da vereceğiniz hizmetin de. Paramızı takır takır veriyoruz ama hizmet alamıyoruz . ALLAH BELANIZI VERİR UMARIM BENİ AKŞAM AKŞAM BU KADAR SİNİR ETTİNİZ YA ALLAH BELANIZI VERSİN........................................

• serverlardan ban mı yıyorsun yoksa

ul yı cok dusuk verırsen bu gerceklesıyo genelde
  • türk telekomdaki adamlar radyodan dinliyorlar herhalde bağlantıda sorun olup olmadığını. sorunu olan herkese " biz de bir sorun gözükmüyor" diyorlar
  • port actıın ip'yle makinenin ipsi farklı olabilir mi?
    yani portu 192.168.1.2 ye acmısındır makine 192.168.1.3 ipsini almıstır. eger ag falan varsa bu durum olabilir die dusunuyorum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.